Android için Top 3 Serin Lofi Hip Hop Uygulamaları

Lofi Hip Hop, dünyayı fırtına gibi görünüyor. Bunlardan biri, çok sayıda Lofi Hip Hop YouTube akışına ve bu müzik türünün güçlü takiplerinin takdirini kazanmak için sohbet etkinliklerine bakmak zorunda.

Lofi (düşük sadakat için bir kısaltma) Hip Hop genellikle yumuşaktır ve kusurlu sesi (tıslama ve pop) ile karakterizedir. Bununla birlikte, bu aynı zamanda, onun ana konumlar biridir. Lofi Hip Hop'un kusursuz bir şekilde mükemmel olduğu söylenebilir.

Parçalar genellikle çeşitli kaynaklardan gelen sözlerle bir lofi vuruştan yapılır. Şarkı sözleri, özellikle önceden kaydedilmiş, film diyaloğundan alınan, anime diyaloğundan alınan ve hatta konuşmalardan ve görüşmelerden alınan parçalardan örneklenmiş bir parça için özel olarak kaydedilir.

Şarkı sözlerinin bazen gelişigüzel doğası aslında oldukça eğlenceli olabilir. Bazı parkurlar sadece tamamen araçsaldır.

YouTube, Lofi Hip Hop için bir hazinedir ancak sizin tek kaynağınız değildir. Dinleme keyfiniz ve rahatınız için Lofi Hip Hop'a özel Android uygulamaları var. Bu uygulamalarla, telefonunuzda bulunduğunuzda, en sevdiğiniz Lofi Hip Hop ritimlerinden zevk almak için YouTube'a açık olmaya güvenmeniz gerekmeyecek.

İşte Android Lofi Hip Hop uygulamaları için en iyi üç seçenektir.

Lo-Fi Radyo – Çalış, Çalış, Chill

Lo-fi Radyo oldukça basit bir kurulum var. Bir Lofi Hip Hop akışını dinlemek için oynat düğmesine basmanız yeterli. Parça bilgisi de görüntülenir. Uygulama ücretsizdir ancak premium sürümü satın alırsanız, kapatma zamanlayıcısına ve daha yüksek kaliteli seslere erişebilirsiniz.

Lo-Fi Radyo'da çalınan tüm müzikler, sanatçıların Bandcamp veya Soundcloud sayfalarında kullanılabilir.

İndir Lo-Fi Radyo – Çalış, Çalış, Chill

Loffee – Lo-Fi Müzik

Loffe, Lo-Fi Radyo ile karşılaştırıldığında oynamak istediğiniz parçalar üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Ek olarak, parçalar çevrimdışı olsa bile kullanılabilir. Bununla birlikte, seçimin her biri 8 parça içeren 5 oynatma listesiyle sınırlı olduğu unutulmamalıdır.

Loffe ile başlamak için önce dinlemek istediğiniz çalma listesini seçin.

Çalma listeleri farklı türde vibrasyonlara yöneliktir. Örneğin, henüz uyandığınız zaman için iyi olan ve daha yavaş izler içeren Yağmurlu Günler içeren Sabah Kahvesi var.

Parçalar, çalma listesi teması ile aynı doğrultuda olan Kavrulmuş Fasulye gibi isimler verilir. Çalmakta olan parça hakkında daha fazla bilgi görüntülemek için menü düğmesine basın.

Müzik bilgisi düğmesi bir parçanın tüm ayrıntılarını gösterecektir. Bu, sanatçının adını, parçanın adını ve ilişkili herhangi bir resmi içerir.

Uygulamanın belirli bir süre boyunca oynatılmasını sağlayan bir zamanlayıcı seçeneği de vardır. Bu uykuya dalmanıza yardımcı olabileceğinden yatakta rahatlamak için harikadır. Süre dolduğunda, cihazınızın pilini tüketme konusunda endişelenmenize gerek yok. Uygulama otomatik olarak oynatmayı durdurur ve cihaz sonunda uyuyacaktır.

Loffee İndir – Lo-Fi Müzik

Chillhop Radyo

Chillhop Radio, YouTube'dan canlı video ve Lofi Hip Hop mix videoları sunmaktadır. Ancak, uygulamanın öne çıktığı yer Müzik Radyo seçeneğidir.

YouTube'un çok sayıda Lofi Hip Hop içeriği sunduğunu zaten biliyoruz. Şu anda incelediğimiz bu Android uygulamalarıyla, gerçekten çekici olan şey, tekil şarkılara / oynatma listelerine veya hatta Youtube'a bağlı kalmadan Lo-Fi radyosu gibi bir kuruluma sahip olmak. Bunu Chillhop Radio'nun Müzik Radyo seçeneği ile bulabilirsiniz.

Chillhop Radyoyu İndir

Lofi Hip Hop Uygulamaları Neden İyi Bir Şeydir?

Yukarıda bahsedilenler gibi uygulamalar aracılığıyla Lofi Hip Hop'a sahip olmak bu sanatın daha erişilebilir olmasını sağlar. YouTube'a bağlı değilsiniz ve tam olarak ne alacağınızı biliyorsunuz.

Orada Lofi Hip Hop istasyonları ve parçaları sunan akarsu radyo uygulamaları var. Ancak, dinlemek istediğiniz içeriği bulmak için biraz araştırma yapmanız gerekir. Bu uygulamalarla, muhteşem Lofi Hip Hop parçalarına özel erişiminiz var.

Eğer tecrübeli bir Lofi Hip Hop hayranıysanız ya da daha önce hiç dinlemediyseniz bile, yaşam tarzınıza uyup uymadıklarını görmek için bu uygulamaları deneyin.

İster eğitiyor, ister sürüş oynuyor, ister oyun oynuyor ya da sadece rahatlıyor olun, bu uygulamalarda oynanan Lofi Hip Hop bazı harika fon müzikleri için geçerli olacak.