Android Yinelenen Kişileri Nasıl Kaldırılır

Android'deki yinelenen kişiler oldukça rahatsız edici bir sorundur. Kişi listesi tüm dağınık hale gelir ve telefonunuzu mükemmel bir şekilde yeniden organize etmek için, android yinelenen kişilerden kurtulmanız gerekir. Tüm bu kişileri tek tek silmek zaman alıcıdır, bu yüzden işi birkaç dakika içinde bitirmek için kullanabileceğiniz birkaç yöntem paylaşacağız.

Ayrıca bkz: Android cihazınızda Google Haritalar Çevrimdışı Nasıl Kullanılır?

 

Android yinelenen kişileri nasıl silebilirim?

Android cihazınızda yinelenen kişileri silmek için üç farklı yöntem arasında seçim yapabilirsiniz. Telefonunuzdaki kişilerden yapabilir, Gmail'i kullanabilir veya çift kişiyi silmek için tasarlanmış uygulamalardan birini indirebilirsiniz.

 

Kişiler uygulamasından Android yinelenen kişileri kaldır

Bu android birleştirme kişileri yöntemi oldukça basit olanıdır. Burada yapmanız gereken şey, Android cihazınızda kişiler uygulamasını açmak, menü düğmesine tıklamak ve “Hesapları Birleştir” seçeneğini seçmek. Ardından, "Google'dan Birleştir" i tıklayın. Yeni bir pencere görünecek ve bir mesaj göreceksiniz: Cihazınızdaki kişiler Google hesabınızdaki kişilerle birleştirilecektir. ”Tamam. Cihazınız birleştirme özelliği ile geldiyse, bu yöntem muhtemelen işe yarayacaktır.

www.technburn.com

Gmail'deki Android yinelenen kişileri kaldır

Bilgisayarı kullanarak çift kişileri kaldırabilirsiniz. Öncelikle, Gmail hesabınıza giriş yapın ve ardından sol üst köşede bulunan Gmail'i tıklayın. Açılır menü açılırken Kişiler'i seçin.

Yeni bir sayfa açılacak. “Kopyaları bul” seçeneğini seçin.

Tüm kopyalar gösterilecektir. Sağ üst köşedeki "Birleştir" i tıklayın.

Bir üçüncü taraf uygulamasını kullanarak Android yinelenen kişileri kaldırın

Bu günlerde, uygulamayı her görev için bulabilir ve yinelenen kişileri silme beklentiniz yoktur. Kişi listenizi düzenlemenize ve temiz, güzel ve yinelenmemesine yardımcı olacak bazı harika uygulamalar var.

Bu tür uygulamalardan biri Yinelenen Kişilerdir. Uygulamayı başlattığınızda, otomatik olarak tüm yinelenen kişileri seçecektir. Elbette, silmek istemediğiniz işaretlerin işaretini kaldırabilirsiniz. Dağınıklığı temizlemeye hazır olduğunuzda, “Seçilenleri sil” düğmesine basmanız ve ardından Evet'i tıklatarak silme işlemini onaylamak yeterlidir. Yinelenen Kişiler uygulaması basit ve kullanımı kolaydır, bu yüzden sadece Google Play Store'dan indirin ve görev birkaç dakika içinde gerçekleştirilecektir. Mükemmel!

 

Ayrıca okuyabilirsiniz: Çocuklar için en iyi tabletler