Android İçin En İyi VPN Uygulamaları

Çevrimiçi olduğunuzda Sanal Özel Ağ’ı (VPN) kullanmak günümüzde her zamankinden daha önemli hale gelmektedir. İnternet bir kamusal alan iken, VPN, görünmez bir pelerin gibi davranır ve çevrimiçi etkinliğinizi neredeyse anonim hale getirir ve çevrimiçi olduğunuzda sizi takip etmesini zorlaştırır. Internet servis sağlayıcınız, hükümetiniz, veya kötü niyetli bilgisayar korsanları da dahil.

Burada Android cihazlarınız için en iyi VPN‘lere özellikle bakacağız. Bunlar indirmek için ücretsiz uygulamalardır, ancak genellikle aylık veya yıllık abonelik ödemenizi gerektirir.

Private Internet Access VPN

VPN kullanmayı sevenler için en önemli özelliklerden biri kullanımı kolay bir arabirim olacaktır. Bir düğmeyi çevirmek kadar kolay bir şey olması herkesin isteyeceği bir özelliktir. Private Internet Access VPN, son derece basit bir Android uygulamasıyla bunu sunmaktadır. En iyisi, yıllık bir abonelik, premium VPN için bulacağınız en düşük fiyatlardan birisi olan 40 dolar civarındadır.

Private Internet Access VPN, 24 farklı ülkede 3.000’den fazla sunucu kullanıyor ve kullanabileceğiniz en iyi ticari VPN’lerden biri olarak çok sayıda beğeni topladı. Çevrimiçi etkinliklerinin hiçbirini kaydedilmez ve uygulama yalnızca Android cihazlarınızla değil, aynı zamanda Windows, MacOS veya Linux çalıştıran tüm bilgisayarlarla da uyumludur.

ExpressVPN

ExpressVPN, müşteri hizmetleri için övülen ve sınırsız bant genişliği, sınırsız hız ve güçlü şifreleme gibi en beğenilen VPN’den beklediğiniz tüm özellikleri içeren yüksek oranda beğenilen bir premium VPN hizmetidir. 94 farklı ülkeden binlerce sunucunun ExpressVPN’leri vasıtasıyla aynı anda üç cihaza bağlanabiliyoruz.

Android uygulaması, ağır kullanıcılar tarafından takdir edilecek ayarlar ve özellikler ile yeni başlayanlar için kullanımı kolaydır. Abonelikler biraz pahalı ama ExpressVPN, ilk 30 gününüz için 7 günlük ücretsiz deneme ve sorunsuz,% 100 para iadesi garantisi sunuyor; bu nedenle kendiniz de deneyebilirsiniz.

NordVPN

NordVPN, altı cihaza kadar şifreli bir bağlantı için mükemmel bir seçenektir. Panama’dan işletilen NordVPN, kullanıcılarının faaliyetlerini kaydetmek için herhangi bir yasal yükümlülüğe sahip değildir; bu nedenle 57 farklı ülkedeki 1000’den fazla sunucudan birine güvenle bağlanabilirsiniz.

Ayrıca, CNET ve PCMag gibi çeşitli satış mağazalarında, Android için kullanımı basit bir uygulama ile şiddetle tavsiye edilir. Bir düğmeye basarak bir sunucuya bağlanın ve genel Wi-Fi’ye göz atarken telefonunuzu korumalı tutun.

Aboneliğinizi taahhüt edip etmeyeceğinize karar vermeden önce NordVPN’yi ücretsiz olarak 7 günlük deneme sürümü ile deneyebilirsiniz.

TunnelBear VPN

TunnelBear VPN’nin Android uygulamasının karikatürize yapısını yanlış anlamayın. Ciddi VPN koruması sunan kullanımı kolay bir uygulamadır. Ayda 500 MB güvenli veri sağlayan ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz, ancak 20 farklı ülkedeki sunuculara aynı anda beş farklı cihaza aynı anda bağlanmanızı sağlayan ücretli aboneliği göz atmanızı öneririz.

Android uygulaması aslında eğlenceli. TunnelBear VPN şu anda torrenting’i desteklemiyor, bu önemli bir özellik olsa da başka yere bakmak en iyisidir. Telefonunuz için rahat bir VPN arıyorsanız, TunnelBear premium servise yükseltmek için uygun fiyata sahip mükemmel bir ücretsiz seçenektir.