Android, Samsung Logosu Ekranında Açılmıyor veya Takılmıyor

div.topad{text-align:center} Tweet

Android açılmıyorsa, sorun giderme konusunda oldukça sınırlıyız. Ancak, sorun giderme konusunda çok fazla seçenek sunmuyor. Cihazınıza bunun neden olabileceğini ve Android'inizin Samsung Logosu'nu açmayacağı veya takılmadığı durumlarda ne yapmamız gerektiğini öğrenelim.

Ayrıca bkz: Samsung Galaxy Wi-Fi sorunlarını tüm varyantlarda nasıl düzeltebilirim?

Ayrıca bakınız: Tüm Samsung Galaxy Varyantları İçin Gizli Kodlar

 

Android'in arkasındaki nedenler açılmıyor ve Android "Samsung logosu ekranı" nda kalıyor

Yazılım hataları

Android'inizin neden harekete geçebileceğinin sebeplerinden biri, yazılımdaki sorunlara neden olabilecek birçok hatadan kaynaklanıyor. Bazen Android cihazlar problemlerle karşılaşmaya başlayabilir, çünkü yazılımda bir aksaklık vardır. Bugged yazılımı yazılımı güncelleyerek çözülebilir. Üreticiler, güncel hatalar ve yazılımdaki problemlerle ilgili sorunları çözebildiklerinden emin olmak için düzenli olarak yeni güncellemeler geliştiriyorlar.

Yazılım Manipülasyonu

Kullanıcılarımızdan bazıları yazılımla uğraşmaya çalışırken bu problemle karşı karşıya olduklarını bildirdi. Android yazılımı kolayca manipüle edilebilir ve özelleştirilebilir. Cihazlarımızı daha da iyi hale getirmek için bu özelleştirmeleri denediğimizde, bir şeyler ters gidebileceğimiz zamanlar olabilir ve bunun sonucunda telefon açılmaz veya bir logoda kaybolur ve bir logoya girer. inatla bu ekrana oturur ya da sadece tekrar başlamak ve logo kadar ilerleyip aynı şeyi tekrarlamak için kapanır.

Bir Güncellemeden Sonra Takıldım

Bir yazılım güncellemesi düzgün şekilde tamamlanmadığında, açılış döngüsünde takılma problemiyle karşılaşabilirsiniz. Yazılım güncellemesinin sona ermesine neden olan ve telefonun yarısına kadar çıkmasına ve takılıp kalmasına neden olabilecek birkaç sebep vardır. Bu nedenle, telefonunuzun güncellenirken, pilin şarj edilmemesi nedeniyle telefonun ölmeden tamamlanmasını sağlamak için telefonunuzun yeterli pili olması önemlidir. Güncelleme devam ederken telefonunuz bazen donuyor ve önyükleme döngüsünde takılıyor.

Android cihazların çoğu, kullanıcıları telefonun güncellenmesi için zaman alacağı konusunda uyarır, böylece telefon güncellenirken telefonun kapatılmamasını sağlamalıdır. Bu olduğunda, güncellemenin düzgün şekilde bitmemesi ve başlatmaya çalıştığınızda telefonunuzun logonun üzerine takılma şansı vardır.

Arızalı Uygulamalar

Bir uygulama arızalı olduğunda, bu sorunun cihazınızda gerçekleştiğini görebilirsiniz. Kullanıcılarımızdan bazıları, Google Store dışında bir uygulamayı indirdiklerinde bu sorunla son buldu. Birçok uygulamanın, cihazınızın yazılımına zarar verebilecek ve anormal davranmasına neden olabilecek kötü amaçlı kodlar ve virüsler vardır. Bu tür sorunlardan kaçınmak için, tüm uygulamaların Google Store'dan indirildiğinden ve telefonunuzda virüs saldırılarını veya buğulu uygulamaların etkin bir şekilde ezilmesini sağlayan güçlü bir virüsten koruma yazılımına sahip olduğunuzdan emin olmalısınız.

Kusurlu Bellek Kartı

Üzerinde çok sayıda dosya ve uygulama barındıran hafıza kartını göz ardı ederseniz, bir hata yapıyor olabilirsiniz. Zaman zaman, hafıza kartı cihaz için bir sorun olabilir ve Androidiniz kötü bir hafıza kartı nedeniyle önyükleme döngüsüne takılabilir.

Sorunu çözmeye başlamadan önce, cihazınıza geldiğinde verilerin kaybedilip kaybedilemeyeceğini veya teyit edip etmediğinizi anlamak zor. Bazen, telefonunuzun açılış döngüsünde takıldığı zaman verileri kaybedebilirsiniz. Bu nedenle, cihazınızı bir bilgisayara bağlamayı deneyin ve bilgisayarın cihazınızı okuyabildiğini kontrol edin. Cihazınız okunduğunda herhangi bir sorun giderme işlemine devam etmeden önce tüm verileri bilgisayara taşımanız gerekir. Sorun gidermeye başladığınızda önemli dosyaları kaybetmemenizi sağlayacaktır.

Android'iniz açılmazsa ne yapmalısınız?

Çözüm 1: Yumuşak Sıfırlama

Bu sorunla karşılaştığınızda yapılacak ilk şey, telefon ekranına takılmadan telefonu yeniden başlatmanıza yardımcı olacak bir yumuşak sıfırlama yapmayı denemektir. Yumuşak sıfırlama, farklı cihazlara göre değişir. Genelde güç düğmesini 8 ila 10 saniye basılı tutmayı gerektirirken, HTC One, Samsung Galaxy Tab 3 ve Sony Xperia Z3 gibi belirli telefonlar var. Bu güç ve Ses Yükseltme düğmesini 8 ila 10 saniye arasında bir arada tutmayı gerektirir. Telefonunuzun modeline bağlı olarak bunlardan biri başarılı olabilir.

Çözüm 2: Cihazınızı Şarj Edin

Cihazınız kapalı olduğu için pilin kapalı olması ihtimali var. Bazen, pil göstergesi pilin örneğin% 25 olduğunu gösterebilir ve aslında neredeyse boştur. Cihazınızı tamamen kapatın ve şarj edin. Cihazınızın bir süre şarj edilmesine izin verin ve ardından açın. Cihazınızın tamamen açılıp açılmadığını kontrol edin ve eğer sorun çıkarsa sorun çözüldü ve şimdi telefonunuzu kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

www.cio.com

Çözüm 3: Farklı bir Ücretlendirme Yöntemi kullanın

Telefonunuzun veya tabletinizin şarj cihazı yardımcı olmazsa, bir USB kablosu kullanmayı deneyin ve cihazınızı bilgisayarınıza bağlayın. Telefonu şarj etmek için bir bilgisayar kullanıyorsanız, çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için bir duvar şarj cihazına geçin. Hiçbir şey olmuyorsa, diğer cihazların şarj olup olmadığını kontrol etmek için aynı şarj cihazını kullanarak başka bir cihazı şarj etmeyi deneyin. Bunu yaparak, sorunun cihazda mı yoksa şarj cihazında mı olduğunu anlayacaksınız.

Şarj cihazının çalışıp çalışmadığını test etmek için farklı bir cihazınız yoksa, şarj cihazının veya kablonun herhangi bir şekilde hasar görmediğinden emin olun. Hasarlı kablolar, telefonunuzun şarj edilememesinin bir nedeni olabilir ve telefonunuzun pili bitmişse, telefonunuz açılmayacaktır.

www.youtube.com

Çözüm 4: Pili yeniden takın veya pilleri değiştirin

Telefon açılmayacaksa, cihazın pilini çekmeye (aygıt çıkarılabilir bir pile sahipse), birkaç saniye beklemeye ve ardından pili yeniden takmaya değecektir.

Pilin yeniden takılması sorunu çözmediyse, pilleri değiştirdiğinizde pilleri değiştirin, pilleri değiştirdiğinizde telefonun açılıp açılmadığını kontrol edin.

www.ifixit.com

Çözüm 5: Güç Düğmesine Tekrar Basmayı Deneyin – Tekrar

Güç düğmesini kullanmayı denediğini biliyorum ama iki veya üç kattan fazla deneyin. Telefonu şarj ettikten sonra, telefonun açılmasında kesinlikle bir sorun olduğundan emin olmak için Güç düğmesine birkaç kez basın. Güç açıksa, Güç düğmesinin düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Güç düğmesinin kablolanmasında sorun olabilir ve belki de bazı gevşek bileşenler bu soruna neden oluyor. Telefonu, Güç düğmesi düzgün çalışmıyorsa, telefonun dahili kablolarını kontrol edebilen bir teknisyene götürün.

the-gadgeteer.com

Çözüm 6: Önbellek Bölümünü Silme

Telefonunuzun önbellek bölümünü silmek, bozulmuş olabilecek ve telefonun kapanmasına neden olabilecek önbellek dosyalarını silmenizi sağlar. Bozuk önbellek dosyalarının telefonunuzun açık kalmasına izin vermeyebilir. Bu önbellek dosyaları doğada geçicidir ve mevcut önbellek dosyalarını sildikten sonra bir kez daha telefon tarafından oluşturulacaktır. Önbellek bölümünü silmek için, belirli bir tuş kombinasyonuna basarak kurtarma modunu girmeniz gerekir. Kombinasyon bir Android cihazdan diğerine değişir. İşte bazı örnekler:

Samsung: Güç düğmesi, Sesi Kısma düğmesi, Ana sayfa düğmesi.

Nexus: Güç düğmesi, Sesi Kısma ve Sesi Yükseltme

LG: Güç düğmesi ve Sesi Kısma düğmesi

HTC: Sesi kısma ve Güç düğmesi.

Önbellek bölümünü silmek için şu adımları izleyin:

 • Aynı zamanda Güçlemeden, Sesi Kısmalandığını ve Ana ekranlamayı (Samsung için) basın ve sunan tutun.

 • Android cihazında görünükten sonra, Güçlendirilmiş Sistem Kurtarma ekranını görmeyip diğer iki düğmeyi içeren tutun.

 • Bir seçenek görüyorum. W Önbellek Bölümünü Sil 'Sözleşmesi vurgulamak için Sesi Kısma tuşunu desteklemek.

 • Güç tuşunu kullanarak yayınlamak ve önbellek bölümünün başlayacağı silme işlemi başlayacaktır.

www.youtube.com

Tamamlandığında, telefonunuz otomatik olarak yeniden başlatılacak ve telefonunuz tarafından yeni önbellek dosyaları oluşturulacaktır. İşlemin tamamını başarılı bir şekilde gerçekleştirebilir ve telefonunuz açılırsa, sorun giderilir, ancak Samsung Galaxy'nız önbellek bölümünü sildikten sonra bile açılmazsa veya şarj olmuyorsa, telefonu fabrikaya sıfırlamayı düşünmeniz gerekir. ayarlar.

Çözüm No.7: Üreticiye Özel PC Suite kullanın

Bu sorunla karşılaştığınızda ve telefonunuz açılmayacaksa, cihazınızı bilgisayara bağlamayı ve cihazın üreticisine özgü PC paketini kullanmayı denemek akıllıca olacaktır. Akıllı telefonlar, Samsung akıllı telefonlar Samsung Kies ve LG telefonlar LG PC Suite gibi telefon üreticisine bağlı olarak kendi PC Suite var. Benzer şekilde, tüm akıllı telefonlar bir PC paketine sahiptir.

Bir PC paketinin yardımıyla, veri aktarma, cihazı bağlı olduğu bilgisayarla senkronize etme ve yedekleme oluşturma gibi birçok şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Androidiniz açılış ekranına takıldığında, bilgisayara bağlayın ve ardından tüm verileri aktarın. Telefonunuzu PC Suite'in yardımıyla güncelleyebilir, böylece telefonunuz güncellemeler sırasında takılırsa, güncellemeyi tamamlayabilir ve telefon yeniden başlatılabilir.

Bu, telefonunuz açıldığında işe yarayabilir, ancak bir veya iki dakika sonra tekrar kapanır.

Hiçbir şey işe yaramazsa, fabrika verilerine sıfırlama işlemini gerçekleştirin. Bunun için adımlar yukarıda açıklanmıştır.

Çözüm 8: Telefonu Fabrika Ayarlarına Sıfırla

Yukarıdaki çözümlerden hiçbiri size yardımcı olmadığında, cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlamayı düşünün. Cihazı fabrika ayarlarına sıfırladığınızda, cihazınızı kutudan çıkarıldığında ilk durumuna getirin. Bu, tüm verileri silmenize yardımcı olur ve tüm üçüncü taraf uygulamaları cihazınızdan kaldırır. Bunlardan herhangi biri telefonunuzun açılmamasının nedeni olsaydı, bir sıfırlama bunu düzeltebilmelidir. Cihazdan sıfırlama işlemini yapamayacağınız için, bilgisayarınız cihazınızı okuyabiliyorsa, tüm verileri bilgisayarınıza aktardığınızdan emin olun. Ancak, bilgisayarınız cihazı okumazsa, telefonunuzdaki tüm verileri kaybedersiniz. Önceki çözümde belirttiğimiz gibi belirli bir tuş kombinasyonuna basarak kurtarma moduna girmeniz gerekecektir.

 • Güç tuşuna uzun bir süre basarak cihazınızı kapatın.
 • Şimdi, Güç, Ev ve Ses Kısma Tuşunu basılı tutun (Samsung kullanıyorsanız).
 • Android logosunun ekranda göründüğünü, Güç düğmesini bıraktığını ve cihazınızın ekranında Kurtar Menüsünü görene kadar diğer iki tuşa basmaya devam edeceğinizi göreceksiniz.
 • Menüdeki Fabrika Ayarı seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşunu kullanın
 • Şimdi Güç anahtarının yardımıyla, seçeneğinizi onaylayın

Telefonun kendini fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini tamamlayıncaya kadar bekleyin. Kullandığınız telefon veya tablet sıfırlandıktan sonra, otomatik olarak yeniden başlatılacaktır. Başarıyla yeniden başlatır ve ana ekrana ulaşırsa, şimdi telefonunuzu kullanabilmeniz gerekir.

Bir yedek oluşturduysanız, yedeklemeyi şimdi geri yükleyebilir ve cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi cihazınızı açamazsa ve telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlandıktan sonra bile açılmazsa veya cihazınızı sıfırlayamazsanız, cihazınızı fiziksel olup olmadığını kontrol edebilecek bir profesyonele götürmeyi düşünmeniz gerekir. cihaza zarar verebilecek problem.

solverbase.com

Android ekranında logoya takılı kalmayı nasıl çözebilirim?   Samsung Galaxy S, Galaxy Note, LG G, Moto X, Nexus ve Diğer Android Cihazları

Bazı okuyucularımız, Android'lerinde önyükleme sorunları için çözümler talep ediyorlar. Başlayamadığı için hiçbir şey yapamayacağınız bir akıllı telefona takıldığınız sorunlardan biridir. Bu sorun, en can sıkıcı Android sorunlarından biri haline geliyor ve güçlük çeken bir telefonda çalışacağınız için çözmeyi oldukça zorlaştırabiliyor. Cihazınızın Sistem Ayarlarına erişiminiz yok. Android önyükleme sorunları için ana nedenleri ve çözümleri kontrol edelim.

Android'inde önyükleme sorunları olduğunda, aşağıdakilerden biri olabilir:

 • Aygıt hiç çalışmıyor, aygıtı bir şarj cihazına bağladığınızda şarj etmiyor ancak bilgisayara bağladığınızda bilgisayarınız tarafından tanınmıyor.
 • Aygıt başlatılamıyor, ancak şarj cihazına bağladığınızda, cihazın şarj olduğunu görebilirsiniz.
 • Sadece önyükleme ekranında takılıp kalmaya başlar. Logo ekranında sıkışabilir veya belirli bir noktaya ulaştıktan sonra otomatik olarak kapanabilir.
 • Önyükleme ekranında bir hata mesajı gördüğünüzde cihaz açılmıyor.

Bazı kullanıcılar, Android cihazlarının yeteneklerini özel bir ROM kullanarak veya sistem dosyaları ile tinkering yaparak artırır. Cihazınız önyükleme hataları gösterdiğinde, sistem dosyaları bozuktur ya da tinkered oldukları için kararsızdır. Bu nedenle, özellikle teknik olarak eğimli değilseniz, özel ROM'lardan en iyi şekilde kaçınılmalıdır.

Bu makalede, özel ROM'lar için çözümler bulunmuyor çünkü özel ROM'larda yanlış gidebilecek çok fazla şey var. Bu nedenle makalemiz, köklü olmayan aygıtların karşılaştığı sorunlara odaklanıyor.

1. Çözüm: Cihazınızı Şarj Edin

Kullanıcıların, doğru amperajı sağlayacak ve aynı üreticiden en iyi şekilde yararlanacak olan, cihaza yönelik bir şarj aleti kullanmaları her zaman önerilmektedir. Bu, şarj cihazının telefona doğru miktarda güç sağladığını ve böylece cihazın beklendiği gibi çalışabilmesi için yardımcı olacaktır. Telefon şarj olmaya başlarsa, telefonun en az bir saat şarj olmasını bekleyin ve ardından cihazınızı açmaya çalışın. Uygun bir duvar adaptörü kullanın

galaxy-note2.wonderhowto.com

Çözüm 2: Pili çıkarın

Önyükleme döngüsünde takılı kalırsanız veya telefonunuz hiç açılmazsa, cihazınızın pilini çıkarın ve 30 saniye bekleyin. Şimdi telefonu başlatın ve tamamen açılıp açılmadığını kontrol edin. Telefonunuz açılır ve ana ekrana ulaşırsa, sorun küçük olabilir ve bir pil çekişi hızlı ve kolay bir şekilde çözebilmiştir.

Telefonunuzda çıkarılabilir bir batarya yoksa, cihazınızı kapatın ve 5 dakika boyunca tamamen kapalı kalmasına izin verin. Ardından cihazı yeniden başlatın.

www.ifixit.com

Çözüm 3: Yumuşak Sıfırlama

Yumuşak sıfırlama, açma / kapatma tuşunu 10 saniye basılı tutmayı içerir. Yakında telefonunuzu yeniden başlattığınızı ve ana ekrana ulaşırsa, sıfırlama sorunu çözdü. Bir yumuşak sıfırlama herhangi bir veriyi silmez ve gerçekleştirmesi kolaydır.

zeendo.com

Çözüm 4: SD kartı çıkarın

Eğer bir SD kart kullanıyorsanız, bir virüsün arızalanmasının, cihazın dosyalarına daha fazla zarar veren ve cihazı açmaya çalıştığınızda onu dengesiz hale getiren karta bulaşmış olabileceği ihtimali vardır. Bu sorunu çözmek için, cihazınızın SD kartını çıkarmalı ve açmalısınız. SD kartın çıkarılmasının, cihazınızın problemini çözmenize yardımcı olup olmadığını kontrol edin.

www.videomaker.com

Çözüm 5: Önbellek bölümünü silin

Bu adımı gerçekleştirdiğinizde, Android'inizin tüm sistem önbellek dosyalarını önyükleme ekranında sildiniz. Önbellek dosyaları bir sistemde oluşturulur, böylece yazılıma ve uygulamalara hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Cihazınızın önbellek bölümünü silerken kişisel verilerinizi kaybetmezsiniz. Önbellek bölümünü silmek için cihazın kurtarma moduna girmelisiniz. Farklı cihazlarda, kurtarma moduna erişmenize yardımcı olabilecek farklı düğme kombinasyonları bulunur. Ayrıca bootloader olarak adlandırılır. Genellikle Ana anahtarla birlikte Güç ve Sesi Yükselt ya da Sesi Kısma tuşunun bir birleşimi olur.

Eğer kombinasyonun farkında değilseniz, o zaman denemeden önce interneti kontrol etmek en iyisidir. Samsung kullanıcıları için, tuş bileşimi Sesi Yükselt, Ana ve Güç tuşunu birlikte basılı tutuyor.

Logo geldiğinde, Güç tuşunu bırakmanız gerekir, ancak Kurtarma ekranı görüntülenene kadar diğer iki tuşa basmaya devam etmelisiniz. Arka plan, üzerinde kurtarma menüsü bulunan siyahtır.

 • Kurtarma menüsündeyken, önbellek bölümünü silmek için Sesi kısma tuşunu kullanmanız gerekir.
 • Sonra seçiminizi onaylamak için Güç tuşunu kullanın.

www.talkandroid.com

Önbellek bölümü başarıyla silindiğinde, aynı Kurtar menü ekranına geri dönersiniz. Yeniden Başlat seçeneğini vurgulamak için aşağı gitmeli ve ardından Güç tuşunu kullanarak seçmelisiniz. Cihaz yeniden başlatıldıktan sonra, ana ekrana ulaşıp ulaşmadığını kontrol edin. Sorununuz giderildiyse, bazı bozuk önbellek dosyaları, aygıtınızın karşılaştığı önyükleme sorunları için suçlu olabilir.

Çözüm 6: Güvenli Mod'u Kullanın

Bir cihaz Güvenli Modda olduğunda, tüm üçüncü taraf uygulamalarını otomatik olarak devre dışı bırakır ve en temel işlevlerle çalışır. Bu, karşıdan yüklediğiniz üçüncü taraf uygulamalardan herhangi birinin Android'in başlangıç ekranı sorununa yapışmasına neden olup olmayacağını belirlemenize yardımcı olur. Cihazınızın Ana ekranına erişiminiz olmadığından, cihazınıza Güvenli Mod girmek için bir kez daha tuş kombinasyonlarına güvenmeniz gerekecektir.

Anahtar kombinasyonları hakkındaki tek şey, bir üreticiden diğerine farklılık göstermesidir. Yani bir Motorola'nız varsa, bir Samsung telefonundan farklı tuş kombinasyonlarına göre farklı davranabilir. Doğru anahtar kombinasyonları için lütfen interneti doğru şekilde kontrol edin. Genel olarak, telefon açılırken ve ana ekrana ulaştığınızda ses düğmelerini basılı tutmanız gerekir, bunun üzerine yazılmış Güvenli Mod sözlerini görürsünüz.

Bu, telefonun Güvenli Modda başarıyla yeniden başlatıldığını doğrulayacaktır.

Telefonunuzu Güvenli Modda başarılı bir şekilde başlatabiliyorsanız, indirdiğiniz üçüncü parti uygulamalardan birinde bir sorun olabilir. Tüm verilerinizi yedeklemeyle başlamak en iyisidir ve ardından soruna neden olabilecek uygulamanın farkındaysanız, uygulamayı kaldırabilir ve Güvenli Moddan çıkmak için telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz.

Uygulama kaldırıldıktan sonra telefonunuz her zamanki gibi başlıyorsa sorun çözülmüş ve suçlu kabul edilmiştir, ancak cihazınız Güvenli Mod'a girmiyorsa ve önyükleme sırasında takılmaya devam ederse veya hiç önyükleme yapmıyorsa, sonra cihazı sıfırlamayı düşünmeliyiz.

Çözüm 7: Cihazı Fabrika Ayarlarına Sıfırla

Aşağıdaki durumlarda cihazınızı Fabrika Ayarlarına sıfırlamayı düşünmelisiniz:

 • Cihazınız Güvenli Mod'da yeniden başlatılıyor ancak sorunun neden olabileceği uygulamanın farkında değilsiniz. Bu nedenle, telefonunuzu temiz bir sayfa üzerinde çalıştırmayı tercih edersiniz.
 • Cihazınızı yukarıdaki çözümlerden herhangi biriyle yeniden başlatamazsınız.

Cihazı fabrika ayarlarına sıfırladığınızda, indirdiğiniz üçüncü taraf uygulamaları da dahil olmak üzere cihazınızda depolanan tüm verileri kaybedersiniz. Cihazınızı bir bilgisayara bağlayın ve eğer tanınıyorsa, tüm verileri bilgisayara taşıyın, böylece cihazınız için oluşturulmuş bir yedeğiniz olur.

 • Cihazınızın Kurtarma menüsüne girin. (Daha önce açıklandığı gibi, tuş kombinasyonları değişecektir, bu nedenle doğru kombinasyonu kontrol etmek için interneti kullanın)
 • Şimdi Fabrika veya Fabrika Ayarlarını vurgulamak için Ses düğmesini kullanın ve seçiminizi Güç düğmesiyle onaylayın.

Fabrika sıfırlama tamamlandığında, cihaz otomatik olarak yeniden başlatılacaktır. Ana ekrana başarılı bir şekilde ulaşırsa, probleminiz giderildi.

www.recovery-android.com

Diğer taraftan, sorun devam ederse, telefonu fiziksel bir hasarı kontrol edebilecek bir profesyonele götürmeniz gerekir ve eğer telefonunuz garanti kapsamındaysa, cihazınız için de bir yedek alabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz çözümler tüm Android cihazlar için çalışmalıdır. Çeşitli cihazları göz önünde bulundurarak çözümler geliştirdik ve okuyucularımızın çoğu, bu çözümlerin cihazlarındaki önyükleme sorununu çözmek için kullandıkları başarıyı bildirdiler.

Samsung Galaxy'm su hasarından sonra başlayamazsam ne yapabilirim?

Samsung bayrak gemilerinden bazıları su geçirmezken, büyük su hasarı bu soruna neden olabilir. Android cihazınız kazara suyla hasar gördüyse, telefonu açmaya veya hemen şarj etmeye çalışmayın. Telefonu kullanmayı düşünmeden önce telefonun tüm bölümlerinin tamamen kurumasına izin verin.

Samsung Galaxy S3 su geçirmez bir telefon olarak kullanıldığında, bazı sahipleri Samsung Galaxy cep telefonunun su hasarından sonra şarj olmayacağından şikayetçiydiler. Telefon su geçirmezken, hala hasara neden olabilecek birçok şey var. Sadece S3 için değil, herhangi bir Samsung Galaxy telefonu için ıslandığı takdirde bu adımları denediğinizden emin olun.

 • Pili (çıkarılabilirliği) ve arka kapağı çıkartarak ve telefonla tüm parçalarını içeren bir poşetle birlikte 24 saat kurumaya ulaşılabilir.

 • Hızlı torba silika jeli bulundukları için, telefonun çabuk kurumasına da yardımcı olur.

 • Kuruduktan, şarj portunu temizleyin ve şarj cihazını kullanabilirsiniz, telefonun şarj etme izin verin ve sonra açın.

www.fixedbyvonnie.com

Samsung Galaxy'm Bilgisayarım tarafından Tanınabiliyorsa Ne Yapmalı?

Samsung Galaxy'niz Gücü açmaz, ancak bilgisayarınıza bağladığınızda, sisteminiz bunu algılayabilir, ardından Android işletim sistemini yeniden başlatabilirsiniz. Herhangi bir nedenden ötürü bozulmuş olabilir ya da sistem yazılımı düzeltmeye çalıştığınız için ya da özel ROM'daki bir şeyi değiştirmeye çalıştığınız için kapalıysa. Google, bilgisayarınız Samsung Galaxy telefonunuzu okuyabiliyorsa kolayca yüklenebilen ürün yazılımı görüntüleri sunar.

Bilgisayar üzerinden bir yazılımın yazılımını ve kurulumunu anlarsanız bunu yapın. Bunlardan herhangi biri sizin için çok zorsa, onu bir profesyonele bırakın.

Tabletimi yanıt vermeyen bir güç düğmesiyle açmak için ne yapmalıyım?

Samsung Galaxy cihazını kapatmanın birkaç yolu var ancak açmak için güç düğmesine ihtiyaç var. Yani, güç düğmesinin bilinmeyen bir nedenden dolayı yanıt vermemesi durumunda durum biraz acıklı. Bu durumda, güç düğmesine basmak için telefon bir teknisyene götürülmelidir, ancak, bir güç düğmesi olmadan cihazı açmanın bir yolu da vardır. Cihazı açmak için ne yapmanız gerektiği,

 • Öncelikle, Galaxy cihazınızın arka kapağını açın ve pili çıkarın.
 • Birkaç saniye bekleyin ve pili tekrar takın.
 • Daha sonra Sesi kısın ve basılı tutun ve ardından USB kablosuyla bir PC'ye bağlayın. Ancak Sesi kısma düğmesini basılı tutmaya devam edin.
 • Bir süre bekleyin ve telefon indirme modunda önyükleme yapmaya başlayacaktır. İndirme modundayken Sesi kısma düğmesini serbest bırakın.
 • Şimdi indirme modunu iptal edecek olan Ses açma düğmesine basıp basılı tutun ve telefon yeniden başlatılacaktır.

mygalaxywonder.blogspot.com

Samsung Galaxy'm bir üçüncü taraf uygulamasını yükledikten sonra açılmayacaksa ne yapmalı?

Bu çok yaygın bir sorundur ve cihazınızın açılmasının sebebi, Samsung Galaxy Cihazınıza yeni yüklediğiniz üçüncü taraf uygulamasıdır. Ancak, güvenli modda bir önyükleme yaptıktan sonra bu açıkça anlaşılabilir. Ancak telefon açılmadığında güvenli modda bir önyükleme yapmak biraz zor. Bu nedenle, bu durumda, fabrikadaki tüm dosyaları, belgeleri, uygulamaları aygıttan silecek ve yeni markalı olarak bırakacağından fabrika ayarlarına geçmeniz tavsiye edilir. Sert tuşları kullanarak fabrika ayarlarının nasıl yapılacağı aşağıda açıklanmıştır.

 • Önce, Güç, Ev ve Ses Yükseltme tuşlarını tamamen basılı tutun.
 • Ekrandaki Samsung Galaxy logosunu gördüğünüzde veya telefon bir kez titreşirken, açma / kapatma tuşunu serbest bırakın, ancak diğer iki tuşa basılı tutun. Birkaç saniye sonra Android Sistem Kurtarma ekranı görünecektir. O zaman diğer iki tuşa basın.
 • Şimdi herhangi bir seçeneğe gitmek için Güç düğmesini kullanın ve Güç düğmesini kullanarak seçin.
 • Burada fabrika ayarlarına sıfırlama veya veri silme seçeneğini seçmeniz ve şimdi sistemi yeniden başlatmanız gerekiyor.

www.makeuseof.com

Şimdi, cihazın açılıp açılmadığını görmek için cihazı açmayı deneyin.

Android akıllı telefonum elden bırakıldıktan sonra açılmazsa ne yapmam gerekir?

Samsung cihazınızı yanlışlıkla düşürdüyseniz ve düştükten sonra kapanırsa, denemeniz gereken ilk adım, cihazı açmak için güç düğmesine uzun basmaktır. Cihaz tepkisiz kalırsa, arka kapağı çıkararak ve ardından pili dışarı çekerek yumuşak bir sıfırlama gerçekleştirin. Birkaç saniye bekleyin ve pili değiştirin. Şimdi herhangi bir değişiklik getirip getirmediğine bakın. Değilse, telefonu PC'nize bağlayın ve cihazı tanıyıp tanımayacağını görün. Tüm bu adımlar Samsung cihazınızı açmak için çaresiz kalırsa, son adım bir teknisyene almaktır.

www.ifixit.com

Sonuç

Bu, sorunların giderilmesi zor olan ve uğraşılması daha da zor olan sorunlardan biridir çünkü sahip olduğunuz tüm boş ekranlar size bakıyor. Bu sorunlar ve çözümleri Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S6, S6 Edge ve yeni Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge üzerinde açmayacak veya şarj etmeyecek şekilde tespit edildi ve etkili oldu. . Ayrıca Galaxy Note serileri de dahil olmak üzere başka bir Android cihaz veya tablet tutuyorsanız, bu çözümler söz konusu sorunun giderilmesinde yardımcı olacaktır.

Ancak, tüm olası düzeltmeler sizin tarafınızdan deneniyorsa ve yine de Galaxy veya Android cihazınızı şarj edemiyorsanız, telefonunuzun bir uzman teknisyene veya herhangi bir en yakın Samsung Galaxy cihazına gitmenizi gerektiren bir donanım sorunu yaşayabilirsiniz. saklayın.

Ayrıca okuyabilirsiniz: Samsung Galaxy S7 Edge GPS sorunları nasıl düzeltilir

 

 

Samsung Galaxy S3 cep telefonunda Samsung Galaxy S3 cep telefonunun Samsung Galaxy S3 cep telefonunun Samsung Galaxy S3 cep telefonunun Samsung Galaxy S3 cep telefonunun Samsung Galaxy S3 cep telefonunun Samsung Galaxy S3 cep telefonunun S3 dijital fotoğraf makinesini kullandığını ve cep telefonunuzu bu sorunla karşı karşıya getirdiğini göreceksiniz. Bu tür bir sorun bazen bazı üçüncü taraf uygulamaları nedeniyle ve gayri resmi ROM yüklenerek gerçekleşir. Ancak, Samsung Galaxy S3'ün Samsung logo ekranı sorununa yapışması için bazı adımlar aşağıdadır ve gerekirse bunları takip edebilirsiniz.

 

Ayrıca bkz Samsung Galaxy S3 Reboots Rastgele Problemi Nasıl Onarılır

Samsung Galaxy S3'ü Samsung logo ekranında sıkıştırarak düzeltmek için adımlar

 

 

Sabit sıfırlama – Bu yöntem, herhangi bir üçüncü taraf uygulamasını yüklediyseniz ve Samsung Galaxy S3'ün Samsung logosu ekranında sıkışmış ve normal modda yeniden başlatılmazsa çalışır. Fabrika ayarlarına sıfırlama, tüm verilerinizi kaldıracak, bu nedenle fabrika ayarlarına sıfırlamadan önce önemli verileri yedekleyin.

 1. Pili gökada S3'ten çıkarın ve bir dakika sonra tekrar takın.
 2. Güç, Ev ve Ses Yukarı düğmelerini aynı anda basılı tutun.
 3. Samsung logosu belirdiğinde düğmeleri serbest bırakın.
 4. Şimdi sistem kurtarma seçeneğine gireceksiniz.
 5. Yukarı ve aşağı hareket etmek için Ses seviyesi tuşlarını kullanın.
 6. Fabrika ayarlarına sıfırlama / silme verilerini seçin.
 7. Kullanıcı verilerini silmek için Evet seçeneğini seçin.
 8. Ardından sistemi şimdi yeniden başlat'ı seçin.
 9. Telefonunuz normal modda yeniden başlatana kadar bir süre bekleyin.

Zaten sıfırlama işlemini denediyseniz, ancak sorununuzu çözmediyseniz, sonraki adıma geçin.

 

Orijinal firmware Restore – Samsung Galaxy S3 çözmez, fabrika ayarlarına sıfırlamanın ardından telefon muhtemelen yumuşak tuğlaları deneyimler, Samsung logosu ekranında takılıp edin. Yumuşak tuğlalar, yalnızca yanlış bir görüntü veya çekirdek kökünü köklendirme veya özel ROM'lar yüklemeniz durumunda oluşur. Böyle bir durumda, ürün yazılımı zaten bozuk veya hasarlı olduğundan, fabrika normal olarak sıfırlanamayacağından, sorun fabrikada sıfırlama ile giderilemez.

Kılavuzu: Samsung galaxy S3 yumuşak tuğla nasıl kurtarılır

Bu sorunu çözmek için Galaxy S3 resmi ve orijinal ürün yazılımınızı geri yüklemeniz gerekir. Yumuşak tuğlalar bazen Galaxy S3 telefonunuzun işletim sisteminin Bootloader görüntü alanına çarpıyor ve bu yüzden Samsung Galaxy S3 Samsung logosu ekranında sıkışıp kalıyor ve normal modda önyükleme yapmıyor.

Ancak, yukarıdaki iki yöntem sorununuzu çözmezse, operatörle, satıcıyla veya Samsung servis merkeziyle iletişim kurun.

Ayrıca bkz. Samsung Galaxy S3 Nasıl Şarj Edilir?

Samsung Logosu

 

Samsung Galaxy S3 İndirme Modu Ekranında Takıldı mı?

Kılavuzu buradan okuyun – indirme modu

 

Hoş Geldin Mesajında Takıldınız mı?

Kılavuzu buradan okuyun – Samsung hoş geldiniz mesajında kaldı