Android ve iOS Hayranları için 6 Pokemon GO Info Uygulaması

Pokemon GO, 2016 yılında piyasaya çıktığından beri dünyayı fırtınaya sokuyor. Artırılmış gerçeklik tabanlı bir oyun, yalnızca bir Pokemon yakalama deneyimini geliştiren birçok yardımcı uygulamanın ortaya çıkmasına neden oldu!

Bugün, Android ve iOS platformları için en iyi Pokemon GO bilgi uygulamalarından bazılarına, neler sunmaları gerektiğine ve oyuncuların oyundan daha fazla zevk almasına nasıl yardımcı olduklarına bakacağız.

Hadi başlayalım.

1. Cin kurcalamak

Poke Genie, Pokemon'un ekran görüntüsünü alacak, istatistikleri otomatik olarak toplayacak ve ne kadar yıldız tozu ve şekere yatırım yapmanız gerektiğini bilmeniz için IV kombinasyonlarını hesaplayan bir IV hesap makinesidir. Başlamadan önce, eğitmen seviyenizi ayarlamanız gerekir. Daha sonra ekran görüntüsünü almak için bir kaplama efekti oluşturan uygulamayı etkinleştirin.

Poke Genie, tüm taramaları gelecekteki referanslar için saklıyor. Bu uygulama aynı zamanda çevrimdışı çalışıyor. Güç verdiğinizde ne olacağını bilmek için CP ve HP aralığını hesaplayabilirsiniz. IV, CP ve tarihleri kullanarak sonuçları filtreleyebilirsiniz. Poke Genie Pokemon hayranları arasında popüler bir uygulama ve tüm Pokemon eğitmenleri için sahip olması gereken.

Profesyonel sürüm, tek tıklamayla görüntü yükleme gibi özelliklerin kilidini açmak, Pokemon GO oynatırken bir afişde IV sonuçları göstermek ve tüm reklamları kaldırmak için 3.99 dolara mal olacak.

İndir Poke Genie Android

Poke Genie iOS'i indirin

2. Companion git

Git Companion bir Android telefona sahip tüm Pokemon GO oyuncuları için bir kalecidir. Bilinen tüm Pokemons türlerinin insanlığa endeksi olan bir Pokedex ile birlikte gelir. Bunları ada göre arayabilir ve HP, güçler, savunma, önemsiz şeyler ve evrim bilgileri gibi bilgilerle profillerini görebilirsiniz.

Giriş sekmesinde, hepsi bir arada Pokemon, Niantic'in yaratıcılarının etkinlikleri ve haberleri için duyuruları görebilirsiniz. Güncel kalmak ve en sevdiğiniz Pokemons hakkında daha fazla bilgi edinmek için küçük ama kullanışlı bir uygulama.

Uygulamanın kullanımı ücretsizdir ancak uygulama içi satın alma için 0,99 ABD doları ödeyerek çıkarılabilir reklamlarla birlikte gelir.

Go Companion'ı İndirin

Also on Guiding Tech
Top 8 Essential Tips to Help You Get Started with Pokémon GO

Read More

3. Pokedex için Dex

Go Companion'a benzer şekilde, Pokedex için Dex, tek bir kullanışlı uygulamada bilinen tüm Pokemons türlerini içeren bir Pokemon endeksidir. Pokedex için Dex daha da iyidir çünkü Pokemons'u adlarına, yeteneklerine ve hareketlerine göre sıralamanıza ve aramanıza izin verir.

Her bir Pokemonu nesile göre sıralayabilir ve daha sonra ziyaret etmek için favorilerinizi ekleyebilirsiniz. Ayrıca, daha önce yakalamış olduğunuz tüm Pokemonların ayrı bir listesini oluşturabilirsiniz. Bu, yakalamalarınızı ve yapılacaklar listenizde hangilerini takip etmenin mükemmel bir yoludur.

İOS uygulaması, kullanımı ücretsiz ve 1,99 $ 'lık bir uygulama içi satın alma işlemiyle çıkarılabilen reklamları taşır.

Pokedex için Dex indirin

4. PokeInfo

PokeInfo Android telefon sahibi her Pokemon antrenörü için sahip olması gereken başka bir uygulama. Bazı yararlı hesap makineleri ile birlikte tüm Pokemons hakkında bilgi ile sağlam bir Pokedex sunuyor. Örneğin, topu atmadan ve yakalamadan önce farklı Pokemonların IV'lerini, hasarını ve istatistiklerini hesaplayabilirsiniz.

Ardından, Pokemons'ları savunmaları ve saldırıları ile görselleştirmelerini kolaylaştırmak için saldıran tip tablosu var. Bu uygulama aynı zamanda farklı Pokemon türlerini bulabileceğiniz haritalar veya yerler içerir.

Bir konum seçin ve uygulama o belirli bir yerde bulabileceğiniz Pokemons türünü önerir. Profillerini istatistikler, hasar, üreme, eğitim, alan ve evrim gibi ayrıntılarla kontrol etmek için bireysel Pokemons'a da dokunabilirsiniz. Uygulama ücretsiz olmasına rağmen, reklamlarla birlikte geliyor.

PokeInfo indir

5. Pokemon Go için Pro Kılavuzu

Pokemon evreni çok geniştir ve bazıları genellikle bizim evrenimiz kadar büyük olduğunu söyler. Çoğu, Niantic'in AR'yi gerçekliği oyunlarla karıştırmak için kullanmasından hoşlanıyor. Bu nedenle, tecrübeli eğitmenlerin bile zaman zaman yardıma ihtiyacı var. Yani eğer acemi iseniz, işler oldukça zor olabilir. Bu nedenle iOS için bir Pokemon rehberi şarttır.

Uygulama içeriği iki bölüme ayırır: Kılavuzlar / İpuçları ve Bilgi / Grafikler. Kılavuzlar altında, başlangıç el kitabını, yeni oyuncu ipuçlarını, Pokemons'u nasıl bulacağınızı ve yakalayacağınızı, nerede bulacağınızı ve diğer temel soruları bulacaksınız. İkinci kategori bilinen ve bilinmeyen Pokemon çizelgelerini, HP ve CP çizelgelerini ve seviye çizelgelerini sunar. Böylece bir kuşbakışı Pokemons ve onların istatistiklerini görürsünüz.

Android kullanıcısıysanız, topluluk tarafından ve topluluk için Pokemon wiki olan Bulbapedia'yı inceleyin. Reklam destekli uygulama, uygulama içi satın alma olmadan kullanmakta serbesttir.

Pokemon Go için Pro Kılavuzunu İndirin

6. PokeNav Companion Uygulaması

Pokemon GO'nun Hizmet Şartlarını ihlal ettiği için Pokemon'ların konumunu haritalamaya çalışan birçok Pokemon yardımcı uygulaması App Store'dan hızla kaldırılıyor. PokeNav, soruna geçici bir çözüm buldu ve konumlara yardımcı olmak için Discord botunu kullanıyor. Uygulama, Discord'da paylaştığı kullanıcı tarafından oluşturulan baskın raporlarından oluşuyor.

İPhone'unuza Discord'u kurun ve Discord botunu topluluğunuza ekleyin. Daha fazla bilgi edinmek için Discord yayınlarımızı okuyun. Bir kez yapıldıktan sonra, bulunduğunuz yerin yarıçapını değiştirebilir veya dünyanın herhangi bir yerindeki baskınları görüntülemeyi seçebilirsiniz. Ayrıca Google Haritalar'daki baskın konumuna yol tariflerini alabilirsiniz. Uygulama içi baskın ayrıntılarını ekleyemeyeceğinizi ancak Discord aracılığıyla yapmanız gerekeceğini unutmayın. Diğerlerinin nadir Pokemonsları keşfetmesine yardımcı olun.

PokeNav kullanmak ücretsizdir, ancak reklamları kaldırmak ve özelleştirilmiş temalar almak için ayda 0,99 ABD Doları karşılığında abone olabilirsiniz.

PokeNav Companion Uygulamasını İndir

Also on Guiding Tech
How to Play Pokémon GO from the Safety of Your Home Computer

Read More

Poke 'On Açık

Bu Pokemon GO uygulamaları kısa sürede Pokemon antrenörü olmanıza yardımcı olacak. Ayrıca, bu uygulamaların yalnızca size engin Pokemon evreni hakkında yol göstermesi ve bilgi vermesi gerektiğini unutmayın. Onlar, oyunu hacklemenize veya puanlarınızı gerçekçi olmayan bir hızda artırmanıza yardımcı olacak tanrısal araçlar değil.

Zaten Pokemon evreninin derinliklerindeysen, daha fazla Pokemon yakalamak ve en son gelişmelerden haberdar olmak için bu uygulamaları kullan.

Sıradaki: Artırılmış Gerçeklik'te bir oyun oynamanın nasıl olacağını hiç merak ettiniz mi? İşte Android telefonunuzda tadını çıkarabileceğiniz bazı şaşırtıcı AR yarış oyunları.