Android'de kayıp verileri nasıl kurtarırım (köklü veya köklü değil)

Hepimiz yaptık: yanlışlıkla silinen fotoğrafları, videoları veya dosyaları yanlışlıkla. Ancak panik yapma. Verilerinizi kurtarmanın yolları vardır. Ancak zaman her zaman önemlidir: cihazınıza başka bir şey kaydetmeyin veya kapatmayın. Ve Android'deki kayıp verilerinizi kurtarma şansınız olmadan önce otomatik güncellemelerin gerçekleşmemesi için internet bağlantınızı kapatın.

  • Android'de kayıp metin mesajlarını nasıl kurtarırım?
  • Kaybedilen fotoğrafları Android'de nasıl kaydedilir?

Android için MobiKin Doctor

Android'de kaybolan veriyi kurtarmanın en hızlı ve etkili yolunu isterseniz, Android için MobiKin Doctor bileti olur. Sadece birkaç tıklama ile telefon numaralarınızı, e-posta adreslerinizi, mesajlarınızı, tatil fotoğraflarınızı, müziklerinizi ve daha pek çoğunuzu elinize alacaksınız.

  • Silinenler nasıl kurtarılır

Verileriniz, Android cihazınızdaki en değerli şeydir. Birkaç şey daha değerli olduğundan, verilerinizi güvenle ve güvenli bir şekilde kurtaracak bir sistem seçtiğinizden emin olmanız gerekir. Android için MobiKin Doctor, tek bir görünümde kontrol etmek için her şeyi bilgisayarınızdaki orijinal biçiminde koyar.

Bu yenilikçi program Samsung, HTC, Motorola, LG, Sony, Asus ve benzeri pek çok uygulamadan 2.000'in üzerinde Android cihazı ile kullanılabilir. İçeriği kurtarmadan önce önizleme yaparak tamir ettiğinizi tam olarak biliyorsunuzdur. Bu size tonlarca kazandırır ve hiçbir şeyi kaybetmemenizi sağlar.

  • Android için MobiKin Doctor'u indirin (Windows sürümü)
  • Android için MobiKin Doctor'u indirin (Mac sürümü)

Programı PC veya Mac bilgisayarınıza kurduktan sonra telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamanız gerekir. MobiKin'in telefonuna erişmesi gerekecek. Basit yönergeleri takip etmeniz yeterlidir; hepsi hazır olacaksınız. Aşağıdaki kılavuzu inceleyin

Once you plug in your phone, this screen will automatically start. / © MobiKin

Seconds later, MobiKin will have recognized your device. You then decide what type of data you want to recover. / © MobiKin

After just 18 seconds (this may vary slightly), your lost or deleted data will appear. / © MobiKin

And the recovery takes next to no time. Press the button, and the data you have chosen can be saved on your PC. / © MobiKin

MobiKin Doctor for Android size birinci sınıf bir veri kurtarma sağlamanın yanı sıra mükemmel bir profesyonel yedekleme aracıdır. Cihazınızı tarayabilir ve mevcut ve silinen verileri tek bir görünümde görebilirsiniz. Ardından bunları gerektiği gibi aktarabilirsiniz ve her şeyin yedeklendiğinden emin olursunuz.

Her şeyi kurtarabildin mi Yorumları bize bildirin.