Android'de En İyi Kule Savunma Oyunları

Android'inde yapabileceğin çok güzel şeyler var ve oyun oynamak bunlardan biri. Google Play Store'da çok çeşitli harika oyunlar bulabilirsiniz ve eğer kule savunma yaparak belirli bir noktaya ulaşmak için düşmanları durdurmak olan kule savunma oyunlarının hayranıysanız, seçim çok büyük. Bu yazıda Play Store'dan indirebileceğiniz en iyi kule savunma oyunları hakkında konuşacağız, bu oyunların bir kısmı ücretsiz ve diğerleri değil.

Ayrıca bakınız: 2015 için en iyi 10 Android oyun uygulaması

Android'de en iyi kule savunma oyunları

play.google.com

 

Kale Savunması

play.google.com

Kale savunma, uygulama alımlarında ücretsiz bir kule savunma oyunu. Bir savunma yapmalı ve şeytanları, ruhları, goblinleri ve orkları durdurmalısınız. Savaşçı olarak barbar, paladin veya büyücü seçebilirsiniz. Oyun, 15 savaş alanı, 12 güçlü kule, 100'den fazla zorlu seviye, 20'den fazla canavar ve çok çeşitli başarılar gibi birçok harika özelliğe sahip.

 

Krallık acele sınırları

www.androidtapp.com

Oyunun fiyatı $ 1.99, ancak en iyi Android kule savunma deneyimini arıyorsanız buna değer olacaktır. Kingdom Rush'da: Sınırlar, yeraltı dünyasının, insan yiyen bitkilerin ve ejderhaların ve kulelerin ejderhalarının egzotik topraklarını savunacaksınız. Birçok stratejik karar vermeye hazır olun. On bir kahraman, 40'tan fazla düşman ve 18'den fazla kule yeteneği, oyun özelliklerinden sadece birkaçı.

 

Krallık acele origins

www.theverge.com

Kingdom Rush: Origins ($ 2.99), Kingdom Rush destanının bir parçası olarak seveceğiniz bir başka eğlenceli ve bağımlılık yapan kule savunma oyunu! Üçüncü taksit yeni içerikle gelir ve mükemmel deneyime güvenebilirsiniz. Başlıca özelliklerinden bazıları: Kingdom Rush: Kökenleri içerir: Büyülü faery alemleri, onbir orman, yeni birlikler ve kuleler, 18'den fazla yetenekle sekiz kule yükseltmesi, 30 yeni düşman türü, farklı oyun modları ve dokuz efsanevi kahraman.

savunucuları

play.google.com

En iyi kule savunma oyunlarından biri olarak listelenmeyi hak eden bir başka harika oyun da Savunmacılar ve uygulama içi satın alımlarla ücretsizdir. Bu oyunda, düşmanlardan koruyabilir ve büyü ve kule ile yok edebilirsiniz. En önemli özelliklerden bazıları 25 kuleden fazla, mükemmel 3D grafikleri ve harika efektler, kule savunma oyunları, 35'den fazla canavar türü, her harita için farklı bir strateji, 23 misyon ve daha fazlası.

 

Savunma Bölgesi 2 HD

play.google.com

Savunma Bölgesi 2 HD (2.99 $), yeni rakipler, yeni silahlar, daha fazla taktik ve aksiyonla geliyor. Oynarken, doğru silah tipini ve pozisyonunu seçerek savunmanızı etkili bir hale getirebilirsiniz. Kolay, orta ve zor üç seviye vardır, bu yüzden becerilerinize göre birini seçin. Grafik de mükemmel. Yani, en iyi android kule savunma maceralarından birine hazırsanız, Play Store'a gidin ve bu oyunu edinin.

 

Balonlar TD 5

play.google.com

Android'deki en iyi kule savunma oyunlarının listesi Bloons TD 5 ($ 2.55) olmadan dolu olmayacaktır. Muhteşem kuleler inşa edebilir ve özel acenteler kiralayabilirsiniz. Oyun, 10 özel ajan ve 10 özel görev, 250 + rastgele görev, 50'den fazla parça, 2 yükseltme yoluna sahip 21 güçlü kule ve aktif yetenekler, üç oyun modu ve üç farklı zorluk seviyesi gibi bazı harika özelliklere sahip. daha fazla. Oynamaya başlar başlamaz bu oyunun neden Play Store'da 4.5 yıldız olduğunu anlayacaksınız. Ayrıca, düzenli güncellemeler var, böylece her zaman yeni ve eğlenceli bir şeye güvenebilirsiniz!

 

Filedrunners 2

phandroid.com

Android için bir başka büyük kule savunma oyunu Filedrunners 2, ücretsiz ve uygulama içi satın almalar sunuyor. Dünyayı savunmak yeni silahlar, patlayıcı tuzaklar ve daha fazlasıyla birlikte bağımlılık yapıcı ve eğlenceli olacak. Köprüler, tüneller, 20 yükseltilebilir silah, tonlarca seviye, mayın, hava saldırısı ve düşmanlarınızı ahır hayvanlarına çevirecek bir kule, Fieldrunners 2'nin en önemli özelliklerinden sadece birkaçı. Bu oyunu oynamaktan keyif alacaksınız!

 

Jelly Savunma

play.google.com

Jelly Savunma oyununda, Jelly ulusunu kötü adamlardan kurtarmak için bilgi ve becerilerinizi kullanmanız gerekir. Uygulamaya 2,64 TL, ancak Google Play Store'da kullanıcılar tarafından yazılan yorumlara baktığınızda, oyunun tamamen satın almaya değer olduğunu görürsünüz. Oyunun mağazada büyük bir reytingi var – 4.6 yıldız, bu yüzden oynamak için bir kule savunma oyunu arıyorsanız, bunu denemelisiniz. Bu süper eğlenceli!

 

Bitkiler Vs. Zombiler 2

www.youtube.com

Bir başka oldukça havalı oyun da Bitkiler Vs. Zombiler 2 – güçlü bitkiler ile zombileri yenebilirsin. Oyun ücretsizdir ve uygulama içi satın alımlar sunar. Uygulama düzenli olarak güncellenir, bu yüzden her zaman yeni ve heyecan verici bir şey vardır. 415,000 incelemeler sonra uygulama Google Play Store'da 4.3 yıldız ile derecelendirilmiştir, bu oldukça harika!

 

Oyuncak Savunması 2

apkpure.com

Toy Defense 2, 290 kule savunma misyonu, harika grafikler, turnuvalar, Büyük Britanya, Almanya, SSCB ve ABD'den gelen araçlarla ve seveceğiniz diğer pek çok ilginç şeyle birlikte geliyor. Yaklaşık 90.000 yorum ile bu oyun Google Play Store'da 4,5 yıldıza sahip. Ücretsizdir ve uygulama içi satın alımlar sunar. Yani oyunu indir, oyna ve eğlen!

 

Bunlar Android cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi kule savunma oyunlarından bazıları ve gerçekten keyfini çıkarın. En sevdiğin kule savunma oyunları hangileri?

 

Ayrıca okuyabilirsiniz: YouTube Oyun Twitch ile Rekabet için hazır mı