Android Oreo'da Otomatik Olarak Kablosuz Nasıl Açılır?

Google, 21 Ağustos 2017'de Android Oreo'yu piyasaya sürdü. Google telefonlar güncellemeyi alan ilk kullanıcılar olurken, yeni modeller Android Oreo'yu kutudan çıkarır. Telefon üreticileri zaten özel özellikleri eklemeye başladı ve bunları kullanıma sunmaya hazırlanıyorlar. Kullanışlı ve güzel özelliklerin uzun bir listesi ile Android Oreo, otomatik olarak Wi-Fi özelliğini açmanıza da olanak tanır. Android'de otomatik olarak Wi-Fi'yi nasıl açacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Oreo okumaya devam edin.

Android Oreo, hız performansı, el cihazınız için daha fazla güvenlik, akıllı metin seçimi, duygularınızı ve duygularınızı ifade edebilmeniz için daha fazla emojiyi, simgeler daha güzel hale geldiğini, ekranların öncekinden daha serin olduğunu, Bluetooth bağlantılarıyla daha fazla özellik sunuyor. daha kararlı, daha fazla klavye kısayolu var, ses kalitesi süper yüksek ve daha sonra Kablosuz özelliğini otomatik olarak etkinleştir.

Android Oreo'daki bu kusursuz çözüm, tanıdığı erişim noktasına yakın olduğunuzda akıllı telefonunuzu Wi-Fi üzerinden otomatik olarak etkinleştirir. Telefonunuz belirli bir Wi-Fi erişim noktasına her bağlandığında, konumu kaydeder. Dolayısıyla, aynı konumu tekrar ziyaret ettiğinizde veya akıllı telefonunuzu söz konusu Wi-Fi erişimine eriştiğinizde, iş yerinizde veya evinizde olduğu gibi otomatik olarak bağlayacaktır.

Ayrıca okuyun – Android 8.0 Of En İyi Özellikler

Oreo'da otomatik olarak Wi-Fi'yi nasıl açabilirsiniz:

  • Akıllı telefonunuzun Ayarlarına git
  • Ağ ve İnternet’e ilerleyin ve onu seçin.
  • Bu sayfada Wi-F-Connection'a gidin. Wi-Fi'ye zaten bağlıysanız, kullandığınız noktanın adını görebilirsiniz. Bu ayrıca akıllı telefonunuzun menzilinde bulunan diğer erişim noktalarının bir listesini de getirir.
  • Şimdi bu sayfanın altına inin ve Wi-Fi tercihlerini bulun ve üzerine tıklayın.
  • Burada Otomatik Olarak Aç özelliğini göreceksiniz, bunu AÇIK hale getirmeniz gerekiyor.
  • Wi-Fi'nizi istediğiniz zaman kesebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz, ancak akıllı telefonunuz, akıllı telefonunuzun menziline düşen etkin erişim noktalarını algıladığı anda Wi-Fi'yi etkinleştirir.

Artık Android Oreo'da otomatik olarak Wi-Fi'yi nasıl açacağınızı bildiğinize göre, Kablosuz bağlantılarla sorunsuz bağlantı kurabilirsiniz. Akıllı telefonunuzda bu seçenek etkinleştirildiğinde, el ile iyi bir Wi-Fi erişim noktasını bulma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Telefonunuz sizin için yapacak. Ayrıca, söz konusu alanda iseniz iyi bir bağlantı noktasını kaçırmayacaksınız. Android Oreo, kullanıcılar için akıllı çözümler geliştirdi. Her sene, her büyük gelişmeyle hayatı kolaylaştırıyorlar.

Ayrıca okuyun – Nasıl Android 8.0 Oreo Kurulur