Android’de Film ve TV Şovları Akışı İçin En İyi Uygulamalar

Teknoloji sayesinde hareket halindeyken artık akıllı telefonumuzda filmlerin ve diğer TV şovlarının keyfini çıkarabiliriz. Ve şimdi TV şovlarını veya filmleri izlemek için TV’nin önünde oturma gereksinimini ortadan kaldırıyor. Aksine, telefonunuzdaki gerçek zamanlı uygulamalardan birini yükleyin ve istediğiniz içeriği izleyin. Akış uygulamaları hem Android hem de iOS için kullanılabilir. Ancak, bu makalede, Android’de film ve TV şovları yayınlamak için en iyi uygulamalardan bazılarını listeleyeceğiz. Burada belirtilen uygulamaların bazıları ücretli olmasına rağmen, bazıları tamamen ücretsizdir. Onları Android cihazınıza alın ve yalnız otururken veya bir yere seyahat ederken sıkıntıyı azaltın.

Ayrıca bakınız: Samsung Galaxy S8 için en iyi uygulamalar

En İyi 10 Android Streaming Uygulaması

Showbox

Bu, çok sayıda kullanıcı tabanı tarafından beğenilen ve kullanılan android filmleri izlemek için en iyi uygulamalardan biridir. Showbox streaming uygulaması tamamen ücretsizdir, bu yüzden tek bir kuruş harcamanıza gerek kalmaz, sadece bu uygulamayı indirin ve Android cihazınızdaki çeşitli TV şovları ile birlikte filmlerin keyfini çıkarmanıza izin verir. Bu uygulama Android cihaza kurulduktan sonra, istediğiniz herhangi bir şeyi indirebilir veya buğulaması sırasında birkaç filme ve TV şovuna erişmenize izin verir. Herhangi bir filmi veya şovu indirmeyi seçerseniz, çevrimdışı olsanız bile keyfini çıkarabilirsiniz.

Ancak, bu akış uygulaması oyun mağazasında mevcut değil, bu yüzden bunu almak için resmi web sitesini ziyaret edin.

Showbox’ı indir

 

SnagFilms

SnagFilms, bir başka kullanışlı ve Android’de film akışı için en iyi uygulamalardan biridir. Kullanıcıların her mobil cihazda film keyfini çıkarmasına izin verirken, video oyun konsolunda ve diğer platformlarda da filmlerin keyfini çıkarabilirsiniz. SnagFilm, Android cihazınızda film yayınlamanıza izin verirken, bazı medya önerilerini sosyal medyada da paylaşabilirsiniz. Bu akış uygulaması hakkında bir başka en iyi bölüm, filmler birkaç kategoride listelendiği için arama yapmayı çok kolaylaştırmasıdır; bu nedenle, yeni eklenen, popüler filmler ve diğer bölümlerden almaya devam edin. Bu uygulama da tamamen ücretsizdir.

SnagFilms indir

 

Terrarium TV uygulaması

Android cihazınızda ücretsiz olarak HD film izlemek ister misiniz? O zaman bu uygulama şüphesiz, sadece filmler yerine Android telefonunuzda TV şovlarının keyfini çıkarmanıza izin veren en iyi seçenek değildir. Showbox akış uygulamasından memnun değilseniz, o zaman bu, altyazı desteğine sahip ideal bir seçimdir. Bu yüzden, İngiliz olmayan insanlar filmin daha da iyi olması için altyazıyı alabilirler. Bu uygulamanın yükleme işlemi bazı kolay hızlı adımlar içerir ve gitmek için iyi olacak bir sürü film ve TV şovu seçenekleri mevcuttur. Ancak, bu Terrarium uygulamasına erişmek için cihazınızda VPN yüklü olduğundan emin olun.

Terrarium TV’yi indirin

 

Kodi

Filmlerle birlikte Android’de TV şovları yayınlamak için en iyi uygulamaları arıyorsanız, Kodi muhtemelen en iyi seçimdir. Sadece TV şovları veya filmler ile sınırlı değil, müzik akışı, spor ve viral videoların keyfini de bu akış uygulamasıyla çıkarabilirsiniz. Fakat eğer doğru Kodi eklentisini kullanabilirseniz, işler çok daha ilginç hale gelecektir. Bu tamamen ücretsiz bir uygulama, bu yüzden tekrar cebinden tek bir kuruş harcamak gerek yok. Kurulum ve kurulum işlemi biraz zaman alıyor, bu yüzden Android telefonunuzda Kodi’yi ayarlamak için gereken küçük süreyi ayırmaya hazır olun.

Kodi indirin

 

VIDEOMIX

Videomix, filmleri ve TV şovlarını ücretsiz yayınlamak için kullanılan çok eski Android uygulamalarından biridir. Bu akış uygulamasıyla filmlerin tadını çıkarabilirsiniz. Buradaki filmler, yıl, tür ve yapım ülkesine göre sıralanabilirken, chromecast işlevi sunar. Bu uygulama, tüm yeni filmler ve son TV şovlarının bu uygulamada mevcut olmasını sağlamak için düzenli olarak güncellenmektedir. Yani, sadece devam edin ve bazı kaliteli zamanın tadını çıkarmak için Android telefonunuzda veya tabletinizde bu akış uygulamasını edinin.

Videomix indir

 

MovieHD

Adı, bu akış uygulamasının, bir film ya da TV şovu olması farketmeksizin HD içeriği yayınlamak için ideal olduğunu gösteriyor. Bu uygulama hem Android hem de iOS cihazlarında mükemmel çalışır, ancak Chromecast’i desteklediklerinden emin olun. Bu uygulama cihazınıza yüklendikten sonra, eğlence dünyasına atlayabileceğiniz birçok HD içeriğe erişebileceksiniz. En iyi bölüm, bu uygulama da tamamen ücretsizdir.

MovieHD’yi indirin

 

Viewstar

Android’de film ve TV şovları akışı için en iyi uygulamalar listesinde bir diğeri. Bu uygulama tamamen ücretsizdir ve Viewstar’dan film almak için herhangi bir kayıt veya ücret gerektirmez. Anime izlemeyi sevenler, bu uygulama ana içeriği anime olduğu için onlar için mükemmel bir zevktir. Yani yepyeni Japon serisi ya da o klasik anime seri arıyorsanız, her şeyi sunmak zorunda. Ayrıca, bu uygulamadaki koleksiyon her hafta güncellenir, bu yüzden aradığınız her yeni şey bu akış uygulamasında tamamen ücretsizdir. Bu uygulama Play mağazasında mevcuttur, ancak resmi siteden de alabilirsiniz.

Viewstar’ı indirin

 

PlayView

PlayView hiç şüphesiz tamamen ücretsiz olan bu listede bahsetmek için harika bir akış uygulamasıdır, böylece Android TV programlarının ve filmlerin tadını çıkarmak için büyük miktarda para tasarrufu sağlar. Bu uygulamanın farklı bir özelliği, popülerliğe, türe vb. Göre kategorize edilebilirken akış kalitesini seçmenize izin vermesidir. .

PlayView indirin

 

çatırtı

Crackle 25 milyondan fazla kişi tarafından kullanılıyor ve bu durum bu uygulamanın popülerliğini açıkça gösteriyor. Crackle özellikle Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Avustralya’da yaşayan herkes için geçerlidir. Çok sayıda film, TV şovu ve anime koleksiyonuna sahip olmasının yanı sıra, kendi içeriklerine de sahipler ve bu da kullanıcıların büyük bir kısmı tarafından kullanılmasının sebeplerinden biri. Filmleri, filmi aramayı çok daha kolay ve hızlı hale getiren farklı türe göre sıralayabilirsiniz.

Crackle indir

 

Patlamış mısır Flix

Adı Netflix’e çok benzese de, film sayısını ücretsiz olarak izleyebileceğiniz tamamen farklı bir uygulama. İddialarına göre, her gün yeni bir film ekleniyor, böylece izlenecek en iyi filmi ararken bolca seçeneğiniz olacak.

Patlamış mısır Flix indir

 

Yani, bunlar Android cihazınızda film ve TV şovları akışı için en iyi uygulamalar. Burada listelediğimiz uygulamaların çoğu ücretsizdir, bu yüzden onları akıllı telefonunuza getirin ve hayatı daha eğlenceli hale getirin.

Ayrıca Bakınız: Android ve iOS için en iyi tahta oyunları