Android’de 5’ten fazla Instagram hesabı nasıl kullanılır

Sosyal medya yöneticisi misiniz, yoksa herhangi bir nedenle sayısız Instagram hesabını yönetiyor musunuz? Kuşkusuz, sunucu tarafından uygulanan ve cihaz başına beş hesaptan daha fazlasını ilişkilendirmenize izin vermeyen sinir bozucu sınırına rastladınız. Bu sınırın üstesinden gelmek mümkün mü? Evet ve çözüm oldukça basit!

Güncel teknik konular hakkında daha fazla videoyu video sayfamızda bulabilirsiniz.

Bu makaleye girdiyseniz, Instagram uygulamasının beş kişiden fazla hesap ilişkilendirmenize izin vermemesi gerçeğinden kesinlikle rahatsız olursunuz; bu, birkaç kullanıcıyı birden fazla cihaz kullanmaya zorlar ya da en kötü durumda, birini kaldırır. hesap başka biriyle vb.

İyi haber şu ki, endişelenmeyi bırakabilirsiniz çünkü tüm bunlara bir çözüm var ve bu çok basit! Hazır? Başlayalım!

    Instagram Stories şarkıları sözlerini görüntülemek nasıl

instagnam 01

Instagram uygulamasında 5 hesap limitinden nasıl kaçınılır

Muhtemelen Android uygulamaları klonlama olasılığını duymuşsunuzdur. Bir cihaza sahip olan Xiaomi, Samsung veya Huawei kesinlikle en azından bir keresinde, çeşitli sosyal uygulamaların veya mesajlaşmaların bir kopyasını almayı sağlayan “Twin App” işlevini kullanmaya davet eden bildirimi görmüş olacak.

Bununla birlikte, bu yerel özellik Facebook, WhatsApp, Facebook Messenger vb. Klonlamanıza izin vermesine rağmen, Instagram uygulaması için aynı imkanı sunmaz. Ve üçüncü parti uygulamaların devreye girdiği yer …

Testimiz için, geliştiricinin resmi web sitesinden temin edilebilecek ücretsiz bir uygulama olan Cloner App’ı kullandık ve bu amaç için mükemmel olduğunu kanıtladık. Kurduktan sonra, bir kez açıldığında akıllı telefonunuza yüklediğiniz uygulamaların listesini gösterir. Klonlamanızı sağlayacak bir sonraki bölüme girmek için birini (bu durumda Instagram) seçin.

    IGTV: Instagram video platformu için kullanım kılavuzu

app cloner instagram clone

Ancak uygulama, bununla sınırlı değildir, çünkü bazı kişiselleştirme seçenekleri sunar, bazıları ücretsizdir, bazıları ise uygulamanın Premium sürümü için ayrılmıştır. Ücretsiz işlevler arasında şunları yapabilirsiniz:

    Instagram dahil olmak üzere uygulamaların çoğunu klonlamak, klonlanan uygulamanın adını değiştirmek Klonlanan uygulama simgesini değiştirmek Klonlanan uygulamanın simgesini değiştirmek

Gerekli tüm özelleştirmeleri yaptıktan sonra, sadece özel düğmeye basın ve … birkaç saniye içinde klonlanmış uygulamanızı uygulama çekmecenizin içinde bulacaksınız.

Uygulama, orijinal Instagram uygulamasıyla aynı işlevleri sunar, böylece başka bir beş hesaba erişmek için kullanabilirsiniz. 10’dan fazla hesap yönetiyor musunuz? Prosedürü tekrarlayın ve uygulamayı bir kez daha klonlayın!