Android için Top 7 Kayıt Defteri Temizleme Uygulamaları

Android önbellek belleğinizi ve geçmişinizi temizlemenin birçok yararı var.

Android Cihazınız, uygulamayı tekrar yükleyip kurduysanız bile tüm kayıtlı ayarları ve tercihleri ​​hatırlayabilir. Önemsiz yığınlar kazandıktan sonra Android cihazınız yavaşlayabilir, ancak önbelleği temizlemek ve akıllı telefonunuzun veya tabletinizin performansını artırmak için tasarlanmış çok sayıda harika kayıt defteri temizleme uygulaması vardır.

Kayıt Defteri Temizleme uygulamaları, telefonunuz tarafından kullanılan tüm önbelleği ve geçmişi yalnızca 1 tıklamayla temizler.

Bu makalede, Android için en iyi kayıt defteri temizleme uygulamalarımı size göstereceğim.

Top 7 Android Kayıt Temizleme uygulamaları

Temizlik ustası

en.miui.com

Bu uygulama Bellek kullanımınızı kullanır, artar ve arka plan Görev öldürür – Uygulama ve oyun hızını artırılması Clean Master ile çok daha kolay. Hepsinin üstünde, aynı zamanda antivirüs uygulamasıdır. Değerli depolama alanı kaplayan (önbellek ve artık) dahil gereksiz dosyaları temizleyin ve silin. Akıllı telefonunuzun yavaş performans sergilediğini veya her zaman donmadığını fark ederseniz, çoğunlukla zamanla biriken tüm çöpler yüzünden olur. Bu uygulama, gereksiz yere temizleyecektir, depolama alanını boşaltın, böylece cihazınız daha pürüzsüz çalışır. Cihazınız aşırı ısınıyorsa, Clear Master, soruna neden olan uygulamaları bulacaktır ve bunları durduracaktır.

Avast-Free

apkpure.com

avast! Mobil Güvenlik, cihazınızı virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan ve casus yazılımlardan korur ve ayrıca bellek önbelleğinizi de temizler. Uygulamaya çağrı engelleyici (kişi ile iletişim kurmak istemediğiniz kişilerden gelen numaraları engelleyebilirsiniz) ve uygulama kilitleme (bir PIN ile herhangi bir uygulamayı kilitleyebilir ve akıllı telefonunuzdaki hassas içeriği kolayca koruyabilirsiniz) gibi birçok kullanışlı özelliği vardır. ). Bu dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılan çok popüler bir uygulamadır. Google Play Store'da 4,5 yıldız var, bu yüzden denediğinizden emin olun.

Uygulama Önbellek Temizleyici

play.google.com

Uygulama Önbellek Temizleyici, önbelleğe alınmış uygulamaların temizlenmesi için hızlı ve kolay bir araçtır. Daha fazla kullanılabilir alan elde etmek için tüm önbelleğe alınmış dosyaları temizlemek için sadece tek bir dokunun. Artık telefonu ROOT yapmak zorunda değilsin! Temel özelliklerden bazıları, belirli bir uygulama için önbellektir, önbelleğe alınmış tüm dosyaları tek bir dokunuşla temizler, önbelleği belirlenen bir aralıkta otomatik olarak temizler, uygulamayı açtığınızda uygulamanın önbelleğini otomatik olarak temizler ve daha fazlasını yapar. Uygulamanın Google Play Store'da 4,4 yıldız var.

1-Dokunmatik Temizleyici

play.google.com

Uygulamaları yüklemek için daha fazla boş alan mı istiyorsunuz? Sonra 1-Touch Cleaner, uygulamalar tarafından oluşturulan önbelleği temizleyerek boş alan elde etmek için uygulama. Geçici kullanım için oluşturulan uygulama önbelleğinden kurtularak daha fazla alan kazanabilirsiniz. Burada listelenen diğer uygulamalar ile aynı, bu uygulama önbellek ve önemsiz temizleyici, RAM temizleyici, net arama günlükleri ve SMS mesajları silme, vb dahil olmak üzere birçok yararlı özelliklere sahiptir. Google Play Store'da 4.1 yıldız olan ücretsiz bir uygulama.

1Tap Temizleyici

play.google.com

Dokunun Temizleyici çok basit ve kullanımı kolaydır ve aslında 5 temizleyici dahildir ve bunlar önbellek temizleyici, geçmiş temizleyici, arama ve metin temizleyici, varsayılan temizleyici ve SD temizleyicidir. Akıllı telefonunuzu yavaşlatan tüm çöplerden sadece birkaç dokunuşla kurtulabilirsiniz, böylece cihazınız daha iyi performans gösterecek şekilde depolama alanını boşaltın. Uygulamanın Google Play Store'da 4,3 yıldız var ve ücretsizdir.

Önbellek Temizle

play.google.com

Bir başka etkili ve kullanımı kolay uygulama Cache Clear'dir. Önbelleği ve izleri temizlemek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir ve sadece birkaç dokunuşla Android cihazınızdaki tüm çöplerden kolayca kurtulabilirsiniz. Birçok kullanışlı özelliklerle dolu ücretsiz bir uygulama.

CCleaner

play.google.com

En iyi ve en popüler uygulamalardan biri olan CCleaner olmadan Android için en iyi kayıt defteri temizleme uygulamaları listesi eksik olurdu. Mac'ler ve PC'ler için temizleme yazılımı Android cihazlar için de mevcuttur. Kullanımı çok kolay – uygulamalar önbelleğini temizler, geçmişe göz atar, klasörleri indirir, günlükleri ve metin mesajlarını çağırır ve tüm çöpleri güvenli bir şekilde kaldırır. Android akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki depolama alanını serbest bırakır. Kullanıcı dostu arayüzü ve sadece birkaç tıklama ile bu gereksiz yere temizler ve bir Android cihazının performansını artırır gerçeği, birçok için favori bir uygulama – bunu seveceksiniz!