Android ve iOS için İspanyolca Öğrenmek için En İyi 5 Uygulama

İspanyolca’nın dünya çapında yarım milyardan fazla insan tarafından konuşulduğu tahmin edilmektedir ve bu da onu dünyanın en çok konuşulan ikinci dili haline getirmektedir. Çoğunlukla halk dilinde sadece İspanya ile sınırlı anadil olarak yanlış anılan İspanyolca, yirmiden fazla ülkenin resmi dilidir.

Best Spanish App Android Ios

Bu ülkeler arasında Arjantin, Bolivya, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, El Salvador, Ekvator Ginesi, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, İspanya, Uruguay ve Venezuela .

Eğlenceli Gerçek: Chinese is the world’s most spoken language with over 1.3 billion native speakers.

Bu nedenle, İspanyolca ikinci bir dil almanız gerekip gerekmediğini öğrenmek için en iyi dillerden biridir. İspanyolca öğrenmek, bölgelerdeki çok sayıda insanla sorunsuz bir şekilde iletişim kurabileceğiniz için büyük fırsatlar sunuyor.

Ayrıca 107 milyondan fazla ülkede 22 milyondan fazla insanın İspanyolca’yı ikinci dil olarak aldığı tahmin edilmektedir; dışarıda kalmak istemezsin.

Aşağıda listelenen uygulamalar, İspanyolca’yı her zaman ve her yerde öğrenmeyi süper kolaylaştıran özelliklere sahiptir. İspanyolca dil öğrenmek istiyorsanız bunları kontrol edin ve akıllı telefonunuza yükleyin.

Vamonos (Hadi gidelim).

1. Duolingo

Best Apps Learn Spanish Android Ios

300 milyondan fazla insan tarafından 34 farklı dil öğrenmek için kullanılan Duolingo, orada en çok kullanılan dil uygulamalarından biridir. Ayrıca İspanyolca öğrenmek için en iyi uygulamalardan biridir; yaklaşık 25 milyon kişi aktif olarak İspanyolca öğrenmek için Duolingo’yu kullanıyor ve dili platformda en çok sipariş edilen hale getiriyor.

Konuşma, dinleme, okuma ve yazma alıştırmaları ile Duolingo, İspanyolca dil hakkında öğrenmeniz gereken tüm temel ve karmaşık kelimeleri, terimleri, ifadeleri ve dilbilgisini almayı kolaylaştırır. Duolingo’nun kullanımı tamamen ücretsizdir ve öğrenme modeli başlangıç dostudur.

Uygulamanın premium bir sürümüne (Duolingo Plus adı verilir) abone olmayı da seçebilirsiniz. Aylık 6,99 ABD dolarıdır ve çevrimdışı kullanım için kursları kaydetmenize ve uygulamadaki reklamları kaldırmanıza olanak tanır.

2. Memrise

Memrise

Memrise, 20 milyondan fazla kullanıcı tarafından 20’den fazla dili öğrenmek için kullanılan bir başka popüler dil uygulamasıdır. Memrise’da öğrenebileceğiniz iki özel İspanyolca dil kursu vardır – İspanyolca (İspanya) ve İspanyolca (Meksika).

İspanyolca öğrenmek için Memrise uygulamasını kullanmak için eşsiz bir neden onun öğretim çarpıcı modelidir. Yeni başlayan biri veya dilinizi artırmak isteyen biri olun, önceden kaydedilmiş video klipler aracılığıyla gerçek ana dili İspanyolca olanlardan öğrenebilirsiniz. Ayrıca, kelimeleri ve cümleleri doğru telaffuz edip etmediğinizi analiz etmek için sesinizi yakalayan bir kayıt özelliği de vardır.

Videolar bir yana, uygulama içi uygulama oyunları ile öğrenmeyi biraz eğlenceli hale getirebilirsiniz. Uygulama ayrıca gözlerinizi incitmeden karanlıkta öğrenmek için bir Karanlık Modu’na sahiptir.

3. MosaLingua: İspanyolca Öğrenin

Mosalingua

MosaLingua uygulaması, hem iOS hem de Google uygulama mağazalarında bulunan İspanyolca öğrenmek için başka bir ünlü uygulamadır. MosaLingua, uzun süreli kelime ezberlemesini teşvik etmek ve öğrendiğiniz yeni kelimeleri ve cümleleri unutmadığınızdan emin olmak için bilim destekli Boşluk tekrarlama sistemi (SRS) kullanır.

MosaLingua, sadece size İspanyolca konuşulan ülkelerde zamanın% 80’ini kullanacağınız hayati İspanyolca kelimeleri öğreten, anlamsız bir dil öğrenme uygulaması olarak gurur duymaktadır.

Uygulamanın kullanımı ve gezinmesi kolaydır ve ayrıca entegre diyalogları, belirli kelimelerin doğru İspanyolca aksanını ve telaffuzunu sanal olarak öğrenmenin eğlenceli bir yolunu bulacaksınız.

4. LingQ İspanyolca uygulaması

Lingq

İspanyolca sıkıcı bir şekilde öğrenmek istemiyorsanız, LingQ özel İspanyolca uygulamasını kontrol etmelisiniz. Uygulama, farklı tip ve formatlarda 1000 saatten fazla malzemeye sahiptir. Boş saatlerinizde okuyarak öğrenmeyi seçebilirsiniz. Meşgul tipseniz, sabah egzersizleriniz sırasında veya bir trende çalışmak için öğrenebileceğiniz sesli kitaplar, podcast’ler, röportajlar da vardır.

MosaLingua gibi, öğrenmeyi hızlandırmak ve tutmayı teşvik etmek için Aralıklı Tekrarlama Sistemi’ni (SRS) de kullanır. LingQ, 17 dilde konuşan dünyanın önde gelen çok dilli oyunlarından Steven Kaufmann tarafından kuruldu. Uygulamaya ücretsiz ve sıfırdan İspanyolca öğrenmek için gerekli tüm malzemelere erişim sağlar.

Bununla birlikte, premium plana abone olmak size çevrimdışı erişim ve derslerinizi düzenleme ve yazdırma gibi bir dizi gelişmiş özellik sunar.

5. SpeakTribe

Best Apps Learn Spanish

SpeakTribe, kullanıcılarına İspanyolca öğrenmeyi ve konuşmayı öğreten bir başka harika uygulama. MosaLingua gibi, SpeakTribe da yeni başlayanlara karmaşık cümlelere geçmeden önce İspanyolca konuşulan ülkelerde yaygın olarak kullanılan pratik İspanyolca isimleri, fiilleri ve ifadeleri öğretmeye odaklanmaktadır.

Ayrıca, app öğrenmenin çoğunluğu dinleme ve konuşma egzersizleri oluşur. SpeakTribe size İspanyolca hakkında bilmeniz gereken her şeyi dilbilgisi, kelime bilgisi ve kafa karıştırıcı kavramların dökümü olarak öğretir. Ayrıca, gerçek dünyadaki konuşma benzeri uygulamalar ve oyunlar aracılığıyla da öğrenirsiniz.

İspanyolca Kolayca Öğrenin

Her zaman İspanyolca dilini öğrenmek istediyseniz (Español), ancak yoğun programınızın size nasıl izin vereceğini veya belki de izin vermeyeceğini bilmiyorsanız, mobil uygulamalara dönmelisiniz. Bu dil öğrenme uygulamalarında, İspanyolca dilini kendi hızınızda ve rahatlığınızda öğrenmenize yardımcı olacak tonlarca yararlı kaynak ve kanıtlanmış metodoloji vardır. En iyi kısım? Kullanmak ücretsizdir ve bazıları uygulama içi öğrenme paketleri satın almanızı gerektirebilir.

Sıradaki: Google Play Store’da yeni uygulamalar ve araçlar bulmak çocuk oyuncağı değil. Android akıllı telefonunuzdaki en iyi ücretsiz ve yeni uygulamalardan bazılarına göz atın.