Android Oyunları Hack Nasıl [Eğitim]

Tamam, bunun topal olduğunu biliyoruz. Android oyunlarında hile yapmak tam anlamıyla zekice bir şey değil. Neden eğlenceli olması gereken bir sporda hile yapıyorsun? Ayrıca, arkadaşlarınla rekabet ediyorsun, arkadaşlarınla değil.

Açıkçası konuşursak, evet, bu gerçeği kabul ediyoruz ve bu nedenle, bu eğitimin yazıldığı perspektifi temizlemenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Kendi başımıza, tam bir seviyede sıkışıp kalmış veya kaydedilmiş oyunlarını yeni bir cihaza aktarmak isteyen ya da hileleri kullanarak taklit edilemeyen oyunlar geliştirmek isteyenlere yardım etmeye çalışıyoruz.

Kısaca konuşursak, bu, Android oyunlarını nasıl aldatman gerektiğini öğretse de, bu hileleri sahte şekillerde kullanmanızdan kesinlikle vazgeçmenizi sağlayan bir eğitim rehberidir. Alternatif olarak, bu hileleri, kendinizi bir çıkış yolu bulmak için zorlu bir düzeyde mücadele etmenin mutsuzluğundan kurtarmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu hilelerin nasıl çalıştığını anlamak, utanamayan birinci sınıf oyunlar geliştirmede size yardımcı olabilir. Unutma, kötü olmak istiyorsan, bir nedenden dolayı kötü ol. Bu hileleri denemeden önce, seçiminizi desteklemek için yeterince iyi bir nedeniniz olduğundan emin olun.

Her neyse, bir süreliğine ütopyamızı bir kenara bırakalım ve Android oyunlarını aldatmanıza / kesmenize izin veren uygulamalar / püf noktaları ile başlayalım.

Ön koşul

Aşağıda belirtilen tüm hileler köklü bir Android cihazı gerektirir. Kökün ne olduğunu ve nasıl yapıldığını bilmiyorsanız, Android köklendirme işlemiyle ilgili ayrıntılı rehberimizi okuyun.

Hileleri ne yapamaz

Bu hilenin ne yaptığını ve nasıl çalıştığını tartışmadan önce, bu hilelerin çalışmadığı ya da daha doğrusu bu hilelerin çalışmadığı oyunlardan bahsetmek istiyoruz.

Hileler işe yaramazsa …

    Oyun, sunucudaki oyun içi değişkenleri (cephane, sağlık, servet) depolar (yani bir geliştirici size içerik veya bir ağ üzerinden bazı veriler sunmuyor) .Oyun sürekli bir ağ bağlantısı gerektiriyor.

Kısacası, bu hileler sunucu tarafındaki verileri değiştiremez. Yalnızca oyun tarafından depolanan çevrimdışı verileri değiştirebilir. Bu, çoğu geliştiricinin bir oyunun genel performansını artırmaya yardımcı olmak için Bulut’ta çok fazla veri depolamaya başladığı için Android’de hile yapmanın katlanarak daha da zorlaştığı anlamına geliyor.

Değiştirilecek ayarlar

Zaten kök erişimine ek olarak, Android cihazınızdaki bir avuç ayarı da değiştirmeniz gerekebilir. Başlamadan önce, Android telefonunuzu alın ve Ayarlar uygulamasına gidin.

Geliştirici veya Geliştirme Seçeneklerinizi almak ve ardından USB Hata Ayıklamayı etkinleştirmek isteyeceksiniz. Bu, Android’inizin tüm dosya sistemine bir USB kablosu ile erişmenizi sağlar.

Bilgisayarınızda ADB’nin yüklü olduğundan da emin olmak isteyebilirsiniz. Kurulduğunda, terminalinize adb shell yazabilir ve ardından süper kullanıcı erişimi için su komutunu girebilirsiniz. Oradan, oyun verilerinizin derin inceliklerini incelemek gerekir.

Android Oyunları Hack nasıl?

GameCIH2 – Son Hile Motoru

Android-GameCIH2 için numero uno cheat motoruyla birlikte başladık. Arka planda çalışan ve geçici bellekte bulunan oyun içi değişkenleri düzenlemenizi sağlayan köklü cihazlar için bir uygulamadır. Başka bir deyişle, uygulama zenginlik, cephane, sağlık vb. Oyun içi özniteliklerin değerlerini düzenlemenizi sağlar. Uygulama, deneme-yanılma yöntemiyle ‘para’ gibi değişkenler için çeşitli bellek konumlarını arar. GameCIH2, Android pazarındaki hemen hemen her oyun için çalışır ve oyun verilerinde düşük düzeyli düzenlemeler yapmanın en kolay yollarından biridir.

GameCIH2 ile saldırıya uğrayan oyunlar: Drag Yarışı, Tapınak Koşusu, Racing Moto, Şeritli Splitter, Defans II, Saldırı, Efsanevi Savunma, Gölgelerin Şatosu, Oyuncak Köyü, Nakavt Can, Metro Sörfçüleri, Meyve Ninjası, Rüya Tepeleri ve daha fazlası .

GameCIH2, oyun oynarken basılması gereken bir kısayol tuşu ile etkinleştirilir. Oyunu oynarken kısayol tuşuna basmak GameCIH2’yi açar. Kazanmak istediğiniz para, para, sağlık veya cephane sayısını girin. GameCIH2’yi simge durumuna küçültün ve oyuna devam edin. Hile işe yarayacak ve sen istenen para, cephane veya sağlık seviyesini kazanacaktı. Hile motoru hakkında daha fazla bilgi için, XDA Geliştiricileri’ndeki bu konuyu takip edin. Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır ve çoğu Android oyunuyla çalıştığından şüphesiz Android için en son hile motorudur.

GameCIH2’yi indirin

Oyun Koruyucu

GameCIH2’yi kullanarak atılım yapamadığınız durumda, deneyebileceğiniz başka bir uygulama var. Uygulama, değişkenleri manuel olarak aramanıza izin vermediğinden GameCIH2 kadar iyi değildir. Yani, oyunun madeni paralar için garip bir adı varsa, Game Guardian’ı kullanamazsınız. Bununla birlikte, çeşitli bellek konumlarındaki özel etiketleri arayabilir ve değerlerini düzenleyebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda birden fazla adresi aynı anda kilitlemenizi sağlar; bu, aynı anda birden fazla hile uygulayabileceğiniz anlamına gelir. Oyun oynarken hilenin uygulanması için adımlar GameCIH2’ye benzer.

GameCIH2 sizin için işe yaramadıysa bunu deneyin. Aşağıdaki konu, Oyun Koruyucu kullanırken kullanabileceğiniz tüm soruları cevaplamalıdır.

Oyun Koruyucu İndir

Her iki yukarıda da belirtilen yöntemler işe yaramazsa, kaydedilmiş oyunları arayın

GameCIH2 veya Game Guardian kullanarak oyunu aldatamazsanız, en iyi çıkış yolu kayıtlı oyunları aramaktır. İnternette kaydedilmiş / tamamlanmış oyunları barındıran çok sayıda web sitesi var. Sınırsız cephane, güç veya sağlık kazanmak için uygulayabileceğiniz yamalar da vardır.

Sadece Google’a şu dizgiyi yazın: <”Oyun Adı”> + <saved games> . Kaydedilen oyunu indirdikten sonra, içeriği / data / app’a kopyalamanız gerekir (uygulamayı SD karta taşımamış olabilirsiniz). Kaydedilmiş oyunları bulmakta zorlanıyorsanız, bu makalenin son bölümünü inceleyin.

Bu hileler nasıl çalışır?

Bu hilelerin nasıl çalıştığını merak ediyorsanız, işte kazı. Hile motoru, önemli değişkenleri saklayan oyun tarafından tutulan hafıza konumuna erişmeye çalışır. Hile motoru bellek adresini bulduğunda, bu belirli bellek konumunu kilitler ve oyunun etiketin değerini değiştirmesini önler. Hile’nin zor kısmı, aranan özniteliğe karşılık gelen bellek konumunu tam olarak belirlemektir. Bellek konumu bulunduktan sonra, hile motorunun sadece değerleri düzenlemesi ve yeniden yazma için konumu kilitlemesi gerekir. Hile motorlarının uygulama içi değişkenlerinizi düzenlemesini önlemenin tek yolu verileri sunucu tarafında depolamaktır.

Oyunlar aygıtlar arasında nasıl aktarılır?

Bazen, ciddi bir saldırı / hileyi aramıyorsunuzdur, ancak kaydedilmiş oyun verilerinizi bir cihazdan diğerine aktarmak istiyorsunuz. Akıllı telefonunuzda bir oyun oynamak ve bıraktığınız noktadan itibaren tabletinizde oyuna devam etmek şaşırtıcı olmaz mıydı? Bunu aşağıda belirtilen manifold araçlarıyla yapabilirsiniz:

Data Sync: Oyun verilerini yedeklemek ve bunları diğer cihazlara aktarmak için en uygun uygulama. Veri Eşitleme, uygulama verilerini Android cihazlar arasında paylaşmanıza olanak tanır. Data Sync bir Wi-Fi ağı üzerinden çalışır, ancak Dropbox ve Box gibi bulut hizmetleriyle de entegre edilebilir. Ayrıca, Bluetooth ve NFC üzerinden cihazlar arasında veri senkronizasyonunu da destekler. Oyun verilerini çeşitli cihazlar arasında senkronize etmek ve akıllı telefonunuzda bıraktığınız yerden tabletinizde oyuna başlamak istemeniz durumunda bu harika bir uygulama.

GameOn: Game On, diğer oyuncular tarafından seviyeler arasında ilerlemek ve XP kazanmak için kullanılabilecek, kaydedilmiş dosyaları yükleyen dünya çapında bir oyuncular ağıdır. Ağda Oyun şu anda 60 oyun barındırmaktadır. Kaydedilmiş bir ilerlemeye bakmak ve bunu akıllı telefonunuza yüklemek kolaydır. Verilerin silinmesi nedeniyle oyundaki tüm ilerlemenizi kaybetmiş olmanız durumunda, takipte kalmanın harika bir yolu.

Kaydet Paylaş: Android için SaveShare uygulaması sadece Data Sync uygulaması gibi çalışır. Data Sync uygulaması akıllı telefonunuzda çalışmazsa veya onu beceriksiz bulursanız, bunu deneyebilirsiniz!

Google Drive: Bu sizi şaşırtabilir, ancak Google Drive oyunları diğer cihazlara aktarmak için mükemmel bir yoldur. Bunu yapmak için aslında birkaç seçenek var. Öncelikle, Android akıllı telefonunuzu ilk kurduğunuzda Google, verileri Google Drive’a yedeklemek isteyip istemediğinizi sorar. Kabul ederseniz, önceki telefonunuzdaki eski yedeklemenizden geri yükleme seçeneğini seçerek yeni Android cihazınızı kolayca ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca tüm Android APK’lerini Google Drive’a yükleyebilirsiniz. Bir dosya sisteminde gezinmeyi sakıncası yoksa, oyununuzun APK’sini bulabilir, verileri dosya gezgini içinde sağ tıklayarak kopyalayıp Google Drive’a yapıştırabilirsiniz. Ardından bu APK’yi yeni telefonunuza çıkarabilir ve yüklemek için APK’ye dokunabilirsiniz.

İpucu: Oyunları kullanırken, çoğu insan skoru almak için aldattığınız ipucunu alacağından, oyunun lider panosunda gösterişli yüksek skorlar koymaktan kaçının. Başarının sırrı, inkar edilemez bir biçimde, kaynaklarınızı gizlemekte yatar. Bu yüzden, izlerinizi kapattığınızdan ve görkemli bir skor elde etmediğinizden emin olun.

Ayrıca, oyunlardaki değişkenlerin yalnızca çok fazla veri tutabildiğini belirtmek önemlidir; bu nedenle istatistikleri çok yüksek bir değere ayarlarsanız, büyük olasılıkla silmenizi ve yeniden yüklemenizi gerektiren oyun verilerinden çok fazla yararlanabilirsiniz. Ve kesinlikle orada oyun verilerini kaybediyorsun!

Ayrıca, bazı hilelerin geri döndürülemez olduğunu lütfen unutmayın. Örneğin, herhangi bir hileyi denemek için liderlik tablosunda üst sıralarda yer almak için oyunda yüksek bir puan almak istiyorsanız, lütfen geri almanın hiçbir yolu olmadığını unutmayın. Subway Surfers gibi oyunlar, kullanıcının istatistiklerini Facebook hesaplarıyla bağlar. Yani, bir şeyler yanlış giderse hasarı geri alamazsınız.

Karar

Gördüğünüz gibi, Android oyunlarında hile yapmanın pek çok yolu var. Aslında daha önce rootladığınız bir cihazla aldatmanın yanı sıra, rootlanmamış olan bir cihaz var. Yukarıdaki kılavuzumuzu takip ederek, kendinize oyunlarda ek para, sağlık ve diğer istatistikler gibi daha fazla şey vermek için belirli değişkenleri nasıl değiştirebileceğinizi öğreneceksiniz.

Maalesef oyunlarda hile yapmak gittikçe zorlaşıyor, özellikle de Cloud altyapı çözümleri ucuzlaştıkça ve oyunların mobil cihazlarda daha iyi performans göstermesini sağlıyor.

Android oyunlarında en sevdiğiniz hileler hangileridir? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.