Android Telefonunuz İçin En İyi Kilit Ekranları

Google oyun mağazasında çok sayıda uygulama, kilit ekranı değiştirmeleri ve diğer yararlı şeyler var. Android telefonunuzda en iyi deneyimi yaşamak için onları indirmeniz yeterlidir. Android kilit ekranınızla yeni bir şey yaşamak istiyorsanız, Play Store'da bulunan seçeneklerin en iyi kilit ekranlarını seçin. Ancak, seçim çok büyük olduğu için en iyi serin kilit ekranlarını seçmeniz biraz zor olabilir. Burada android telefona indirebileceğiniz en iyi Android kilit ekranlarını tartışacağız.

Ayarlar menüsüne giderek telefonunuzdaki sistem kilidini kapatmayı her zaman unutmayın. Aksi takdirde, ekran kilidini iki kez açmanız gerekir, çünkü özel kilidi açmanıza rağmen, varsayılan kilit ekranı tekrar gösterilecektir.

Ayrıca, önceki yayınlarımızda en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını, en iyi anti-virüs ve anti-malware uygulamalarını ve daha fazlasını android cihazlar için de tartıştık. Daha fazla bilgi için Technobezz adresini ziyaret edin.

 

Pitoresk Kilit ekranı

Görüntü kaynağı – www.androidauthority.com

Pitoresk Kilit ekranı, çok çekici ve hoş özelliklerle dolu komple Bing Ana sayfasının keyfini çıkarmanıza izin verecektir. Bu kilit ekranı Microsoft Garage'ın en yeni projesi. Picturesque kilit ekranı, çarpıcı ana sayfa ve iyi görünümlü resimlerle birlikte gelen en iyi android kilit ekranıdır. Kilit ekranı görüntüsü her gün otomatik olarak değiştirilir ve başka bir fotoğraf getirmek isterseniz, ekranın titremesi veya sağda bir kaydırma işi yapar.

Bu android kilit ekranı, ekran kilidini açmadan web'deki herhangi bir şeyi aramanıza olanak tanır. Ayrıca, Wi-Fi, Bluetooth, telefon kamerası vb. Gibi diğer telefon kontrolleri de kilitli ekranda yapılabilir. Hava durumu, en son haberler ve bölgesel takvim olanaklarından yararlanarak kendinizi güncel tutabilirsiniz.

Ayrıca bkz. Android için en iyi 5 en iyi mesajlaşma uygulamaları

 

CM Locker

Görüntü kaynağı – codingsec.net

Bu uygulama oyun deposunda en iyi android kilit ekranı olarak değerlendirilmiştir ve dünyanın her yerinden insanlar bu kilit ekran uygulamasını mükemmel performansından dolayı kullanmaktadır. Bu kilit ekranı, iOS'a çok benzediği için bir iPhone kullandığınızı hissetmenizi sağlayacaktır. CM Locker, görünüm açısından sadece mükemmel değil, telefonun performansını da artırarak telefonun pilini tasarruf ettirebiliyor. Bu kilit ekranını kullanarak hesap makinesi, uçak modu, Wi-Fi ve kamera simgesine hızlıca erişebilirsiniz.

Bu kilit ekranı, sizinki de dahil olmak üzere farklı fotoğrafların keyfini çıkarmanızı sağlar. Bu uygulama, küçük bir miktar pil ve bellek kullanır. Genel olarak, hava tahmini, müzik kontrolü, güvenlik kullanıcı dostu, vb dahil olmak üzere pek çok ilginç özellikler, bir android kilit ekranı olması gerekir.

 

Yankı Bildirim Kilitli Ekranı

Görüntü kaynağı – blog.en.uptodown.com

Yankı bildirim kilit ekranı, 50'den fazla ülkede insanlar tarafından kullanılmakta olan serin kilit ekranlarından biridir. Bu kilit ekranı, bildirim uyarılarını istediğiniz gibi kategorilere ayırmanızı sağlar. Uygulamayı kullanırken pek çok seçenek kullanılabilir ve en iyi uyarı uyarısını seçerek bildirimi özelleştirebilirsiniz. Bu uygulamanın minimal tasarımının pil üzerinde herhangi bir etkisi olmayacaktır, bu yüzden bu uygulamayı en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Mükemmel müzik kontrolü, bu uygulamanın bir başka özelliğidir. Bu uygulamayı yüklemek ve kullanmak çok kolay sadece bir dezavantajı var, ve bu zaman reklamları zamanı. Bununla birlikte, 5 $ uygulama içi yeni sürüme sahip olmanızdan da kurtulabilirsiniz.

 

AcDisplay

gratisbaixar.com.br

Android cihazınızdaki bildirimleri kolaylıkla ele almak için AcDisplay uygulamasını kullanabilirsiniz. Etkin olmayan saatler, aktif mod, inanılmaz istikrar seviyesi ve elbette AcDisplay kilit ekranını kullanma yeteneği gibi çeşitli özelliklerle birlikte gelir. Uygulama harika performansa ve harika tasarıma sahiptir. Bu ücretsiz ve uygulama içi satın alımlar sunuyor.

 

Solo Soyunma Dolabı (DIY Locker)

play.google.com

Solo Locker, daha önce DIY Locker, kendi kilit ekranınızı tasarlamanıza ve Android cihazınızı fotoğraflarınızla kilitlemenize olanak tanır. Bu pürüzsüz ve akıllı telefonunuzun güvenliğini artıracak. Notifier, müzik çalar ve uygulama hızlı başlangıç ​​ile birlikte gelir. Kendi şifre arayüzünüzü özelleştirebilir, şifrenin bir parçası olarak bir fotoğraf kullanabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Solo Locker ücretsiz bir uygulamadır ve uygulama içi satın alımlar sunar.

 

GO Locker

www.apkask.com

 

Google Play Store'da neredeyse 100 milyondan fazla indirme, bir milyondan fazla yorum ve 4.4 yıldız ile GO Locker, Android için en popüler kilit ekranlarından biridir. Bu uygulama ilginç özellikleri ve seçim için birçok harika temalar ton ile birlikte geliyor. GO Kilit Ekranı ücretsiz bir uygulamadır. Go Locker'ın neden en popüler ve Android için en iyi kilit ekranlarından biri olduğunu deneyin.

 

Alarm Anti Theft Ekran Kilidi

play.google.com

Alarm Anti Theft Ekran Kilidi sadece bir ekran kilidi uygulamasından daha fazlasıdır. Aynı zamanda bir güvenlik uygulamasıdır. Etkinleştirildiğinde ve birisi telefonunuzu kullanmayı denediğinde, ekranda ve titreşimdeki göz kırpma efektleriyle birlikte çok yüksek bir alarm duyulur. Bu uygulama ile, biraz fazla meraklı olanları tutabilirsiniz. Bu uygulama, diğer kilit ekran uygulamaları gibi modern bir tasarıma sahip değildir, ancak yine de, telefonunuzun güvenliğini ve kişisel verilerinizi güvende tutacaktır. Eğer aradığınız şey bu ise Alarm Anti Hırsızlık Ekran Kilidi sizin için doğru bir uygulama. Ücretsizdir ve uygulama içi satın alımlar sunar.

 

Sevinç soyunma

play.google.com

 

Joy Locker bir DIY oyun ekran dolabı. Kullanmak eğlencelidir çünkü ekran kilidi üzerinde birçok küçük oyun görünecektir. Ayrıca, güç tasarrufu ve en güvenli gizlilik koruması sunar. Joy Locker ücretsiz bir ekran dolabı ve Google Play Store'da 4.1 yıldıza sahip. Denemek isterseniz, indirin!

 

 

Yani, Android için en iyi ve serin kilit ekranları burada tartışıldı, en çok beğendiğiniz birini indirin. Favori kilit ekranı uygulamanız nedir?