Android için En İyi Ücretsiz Wallpaper Uygulamaları

Android akıllı telefonunuzun duvar kağıdınız hakkında çok şey söyleyebilirim. Ayrıca ruh halinizi günlük olarak tanımlayabilir. Android zemin için mükemmel huşu uyandıran duvar kağıdını bulmak hiçbir roket bilimi değildir. Kullanabileceğiniz, Android için en sezgisel ve kullanıcılara ilgi çekici ücretsiz duvar kağıdı uygulamalarından bazıları sayısızdır. Günlük Android arkaplanınızdaki en çekici duvar kağıtlarından bazıları ile şaşırmak istiyorsanız, işte Android için en iyi ücretsiz duvar kağıdı uygulamalarının birkaç önerisi.

Ayrıca bakınız: Tüm Android Uygulamalarını Bir kerede Güncelleştirme

Android için en iyi ücretsiz duvar kağıdı uygulamaları listesi

Arka planında

Best Free Wallpaper Apps for Android

Bu uygulamanın en iyi özelliği basitliği ve büyük yaratıcılık. Bu ücretsiz duvar kağıdı uygulaması, modern bir dokunuşla yaratıcı tasarımların çeşitli özellikleri. Backdrops ekibi tarafından oluşturulduğundan, bu uygulamadaki tüm tasarımlar% 100 orijinal. Uygulamayı indirmeniz ve ardından Google hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Artık, Android cihazda kullanılacak heyecan verici duvar kağıtlarından oluşan bir dağa erişebilirsiniz.

Sadece ihmal bu uygulama özel duvar kağıtları bazılarını sunmak için profesyonel bir sürümü ile birlikte geliyor. Ayrıca bazı yüksek kaliteli duvar kâğıtları için ödeme yapmanız gerekebilir. Ancak, kalbinizi belli bir duvar kağıdına sahipseniz, bu bile faydalı olacaktır.

Arka Plan uygulamasını indirin

Serin Duvar Kağıtları HD

Best Free Wallpaper Apps for Android

Bu Android için en iyi ücretsiz duvar kağıdı uygulamaları için başka bir sürümüdür. Bu ücretsiz duvar kağıdı uygulaması yüksek kaliteli duvar kağıtları ve kolay gezinme geniş koleksiyonu nedeniyle niş içinde diğerlerinden sıyrılıyor. Bu uygulamayı kullanarak seçmek için süper eğlenceli duvar kağıtları çok çeşitli olsun. Şu anda, uygulama deposunda 100.000’den fazla şaşırtıcı duvar kağıdı koleksiyonuna sahiptir ve günlük olarak daha fazlası eklenmektedir.

Bu uygulama ile, duvar kağıtları arasında gezinmek de oldukça işlevsel hale gelir. Çok kolay bir şekilde resimlere göz atabilirsiniz ve böylece mükemmel seçimi kolaylaştırır. Bu uygulama son zamanlarda ivme kazanıyor ve Google Play Store’daki 5 üzerinden 4.8 yıldızın üzerinde etkileyici bir puan aldı. Bu uygulamayla şaşırtıcı Android Wear desteğini de bekleyebilirsiniz. Hiçbir uygulama içi satın alma ile tamamen ücretsizdir.

Cool Wallpapers HD uygulamasını indirin

Muzei Canlı Duvar Kağıdı

Best Free Wallpaper Apps for Android

Bu uygulama adını “müze” anlamına gelen bir Rus teriminden alıyor. Adından da anlaşılacağı gibi, bu ücretsiz duvar kağıdı uygulaması Android cihaz için en iyi ve en çekici canlı duvar kağıtları bazılarının bir “müze” dir. Muzei canlı duvar kağıdı uygulaması, kullanıcılarına klasik sanat eserlerinin zengin bir koleksiyonunu sağlamak için düzenli olarak güncellenmeye devam ediyor. Bu canlı duvar kağıdı uygulamasını kullanmanın en iyi kısmı, cihazınızda oynatmasına izin vermenizdir. Ayarlarını değiştirmezseniz, Muzei canlı duvar kağıdı uygulaması, her gün Android cihazında ünlü sanat eserlerinin bir koleksiyonunu görüntülemeye devam eder.

Yapıtın görüntüsünü görmek istemezseniz, cihazınızda canlı duvar kağıdı olarak çalıştırmak için kendi fotoğraf galerinizden en sevdiğiniz fotoğrafları da seçebilirsiniz. Kullanıcı deneyimini zenginleştirmede bir adım daha ilerleyen bu uygulama, duvar kağıtları ekranında simgeler ve ana ekranın sahnenin merkezinde kalması için özel bir bokeh (bulanık) efekti oluşturur. Bu uygulama aynı zamanda Android Wear ve Dashclock desteği ile birlikte geliyor.

Muzei Live Wallpaper uygulamasını indirin

Arka Planlar HD

Best Free Wallpaper Apps for Android

Bu uygulama uzun süredir sektörde olmuştur ve bu nedenle hala Android kullanıcılarının çoğu arasında favori olmaya devam etmektedir. Android akıllı telefon veya tabletlerde bazı yüksek kaliteli, HD duvar kağıtları arıyorsanız, o zaman bu uygulama tam size göre. Arka HD duvar kağıdı uygulaması, Android kullanıcıları için çekici duvar kağıdı seçenekleri ton vardır.

Son güncellemeler ile duvar kâğıtlarının tasarımları da göze hitap etmek için bazı harika 3D tasarımların tanıtılmasıyla birlikte modernize edildi. En üst düzey görüntü kalitesine yatırım yapmak istemiyorsanız, uygulama aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla çözünürlük seçeneği sunar.

Backgrounds HD uygulamasını indirin

Tapet

Best Free Wallpaper Apps for Android

Bu Android için ücretsiz duvar kağıdı uygulamaları listesinde yeni bir teklif. Son zamanlarda oldukça hızlı bir şekilde popülerlik kazanıyor. Diğer duvar kağıdı uygulamalarının aksine, bu uygulama Android duvar kağıdı için bir arka plan sağlamaz. Öte yandan, sizin için kişiselleştirilmiş bir duvar kağıdı oluşturur. Bu uygulamayı açtığınızda, istediğiniz seçimi yapabileceğiniz tonlarca renk ve desen vardır. Aynısını seçtiğinizde, bu uygulama sizin için özelleştirilmiş bir duvar kağıdı oluşturur.

Buna ek olarak, Tapet duvar kağıdı uygulaması da Android cihazınızın ekran çözünürlüğü temelinde çekici duvar kağıtları oluşturur. Bu, cihazınızın ekranında görüntülenen en yüksek duvar kağıdı kalitesini garanti eder. Uygulama, gelişmiş kullanıcı deneyimi için bazı uygulama içi satın alımlarla ücretsizdir.

Tapet uygulamasını indirin

Wonderwall

Best Free Wallpaper Apps for Android

Bu Android için ücretsiz duvar kağıdı uygulamaları listesinde pek ünlü bir isim olabilir. Ancak, basit arayüzü ve şaşırtıcı duvar kağıdı teklifleri nedeniyle, birçok Android kullanıcılarının yeni favorisi haline geliyor. Bu uygulama çeşitli duvar kağıtları sıradışı bir koleksiyon övünmese de, geliştiriciler tarafından seçilmiş en iyi tasarımlardan bazılarına sahiptir. Belirsiz tasarımların çoğu soyut kreasyonlardan ve nefes kesici fotoğraflardan oluşur.

Bu uygulamada ücretsiz duvar kağıtları şeklinde tüm görüntüler yüksek çözünürlüklü ve herhangi bir Android cihazın ekranında iyi uyuyor. Bu ücretsiz uygulama tarafından sunulan ek özelliklerden bazıları, uygulamasında yer alacak olan kişinin kendi fotoğrafını göndermesini, cihazdaki duvar kağıtlarının otomatik olarak ayarlanmasını ve daha fazlasını içerir. Gereksiz reklam olmadan kullanımı ücretsiz geliyor.

Wonderwall uygulamasını indirin

Zedge

Best Free Wallpaper Apps for Android

Bu inanılmaz bir ücretsiz Android uygulaması. Android akıllı telefonunuz ve ücretsiz sekmeniz için harika duvar kağıtları sunmanın yanı sıra, bildirim tonları, zil sesleri ve alarm tonları da sunar. Duvar kağıdı koleksiyonu söz konusu olduğunda, başka hiçbir yerde bulunamayan en nadir, ancak ilginç görüntülerden bazıları ile çok büyük. İstediğiniz duvar kağıtlarını farklı kategorilere göre arayabilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın ana ekranında yer alan en iyi duvar kağıdı tasarımlarından bazıları da bulunmaktadır.

Zedge ücretsiz Android duvar kağıdı uygulaması, dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. HD duvar kağıtları, Android cihazınızın ana ekranına göre optimize edilmiştir.

Zedge uygulamasını indirin

Google’dan Duvar Kağıtları

Best Free Wallpaper Apps for Android

Android cihaz için başka bir ücretsiz duvar kağıdı markasına güvenmiyorsanız, Google tarafından Duvar Kağıdı, tüm güveninizi üzerine koyabileceğiniz bir şeydir. Bu şimdiye kadar piyasada Android için en basit ve böylece en iyi ücretsiz duvar kağıdı uygulamaları biridir. Bu uygulama ücretsiz duvar kağıtları daha küçük bir koleksiyona sahip olsa da, hepsi yüksek kalitede.

Bu ücretsiz uygulamadan daha fazla duvar kağıdı edinmek istiyorsanız, Google + ‘nın, Google Earth’ün ve Google ortaklarının sağladığı çeşitli kaynaklardan aynı şekilde yararlanabilirsiniz. Bu uygulamayı Android 7.0 Nougat veya daha yenisine sahip cihazınızda kullanıyorsanız, o zaman bu uygulamayla bazı ek özellikler bekleyebilirsiniz.

Google uygulaması ile Duvar Kağıtları İndir

Mysplash

Best Free Wallpaper Apps for Android

Sayısız yüksek çözünürlüklü görüntü sunan ünlü bir web sitesi olan Unsplash.com’un ürünü. Bu yüksek kaliteli görüntüler bu uygulamada mevcuttur ve cihazınızda ücretsiz olarak duvar kağıdı olarak kullanılabilir. Bu uygulama ile, cihazınızın duvar kağıdı için mükemmel olabilecek yüzlerce şaşırtıcı görüntü ve fotoğrafa erişebilirsiniz.

5 üzerinden 4,7 şaşırtıcı bir yıldız derecelendirmesi ile, bu uygulamayı cihazınızda ücretsiz olarak çiğ görüntülerinizi aramak ve indirmek için kullanabilirsiniz. Uygulama, uygulama içi satın alma işlemi olmadan tamamen ücretsiz geliyor.

Mysplash uygulamasını indirin

Weatherback

Best Free Wallpaper Apps for Android

Bu Android için ücretsiz duvar kağıdı uygulamaları yelpazesinde yenilikçi bir eserdir. İstediğiniz hava durumuna göre cihazınızın duvar kağıdını uyumlu hale getirebilirsiniz. Bu harika değil mi? Bu inanılmaz uygulama size Android cihazda canlı hava duvar kağıdı hissi sunuyor. Bu uygulama cihaz fonunda sis, yağmur, güneşli veya kar gibi hava değişimlerini gösterecek ve görünüm sadece büyüleyici. Duvar kağıdı efektleri gerçek hava koşullarına bile uyuyor. Bu uygulama canlı bir duvar kağıdı uygulaması olmadığı için, bataryayı boşaltma sorunları hakkında endişelenmenize gerek yok.

5 üzerinden 4.0 şaşırtıcı bir yıldız derecelendirmesi ile, bu duvar kağıdı uygulaması tüm hava severlerin yeni favori haline geliyor. Cihazınızın ekranında nefes kesen farklı hava koşullarına sahip ekranlarla ruh halinizi günlük olarak yükseltin. Bu uygulama ile, bazı serin hava efektleri ile favori arka planlar veya duvar kağıtları tadını çıkarabilirsiniz. Uygulama, bazı uygulama içi satın alımlarla ücretsiz olarak kullanılabilir.

Weatherback uygulamasını indirin

Her gün Android ekranda aynı sıkıcı duvar kağıdı görmek bıktınız mı? Android için en iyi ücretsiz duvar kağıdı uygulamalarının bu listesine göz atın ve şimdi indirin!

Ayrıca, Depolama Alanından Tasarruf Sağlamak İçin En İyi Lite Android Uygulamalarını Okuyun