Android'de para kazanmak için en iyi uygulamalar

Telefonunuza baktığınızda muhtemelen bunu yapmaktan çok para harcayacağınızı düşünürsünüzdür. Yakışıklı cihazınız ister ön ödemeli ister aylık ödemelerde olsun, neredeyse kesin bir kuruşa mal oluyor. Neyse ki Google Play Store'da bulunan ve maliyetlerin bir kısmında telafi edilmenize yardımcı olabilecek birçok uygulama var. Android uygulamaları ile para kazanmanın yolu budur.

  • En iyi Android uygulamaları
  • En iyi çevrimdışı uygulamalar

Bir bölüme atla

Google Opinion RewardsAppCasher
PiniOnFoap
FreelancerCashPirate
MintCoins 

Google Opinion Rewards

Google'ın para kazanmak için kullanabileceğiniz kendi başına bir uygulamanın olduğunu öğrenmek biraz sürpriz olabilir. Google Opinion Rewards ile anketleri tamamlayarak Google Play kredisi kazanırsınız. Yeni bir anket mevcut olduğunda bir bildirim alırsınız ve yalnızca birkaç anı yanıtlayarak bir dizi soruyu cevaplamanız yeterlidir; çok fazla vergi yoktur.

Bir anket yaptıktan sonra, uygulamalar, müzik ve diğer şeyler satın almak için kullanabileceğiniz Google Play Store kredisi kazanırsınız. Anketlerin çoğunun tamamlanması için bir son tarihiniz var, bu nedenle onları tamamlamak için çok fazla beklemediğinizden emin olun.

Take surveys on Google Opinion Rewards to earn Play Store credit. / © AndroidPIT

Google Opinion Rewards

kanat ucu

Fotoğraflar, hizmetler, markalar ve ürünler ve araştırmalar hakkındaki görüşlerle para kazanmak için PiniOn'u kullanın. Uygulama, hızlı ve kolay uygulanabilir görevler sunar. Evden ayrılmanız gerekebilir, ancak kötü olması gerekmez.

Görevlerinizi belirli bir adrese göre daraltabilir, sanal olarak katılabilirsiniz veya görev misyonunu kitap yapabilirsiniz. Ne kadar çok katılırsanız, aldığınız misyonlar o kadar çok olur ve bu nedenle daha fazla para kazanabilirsiniz. Paranızın geri ödemesini banka hesabınıza veya bir PayPal hesabına isteyebilirsiniz.

Rate, opine and earn money with this Android app. / © AndroidPIT

PiniOn

bağımsız yazar

Serbest çalışan, birkaç dakika içinde çevrimiçi para kazanmak için oldukça fazla bir uygulama değil, fazladan birkaç dolar kazanmak için serbest meslek bulmaktır.

İşverenlerin projeleri vardır ve serbest çalışanlar, uygulama süreleri ve hizmetlerinin değeri hakkında öneriler sunar. Sonuçta, serbest teklifçi, teklifleri müşterinin ihtiyaçlarına uygunsa işe alınır.

Get opportunities as a freelancer with Android. / © AndroidPIT

Freelancer – Hire & Find Jobs

MintCoins

MintCoins, mağaza yerine, soğuk, zor para kazanma şansını verir. Ücretsiz uygulamaları indirerek, videoları izleyerek, web sitelerine kaydolarak, anketleri tamamlayarak ve arkadaşlarınıza aynı şeyi yapmalarını tavsiye ederek sanal para kazanabilirsiniz.

Bakiyeniz 1 TL'ye ulaştığında kazançlarınızı bir PayPal hesabına çekebilirsiniz; istediğiniz gibi bekleyip bırakabilirsiniz.

MintCoins helps you earn money just by installing apps. / © AndroidPIT

Earn Free Cash or Make Money

AppCasher

Uygulamaları test etmek için para yatırdıysanız, zamanınızı harcamanın harika bir yolu gibi görünüyorsa, AppCasher sokağınızın hemen üstünde olacaktır. Uygulamaları yüklemek ve başlatmak için kredi kazanabilirsiniz ve bu krediler daha sonra Amazon veya iTunes'dan şeyler satın almak için kullanabileceğiniz hediye kartlarına dönüştürülebilir. Bunun yerine, PayPal hesabınıza nakit aktarmayı tercih edebilirsiniz.

Ayrıca arkadaşlarınızı uygulamaya yönlendirebilir ve özel kodu kullandıklarında kaydolan her birine fazladan kredi kazanırsınız.

Rewards can often be cashed out very quickly so you won’t have too long to wait. / © AndroidPIT

Appcasher

Foap

Fotoğraflarınızla para kazanmayı düşündünüz mü? Döşeme, kullanıcının gerekli tüm parametreleri izleyerek fotoğraf yüklemesini ve satışa sunmasını sağlar. Tüm görüntüler alıcılara açıktır.

5 dolara ulaştığınızda paranızı değiştirebilirsiniz.

Your photos can earn extra money in Foap. / © AndroidPIT

Fotolia Instant

CashPirate

CashPirate, puanları nakit haline getiren bir uygulamadır. Kayıtlı kullanıcılar, uygulamaları test edebilir, anketlere katılabilir, oyun oynayabilir ve diğer arkadaşları davet edebilir. 1000 puan, Play Store'daki öğeleri satın almak veya bir PayPal hesabına aktarılmak üzere dönüştürülebilen 1 ABD Dolarına karşılık gelir.

Convert points and bonus credits to buy with CashPirate. / © AndroidPIT

CashPirate – Make & Earn Money

Para kazanmak için kullanabileceğiniz başka uygulamaları keşfettiniz mi? Para kazanmak için en iyi Android uygulaması sizce sizce? Yorumlarda bize söyle.