Android Oyunları Hack Nasıl [Eğitim]

Tamam, bunun topal olduğunu biliyoruz. Android oyunlarında hile yapmak tam anlamıyla zekice bir şey değil. Neden eğlenceli olması gereken bir sporda hile yapıyorsun? Ayrıca, arkadaşlarınla rekabet ediyorsun, arkadaşlarınla değil.

Açıkçası konuşmak gerekirse, evet, bu gerçeği kabul ediyoruz ve bu nedenle, bu eğitimin yazıldığı perspektifi temizlemenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Öte yandan, titiz bir seviyede sıkışmış insanlara yardım etmeye çalışıyoruz, veya kaydedilmiş oyunlarını yeni cihaza aktarmak isteyenler ya da hileleri kullanarak taklit edilemeyecek oyunlar geliştirmek isteyenler.

Kısaca konuşursak, bu, Android oyunlarını nasıl aldatman gerektiğini öğretse de, bu hileleri sahte şekillerde kullanmanızdan kesinlikle vazgeçmenizi sağlayan bir eğitim rehberidir. Alternatif olarak, bu hileleri, kendinizi bir çıkış yolu bulmak için zorlu bir düzeyde mücadele etmenin mutsuzluğundan kurtarmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu hilelerin nasıl çalıştığını anlamak, utanamayan birinci sınıf oyunlar geliştirmede size yardımcı olabilir. Unutma, kötü olmak istiyorsan, bir nedenden dolayı kötü ol. Bu hileleri denemeden önce, seçiminizi desteklemek için yeterince iyi bir nedeniniz olduğundan emin olun.

Her neyse, bir süreliğine ütopyamızı bir kenara bırakalım ve Android oyunlarını aldatmanıza / kesmenize izin veren uygulamalar / püf noktaları ile başlayalım.

Ön koşul

Aşağıda belirtilen tüm hileler köklü bir Android cihazı gerektirir. Kökün ne olduğunu ve nasıl yapıldığını bilmiyorsanız, Android köklendirme işlemiyle ilgili ayrıntılı rehberimizi okuyun.

Bu hileler ne yapamaz?

Bu hilenin ne yaptığını ve nasıl çalıştığını tartışmadan önce, bu hilelerin çalışmadığı ya da daha doğrusu bu hilelerin işe yaramayacağı oyunlardan bahsetmek istiyoruz.

Hileler işe yaramazsa …

    Oyun, oyun içi değişkenleri (cephane, sağlık, zenginlik) sunucu tarafında depolar. Oyun sürekli bir ağ bağlantısı gerektirir.

Kısacası, bu hileler sunucu tarafındaki verileri değiştiremez. Yalnızca oyun tarafından depolanan çevrimdışı verileri değiştirebilir.

Android Oyunları Hack nasıl?

SC20110710-211622

GameCIH2 – Son Hile Motoru

Android-GameCIH2 için numero uno cheat motoruyla birlikte başladık. Arka planda çalışan ve geçici bellekte bulunan oyun içi değişkenleri düzenlemenizi sağlayan köklü cihazlar için bir uygulamadır. Başka bir deyişle, uygulama zenginlik, cephane, sağlık vb. Oyun içi özniteliklerin değerlerini düzenlemenizi sağlar. Uygulama, deneme-yanılma yöntemiyle ‘para’ gibi değişkenler için çeşitli bellek konumlarını arar. GameCIH2, Android pazarındaki hemen hemen her oyun için çalışır ve oyun verilerinde düşük düzeyli düzenlemeler yapmanın en kolay yollarından biridir.

GameCIH2 ile saldırıya uğrayan oyunlar: Drag Racing, Temple Run, Racing Moto, Lane Splitter, Defender II, Assaulter, Efsane Savunma, Gölgelerin Kalesi, Toy Village, Knockdown Can, Subway Surfers, Fruit Ninja, Dream Heights ve daha fazlası .

GameCIH2, oyun oynarken basılması gereken bir kısayol tuşu ile etkinleştirilir. Oyunu oynarken kısayol tuşuna basmak GameCIH2’yi açar. Kazanmak istediğiniz para, para, sağlık veya cephane sayısını girin. GameCIH2’yi simge durumuna küçültün ve oyuna devam edin. Hile işe yarayacak ve sen istenen para, cephane veya sağlık seviyesini kazanacaktı. Hile motoru hakkında daha fazla bilgi için, xda Developers’da bu konuyu takip edin. Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır ve çoğu Android oyunuyla çalıştığı için şüphesiz Android için en son hile motorudur.

GameCIH2’yi indirin

Oyun Koruyucu

asdas

GameCIH2’yi kullanarak atılım yapamadığınız durumda, deneyebileceğiniz başka bir uygulama var. Uygulama, değişkenleri manuel olarak aramanıza izin vermediğinden GameCIH2 kadar iyi değildir. Yani, oyunun madeni paralar için garip bir adı varsa, Game Guardian’ı kullanamazsınız. Bununla birlikte, çeşitli bellek konumlarındaki özel etiketleri arayabilir ve değerlerini düzenleyebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda birden fazla adresi aynı anda kilitlemenizi sağlar; bu, aynı anda birden fazla hile uygulayabileceğiniz anlamına gelir. Oyun oynarken hilenin uygulanması için adımlar GameCIH2’ye benzer.

GameCIH2 sizin için işe yaramadıysa bunu deneyin. Aşağıdaki konu, Oyun Koruyucu kullanırken kullanabileceğiniz tüm soruları cevaplamalıdır.

Oyun Koruyucu İndir

Her iki yukarıda da belirtilen yöntemler işe yaramazsa, kaydedilmiş oyunları arayın

GameCIH2 veya Game Guardian kullanarak oyunu aldatamazsanız, en iyi çıkış yolu kayıtlı oyunları aramaktır. İnternette kaydedilmiş / tamamlanmış oyunları barındıran çok sayıda web sitesi var. Sınırsız cephane, güç veya sağlık kazanmak için uygulayabileceğiniz yamalar da vardır.

Sadece Google’a şu dizgiyi yazın: <”Oyun Adı”> + <saved games> . Kaydedilen oyunu indirdikten sonra, içeriği / data / app’a kopyalamanız gerekir (uygulamayı SD karta taşımamış olabilirsiniz). Kaydedilmiş oyunları bulmakta zorlanıyorsanız, bu makalenin son bölümünü inceleyin.

Bu hileler nasıl çalışır?

Bu hilelerin nasıl çalıştığını merak ediyorsanız, işte kazı. Hile motoru, önemli değişkenleri saklayan oyun tarafından tutulan hafıza konumuna erişmeye çalışır. Hile motoru bellek adresini bulduğunda, bu belirli bellek konumunu kilitler ve oyunun etiketin değerini değiştirmesini önler. Hile’nin zor kısmı, aranan özniteliğe karşılık gelen bellek konumunu tam olarak belirlemektir. Bellek konumu bulunduktan sonra, hile motorunun sadece değerleri düzenlemesi ve yeniden yazma için konumu kilitlemesi gerekir. Hile motorlarının uygulama içi değişkenlerinizi düzenlemesini önlemenin tek yolu verileri sunucu tarafında depolamaktır.

Oyunlar aygıtlar arasında nasıl aktarılır?

Bazen, ciddi bir saldırı / hileyi aramıyorsunuzdur, ancak kaydedilmiş oyun verilerinizi bir cihazdan diğerine aktarmak istiyorsunuz. Akıllı telefonunuzda bir oyun oynamak ve bıraktığınız noktadan itibaren tabletinizde oyuna devam etmek şaşırtıcı olmaz mıydı? Bunu aşağıda belirtilen manifold araçlarıyla yapabilirsiniz:

Data Sync: Oyun verilerini yedeklemek ve bunları diğer cihazlara aktarmak için en uygun uygulama. Veri Eşitleme, uygulama verilerini Android cihazlar arasında paylaşmanıza olanak tanır. Data Sync bir Wi-Fi ağı üzerinden çalışır, ancak Dropbox ve Box gibi bulut hizmetleriyle de entegre edilebilir. Ayrıca, Bluetooth ve NFC üzerinden cihazlar arasında veri senkronizasyonunu da destekler. Oyun verilerini çeşitli cihazlar arasında senkronize etmek ve akıllı telefonunuzda bıraktığınız yerden tabletinizde oyuna başlamak istemeniz durumunda harika bir uygulama. (10/10)

GameOn: Game On, diğer oyuncular tarafından seviyeler arasında ilerlemek ve XP kazanmak için kullanılabilecek, kaydedilmiş dosyaları yükleyen dünya çapında bir oyuncular ağıdır. Ağda Oyun şu anda 60 oyun barındırmaktadır. Kaydedilmiş bir ilerlemeye bakmak ve bunu akıllı telefonunuza yüklemek kolaydır. Verilerin silinmesi nedeniyle oyundaki tüm ilerlemenizi kaybetmiş olmanız durumunda, takipte kalmanın harika bir yolu. (8/10)

sync-your-saved-games-across-multiple-devices-using-saveshare-for-android-download-now_2

Kaydet Paylaş: Android için SaveShare uygulaması sadece Data Sync uygulaması gibi çalışır. Data Sync uygulaması akıllı telefonunuzda çalışmazsa veya onu beceriksiz bulursanız, bunu deneyebilirsiniz! (9/10)

Android oyunları için daha fazla hack / hile ipuçlarınız varsa, bunları bizimle paylaşın.

[Tip-Off: Oyunları kullanırken, pek çok insan puan almak için aldattığınıza dair ipucunu alacağından, oyunun lider panosunda gösterişli yüksek skorlar koymaktan kaçının. Başarının sırrı, inkar edilemez bir biçimde, kaynaklarınızı gizlemekte yatar. Bu yüzden, izlerinizi kapattığınızdan ve görkemli bir skor elde etmediğinizden emin olun. Ayrıca, bazı hilelerin geri döndürülemez olduğunu lütfen unutmayın. Mesela, hilelerden birini oyunun başında Liderlik masasının üstünde olmak için yüksek puanlar almaya çalışırsanız, geri almanın hiçbir yolu olmadığını lütfen unutmayın. Subway Surfers gibi oyunlar, kullanıcının istatistiklerini Facebook hesaplarıyla bağlar. Yani, bir şeyler yanlış giderse hasarı geri alamazsınız. ]