Android için En İyi Ücretsiz Ders Uygulamaları

Android'de anlık mesajlaşma uygulamaları çok şey yapabilir, ancak yine de başkalarına mesaj göndermek için mesajlaşma uygulamalarını kullanmak isteyen birçok kişi var. Hangout, her android telefonla birlikte gelen varsayılan SMS ve IM uygulamasıdır. Ancak, diğer kullanışlı ücretsiz manifatura uygulamalarını arıyorsanız, liste burada.

Ayrıca, android telefonunuzun performansını artırmak için yollar arıyorsanız, Android cihazınızı artırmak için en iyi 5 uygulamaya göz atın.

Android için en iyi antivirüs uygulamaları ve anti-malware uygulamaları okuyun.

Android için en iyi ücretsiz manifatura uygulamalarının listesi

 

Google Messenger

Kaynak – infoandroid.tk

Bu basit bir arayüzle birlikte gelen çok kullanışlı ve en çok kullanılan bir manifatura uygulamasıdır. Hangout özelliklerinin çoğunu içerir, ancak dağınıklığı ortadan kaldırır, böylece arabirimi işlemek için çok basit hale getirir. Bu uygulamada fotoğraf çekimi, sesli mesajlar vb. Dolayısıyla, yüklenen tüm temel özelliklerle birlikte gelen bir mesajlaşma uygulaması arıyorsanız, Google Messenger mükemmel bir seçimdir.

Textra SMS

Kaynak – moviecomix.com

Bu görsel olarak güzel bir uygulama Android için en iyi ücretsiz manifatura uygulamalarından biridir. Smartphone'da neredeyse 3MB alan kapladığı boyut olarak çok küçüktür. Bu uygulama hızlı cevap seçeneği, mesaj engelleme, fotoğraf yakalama ve MMS, yüzen SMS bildirimi vb. Yoluyla başkalarına gönderme gibi yararlı özellikleri ile doludur. Ayrıca, çok hızlı.

 

MySMS

Kaynak – rootzwiki.com

MySMS, yalnızca Android'de desteklenmeyen bir başka popüler uygulama, ancak Windows ve Mac kullanıcıları da bunu kullanabilir. Mesaj dışa aktarma ve yedekleme grubu mesajlaşma, MMS, mesaj planlaması, vb. Bu uygulama ile donatılmış özelliklerdir. Ayrıca, Dropbox, Evernote ve Google Drive gibi diğer hizmetler MySMS tarafından desteklenir. Ayrıca birçok gelişmiş özellik var, ancak bunlar $ 9.99 / yıl hızında mevcut.

 

Chomp SMS

Kaynak – android.appstorm.net

Özelleştirme seçenekleri ile android için en iyi ücretsiz manifatura uygulamaları arayanlar Chomp SMS düşünmelisiniz. Mevcut binlerce tema arasından seçim yapabilir ve istediğiniz mesajlaşmayı alabilirsiniz. Zamanlanmış SMS gönderme, belirli numaraların engellenmesi MMS, grup MMS, hızlı cevap gönderme, favori konuşmaları en üste sabitleme, vb. Ayrıca, bildirim ihtiyaçlara göre özelleştirilebilir. Yani, bu uygulamayı indirin ve sayısız özelliklerin keyfini çıkarın.

 

Mesajlaşma

Kaynak – www.reddit.com

KitKat 4.4 üzerinde çalışan bir Android cihazı kullanıyorsanız, varsayılan olarak bu uygulamaya sahip olursunuz. Ancak, daha eski bir sürümü kullanıyorsanız, genellikle bu uygulamaların çoğuyla birlikte gelen tüm gerekli özelliklerin keyfini çıkarmanızı sağlayacak bu uygulamaya bir göz atabilirsiniz.

 

Handcent SMS

Kaynak – 1001mobileapps.blogspot.com

Yararlı özellikler ton ile yüklenen bu Android için başka bir ücretsiz manifatura uygulaması. En iyi gizliliği sağlayabilecek bir uygulama arıyorsanız, işte bu kadar. Özel bir kutu, tüm kişisel metninizin bulunacağı ve buna şifre ile erişilebilen yerdir. Ayrıca, metin isterseniz bulutta saklanabilir ve kullanıcılar Handcent çağrıları özelliği ile diğer Handcent arkadaşlarına çağrı yapabilir.

 

8sms

Kaynak – topluluk.giffgaff.com

Bu, temelin çoğunu içeren başka bir metin mesajlaşma uygulamasıdır. Hızlı açılır cevap bu serviste mevcut olan en iyi özelliktir. Yani, Android için en iyi, ama basit ve ücretsiz manifatura uygulamasını arıyorsanız, bunu denediğinizden emin olun.

 

Git SMS Pro

Kaynak – gosms.goforandroid.com

Bu GO DEV ekibi tarafından oluşturulan inanılmaz bir manifatura uygulaması ve temalar, kişisel mesajlar için özel Kutu, yapışkan konuşma ve hızlı yanıt pop-up, gecikmeli gönderme, tüm metinlerin bulut yedekleme gibi özelleştirme seçeneği gibi ilginç özellikleri ile doludur Ayrıca, kullanıcılar problem yaratan istenmeyen numaraları da engelleyebilirler.

 

QK SMS

Kaynak – thedroidreview.com

Bu Hızlı SMS veya QK SMS adanmış geliştiriciler tarafından oluşturulan güzel bir uygulama ve hala geliştirmeleri getirmek için çalışıyoruz. Grup mesajlaşma, gece modu ve hızlı cevap gibi özellikler temel olanlardır, ancak Pro modunda kullanılabilen çeşitli gelişmiş özelliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Hoverchat

Kaynak – swapmyapp.com

Pop-up balonu işlevselliği, kullanıcıların bildirim çubuğundan mesajlara cevap verebileceği veya daha sonra cevap vermek isterseniz onu işten çıkarabileceği en keyifli özelliktir. Böylece, çok görev gerçekleştirmenizi sağlar, böylece her şeyi eskisinden daha kolay ve hızlı yapar.