Android’de para kazanmak için en iyi uygulamalar

Akıllı telefonunuzda harcamak yerine para kazanmak ister misiniz? Tüm zamanınızı işinizi halletmek için diz üstü bilgisayarınıza zincirlemek istemiyor musunuz? Google Play Store’da, Android uygulamalarıyla para kazanmanıza yardımcı olabilecek bir dizi seçenek vardır.

Bölüme atla:

    Anket ödülleri kazanın Uygulamaları test ederek para kazanın Eski eşyalarınızı satın Bir freelancer olun

Anketleri tamamladığınız için ödüller kazanın

Google Görüş Ödülleri

Google’ın para kazanmak için kullanabileceğiniz bir uygulaması olduğunu öğrenmek biraz sürpriz olabilir. Google Opinion Rewards ile anketleri tamamlayarak Google Play kredisi kazanırsınız. Ne zaman yeni bir anket mevcutsa bir bildirim alacaksınız ve birkaç soruyu yanıtlamak için birkaç dakikanızı ayırmanız gerekiyor – hiçbir şey çok fazla vergi gerektirmiyor.

Bir anketi tamamladıktan sonra, uygulamaları, müzik ve diğer şeyleri satın almak için kullanabileceğiniz Google Play Store kredisi kazanırsınız. Anketlerin birçoğunun tamamlanması için son bir tarihi var, bu yüzden tamamlamaları için fazla beklemeyin.

AndroidPIT google opinion award 1

Google Görüş Ödülleri

Go Anketler

Anketi tamamla, parayı al. Google Fikir Ödülleri’nin aksine, bu parayı öder. Ancak, herhangi bir ay boyunca yalnızca birkaç anket bulunmaktadır, bu nedenle hızlıca zenginleşmeyi beklemeyin. Ama şimdi ve sonra birkaç ekstra para kazanmak için sorun değil. Uygulamanın kullanımı kolay, bu yüzden çok az bir çaba için biraz bira / aperatif para.


Go® Üzerine Anketler

    Sosyal medyada nasıl para kazanılır?

Uygulamaları test etmek için para kazanın

CashPirate

CashPirate puanları paraya çeviren bir uygulamadır. Kayıtlı kullanıcılar uygulamaları test edebilir, anketlere katılabilir, oyun oynayabilir ve diğer arkadaşlarını katılmaya davet edebilir. 1000 puan, Google Play Store’daki öğeleri satın almak veya PayPal hesabına aktarmak için dönüştürülebilen 1 ABD Dolarına karşılık gelir.

cashpirate

CashPirate – Para Kazanın

Eski eşyalarını sat

eBay

eBay’in web sitesi muhtemelen tanıtım gerektirmiyor, ancak Android uygulamasının mobil cihazlarda yaşayan bizler için daha da faydalı olabileceğini biliyor muydunuz? eBay, hemen hemen her şeyi satmanıza olanak tanır ve birçok insanın çevrimiçi satışlara nasıl başladığını gösterir.

Şansınız ya da eski kıyafetler, elektronik eşyalar, ev aletleri, oyuncaklar ya da oradaki birine para verebilecek mobilyalarınız var. eBay, bu özel kişiyi bulmanıza yardımcı olacaktır.


eBay – İndirimli Fırsatlarla Satın Alın, Satın ve Tasarruf Edin

    Bunlar Android için en iyi oyunlardır

Amazon

EBay’den sonra, girişimci satıcı için bir sonraki durak doğal olarak Amazon’dur. Amazon’un satıcı uygulaması, akıllı telefonunuz aracılığıyla dünyanın en büyük perakendecilerinden birine katılmanıza olanak sağlar.

Tıpkı eBay’de olduğu gibi, eski eşyalarınızı faydalı paraya dönüştürmenin harika bir yoludur ve başarılı bir işe başlama noktası olabilir.

amazon

Amazon satıcısı olmak ücretsizdir ancak satılan her ürün için 0,99 $ ödemeniz gerekir. Gerçekten başarılı satıcılar için, bunun yerine 0,99 ABD doları ücret yerine 39,99 ABD doları aylık aboneliğini tercih edebilirsiniz.


Amazon Satıcısı

Etsy

Sanatçılar, yapımcılar ve diğer sanatkarlar kendilerini Etsy ile daha rahat bulabilirler. Çeşitli sanat ve zanaat ürünleri satmak için tasarlanan alışveriş yapanlar, özel el yapımı ürünler arayan Etsy’ye geliyorlar, ancak dürüst olmak gerekirse, dükkan sahipleri gerçekte istediklerini satabilirler.

sellonetsy

Mağazayı, Etsy’de Satış Satışı adı verilen uygulama üzerinden yönetebilirsiniz. Potansiyel alıcılarla sohbet etmenin yanı sıra mağazalarınızı, siparişlerinizi ve listelerinizi yönetmenizi sağlar. Amazon sizin için çok şirketiyse ve eBay çok karışıksa, sanat ve zanaatlarınızı Etsy’de satmayı deneyin.


Etsy’de Sat

Serbest çalışmayı çevrimiçi olarak bulun

fiverr

Hızlı para kazanmak için mi arıyorsunuz? Serbest çalışanlar için bir ton platform var, ancak Fiverr milyonlarca ısırık büyüklüğünde gösteriye anında erişim sağlıyor. Dijital pazarlama, düzenleme, çeviri, grafik tasarım, metin yazarlığı, videolar ve hatta sanal asistanlar için yapılan işler var.

İşletmelere yardım edebilmek için ne yapmak istersen, müşterilerini burada bulabilirsin. Yeni başlayanlar ya da biraz para kazanmak isteyenler için harika bir platform.


Fiverr – Serbest Çalışma

oDesk

Upwork, Fiverr’e benzer, ancak genellikle daha profesyonel olarak kurulan ve uzmanlıklarına daha fazla para ödenmesini isteyen serbest çalışanlar için daha iyidir.

Uygulama içinde iş arayabilir, teklifleri kabul edebilir, müşterilerle sohbet edebilir, proje dosyaları gönderebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu özelliklerin tümü, tam zamanlı veya yarı zamanlı serbest çalışanlar için mükemmel olan gösterileri bulabileceğiniz ve hareket halindeyken müşterilere duyarlı olabileceğiniz anlamına gelir.

upwork app screenshots

Upwork: Hareket halindeyken kolayca bağlanın

bağımsız yazar

Freelancer dakikalar içinde para çevrimiçi yapmak için bir uygulama değil, fazladan birkaç dolar kazanmak için serbest işler bulmak için bir uygulama.

İşverenlerin projeleri var ve serbest çalışanlar yürütme süresi ve hizmetlerinin değeri hakkında önerilerde bulunuyor. Sonunda, teklifleri müşteri ihtiyaçlarına uygunsa, freelancer işe alınır.

freelancer 1

Freelancer – İşe Alma & İş Bulma

    2019’un en iyi Android uygulamalarından seçimlerimiz

Pawshake

Bu hayvan severler için. Pawshake, evcil hayvan sahiplerini evcil hayvanlarıyla ilgilenen ve tatildeyken evcil hayvanlarla ilgilenebilecek kişilerle temasa geçirir, gün boyunca köpekleri dolaşmak veya kedileri beslemek için çok çalışmakla meşgul.

Aday evcil hayvan bakıcıları şirketin web sitesine kaydolur, ancak rezervasyon yaptırır ve uygulama aracılığıyla yönetilir. Hayvanları kendi evinize götürmek veya bakımlarını yapmak / eğitmek için sadece basit bir yürüyüş ya da yiyecek kabını doldurmaktan çeşitli servisler sunabilirsiniz.

pawshake

Tazminat faaliyet başına farklılık gösterir ve Pawshake başlangıçta belirli oranları önerir (ve oranlarını düşürür), ancak popüler bakıcılar rahatça bir miktar nakit para kazanabilir.


Pawshake

Para kazanmak için kullanabileceğiniz başka herhangi bir uygulama keşfettiniz mi? Sizce para kazanmak için en iyi Android uygulaması nedir? Yorumlarda bize bildirin.