Android Sorunlarını Düzeltmek için 10 Uygulama

Çoğu zaman, Android’ler mükemmel çalışır, sorun olmaz, hata olmaz. Ancak, arada bir, bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Wi-Fi problemleri, Bluetooth sorunları, pil tüketimi ve daha fazlası gibi pek çok konu hakkında konuştuk. Genellikle ayarlarda bazı değişiklikler yaparsınız, telefonunuzu yeniden başlatırsınız veya işletim sistemini güncellerseniz işler normale döner. Tüm bunlara ek olarak, cihazınızı düzeltmek amacıyla tasarlanmış bazı harika uygulamalar da var. Yani, bu yazıda, Android sorunlarını gidermek için 10 uygulama listesini paylaşacağız.

Google Play Store’u başlattığınızda, Wi-Fi ve GPS’i düzeltmek için tasarlanmış bir ton temizleyici, virüsten koruma uygulaması bulabilirsiniz. Her şeyi sizin için kolaylaştırmak için, en iyilerinden bazılarını tek bir yerde topladık. Bu sayede ihtiyacınız olan uygulama türünü ararken zamanınızı boşa harcamanıza gerek kalmayacak.

Ayrıca bakınız: Android için En İyi Ücretsiz Duvar Kağıdı Uygulamaları

Android sorunlarını düzeltmek için 10 uygulama: Repair Battery Life Pro

10 apps to fix Android problems

Battery Battery Pro Pro ile başlayacağız. Bunun nedeni, yalnızca Android için değil, genel olarak akıllı telefonlar için de batarya tüketiminin en sık rastlanan durum olmasıdır. Android’inizi çok sık şarj etmek zorunda kalırsanız, belki de bu uygulamayı yüklemeyi düşünmelisiniz. Ücretsizdir ve bir dizi harika özelliğe sahiptir. Cihazınızdaki pil ömrünü artırmak için yalnızca haftada bir kez kullanmanız gerekir. Ayrıca sıcaklık, voltaj ve teknoloji göstergesi ile birlikte geliyor. Çok daha fazla şey dahil. Ayrıca 7 gün 24 saat destek var. Bu yüzden, aşağıdaki linke tıklayın ve deneyin.

Batarya Ömrü Pro Onarımı İndirin

 

Android sorunlarını düzeltmek için 10 uygulama: Doze

10 apps to fix Android problems

Birçok şeyin pil ömrü üzerinde etkisi vardır. Ancak, en büyük güç süzgeçlerinden biri nedir? Bu veri. Birçoğumuz verileri 7/24 tuttuğu için, birkaç saatte bir telefonu şarj etmemiz gerekiyor. Bir oyun değiştirici mi arıyorsunuz? Doze’yi düşünün. Wi-Fi veya 2G / 3G / 4G’yi devre dışı bırakmadan ekran kapalıyken uygulamaların veri göndermesini veya almasını önleyen ücretsiz bir uygulamadır. Bu kullanışlı uygulama bataryayı daha uzun süre dayanacak ve nasıl düzelteceğini merak etmenize gerek kalmayacak. Denemek!

Doze indir

 

Android sorunlarını düzeltmek için 10 uygulama: 1Tap WiFi Repair Lite

10 apps to fix Android problems

Çoğu kullanıcı Wi-Fi bağlantı sorunları hakkında sık sık şikayet eder. Sinyaliniz zayıf ve kararsızsa, 1Tap WiFi Repair Lite uygulamasını denemelisiniz. Google Play Store’da mevcut ücretsiz bir uygulama. Ancak, bir Wi-Fi güçlendirici değil, bir Wi-Fi bağlantısını onarmak için tasarlanmış bir araçtır. Bunu yenileyerek başarır. Bazı harika özelliklere sahiptir ve kullanımı kolaydır. En önemlisi, sizi rahatsız eden Wi-Fi sorunlarını çözebilir. 4 yıldızla derecelendirilmiştir ve birçok olumlu eleştirisi vardır. Yani, mutlaka dene.

1Tap WiFi Onarım Yazılımını İndirin

 

Android sorunlarını düzeltmek için 10 uygulama: WiFi Analyzer

10 apps to fix Android problems

Android cihazınızdaki Wi-Fi sorunlarını çözmenize yardımcı olabilecek başka bir harika uygulama ise WiFi Analyzer. Burada bahsettiğimiz diğer uygulamalarla aynıdır, tamamen ücretsizdir. Bu uygulamanın yaptığı, etrafınızdaki Wi-Fi kanallarını gösterir ve yönlendiriciniz için daha az kalabalık olanı bulmanıza yardımcı olur. Mucizeler yaratabilir ve kullanmaya başladığınızda, Wi-Fi bağlantınız söz konusu olduğunda kesinlikle büyük değişiklikler göreceksiniz. Play Store’dan alın!

WiFi Analyzer’ı İndirin

 

Android sorunlarını düzeltmek için 10 uygulama: GPS Durumu ve Araç Kutusu

10 apps to fix Android problems

GPS’in çok yavaş olduğunu fark ettiyseniz ve konumu bulmak çok zaman alıyorsa, GPS Durum ve Araç Kutusu tam olarak ihtiyacınız olan şey olabilir. Bu kullanışlı uygulama uyduların konumunu ve sinyal gücünü gösterir. Ama sadece bu değil. Ayrıca hız, hızlanma, batarya durumunu ve daha fazlasını gösterir. Birçok faydalı araç içerir. Kullanarak, konum bulmayı kolayca hızlandırabilirsiniz. Uygulamaya ücretsiz.

GPS Durumunu ve Araç Kutusunu İndir

 

Android sorunlarını düzeltmek için 10 uygulama: Android 2017 İçin Sistem Onarımı

10 apps to fix Android problems

Androidinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir uygulama mı arıyorsunuz? Cevabınız evet ise, Android 2017 için Sistem Tamir mükemmel bir seçenektir. Uygulama, telefonunuzun sistemini kontrol etmek ve daha sonra cihazınızın en iyi performansı için ne yapılması gerektiğine karar vermek için tasarlanmıştır. Hata arar ve sonra bunları ortadan kaldırır. Uygulamanın ücretsiz, güvenilir ve kullanımı çok basittir.

Android 2017 İçin Sistem Onarımını İndirin

 

Android sorunlarını düzeltmek için 10 uygulama: Virüs Temizleyici (Hi Security)

10 apps to fix Android problems

Akıllı telefonlar antivirüslere ve zararlı yazılımlara eğilimli değildir. Bunlar bir çok soruna neden olabilir, telefonunuzu yavaşlatabilir ve kullanımı tamamen rahatsız edici hale getirebilir. Bu nedenle, virüsleri temizleyecek bir uygulama yüklemek bir zorunluluktur. Virüs Temizleyici’yi deneyebilirsiniz. Tehditleri arar ve kaldırır. Ayrıca dahili ve SD Karttaki dosyaları tarar. Buna ek olarak, gereksiz dosyaları siler, güvenli tarama özelliği sunar, Wi-Fi güvenliği sağlar, arama engellemesi ve daha pek çok yararlı özelliği içerir. Uygulamaya ücretsiz.

Download Virus Cleaner (Yüksek Güvenlik)

 

 

Android sorunlarını çözmek için 10 uygulama: Hepsi Bir Arada Araç Kutusu

10 apps to fix Android problems

Akıllı telefonlardaki sorunların çoğu, çok fazla gereksiz dosyaları sakladığınız için başlar. Eski ve kullanılmamış uygulamalar da sorunlara neden olabilir. Sıklıkla unuttuğumuz küçük şeylerin telefonunuzun hafızası üzerinde büyük bir etkisi var. Yavaşlıyor, aküsü daha hızlı bitiyor ve bir noktada kullanım artık çok da eğlenceli değil. Hepsi Bir Arada Araç Kutusu, telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak mükemmel araçlar sunar. Bu uygulama ile, düşük performans düzeltmek, önemsiz kurtulmak ve diğer birçok şeyden mümkün olacak. Bedava!

All-in-one Toolbox’ı İndirin

 

Android sorunlarını çözmek için 10 uygulama: Temiz Master

10 apps to fix Android problems

Cihazınızı tekrar kullanmaktan zevk alabilmeniz için bazı sorunları çözmenize yardımcı olabilecek seçeneklerin tonlarıyla birlikte başka bir harika uygulama. Clean Master bir antivirüs uygulaması, gereksiz temizleyici, performans yükseltici, pil tasarrufu ve CPU soğutucusu. Hepsi bir arada! Önemsiz sorunlara neden olabilecek önemsiz virüslerden ve virüslerden kurtulmanıza yardımcı olur, Android’inizin performansını artırır. Ek olarak, telefonunuzu saniyeler içinde soğutacak bir CPU soğutucusuna da sahip. Tek bir uygulamanın yardımı ile birçok sorundan kurtulun. Ücretsizdir, 4.7 yıldızla derecelendirilmiştir ve dünya çapında milyonlarca insan tarafından kurulmaktadır.

Clean Master’ı İndirin

 

Android sorunlarını düzeltmek için 10 uygulama: CCleaner

10 apps to fix Android problems

CCleaner olmadan liste tam olmazdı. Telefonunuzu sorunsuz bir şekilde görmek ve yalnızca bir dokunuşla kullanılmayan uygulamalardan kurtulmak mı istiyorsunuz? Telefonunuzun temiz ve optimize olmasını ister misiniz? Cevabınız evet ise, CCleaner sizin için app. Düşük depolama alanı, karışıklık ve düşük performans gibi sorunlar geçmişte kaldı. Uygulamanın CPU kullanımı, RAM ve dahili depolama alanı izler. Ayrıca pil ömrünü ve sıcaklığı izler. Uygulamanın tüm özellikleri, birçok sorunu çözmenize yardımcı olacaktır. Kullanımı basit ve ücretsizdir.

CCleaner indir

 

Çeşitli Android sorunlarını çözmenize yardımcı olacak 10 uygulama içeren bir liste paylaştık. Bazıları pili artıracak, diğerleri GPS ve Wi-Fi sorunlarını çözecektir. Ayrıca virüslerden kurtulmanıza, cihazınızı temizlemenize, depolama alanını boşaltmanıza ve performansı artırmanıza yardımcı olacaklar da var. Tüm bu uygulamalar oldukça harika ve hepsi ücretsiz ve kullanımı basit.