Android’de sesli mesaj nasıl kurulur

Sesli mesaj, bir akıllı telefonda en nadir kullanılan özelliktir ve çoğu aslında nasıl ayarlanacağını bilmez. Ancak bir noktada yararlı olacaktır, bu yüzden cihazınıza kurmak daha iyidir. Ve bu kılavuzda, Android cihazınızda nasıl sesli posta ayarlayacağınız konusunda size yol göstereceğim. Sadece şu adımları takip edin ve hazırsınız…

    Stok Telefon uygulamasını başlatın. Sesli mesaj, telefon uygulamasına katıştırılmış bir özelliktir ve böylece uygulama aracılığıyla erişebilirsiniz. Numara çeviricideki 1 numaraya dokunun ve basılı tutun. Hizmeti daha önce ayarlamadıysanız, büyük olasılıkla “Kartta kayıtlı sesli posta numarası yok” mesajı alırsınız. Ancak, önceden ayarlanmışsa, tamamen nasıl ayarlanacağına ilişkin talimatları okuyun. İstendiğinde sesli posta şifrenizi girin. Posta kutunuza ulaştığınızda, Gelişmiş Seçenekler menüsü için 3 üzerine dokunun. (Yeni sesli mesajlarınız varsa, 3 düğmesine dokunmadan önce dinlenmesi gerekir.) Karşılama mesajınızı kaydetmek için 2 düğmesine dokunun. İstendiğinde karşılama mesajınızı kaydedin ve # tuşuna dokunun.

Bazı Android cihazlarda, bu adımları izleyerek sesli mesajı da ayarlayabilirsiniz.

    Ayarlar’ı açın. Sesli Arama Ayarları’na dokunun. Sesli Posta’yı seçin. Sesli Posta hizmetine dokunun ve Operatörüm veya Operatörüm’ü seçin. Kurulum öğesine dokunun. Sesli mesaj numaranızı girdikten sonra Tamam’a dokunun. Sesli posta numarası değişti açılır penceresinde Tamam’a dokunun. Şimdi Telefon uygulamasını başlatın. 1 numaralı tuşu basılı tutun ve telefon sesli posta hizmetini çağırana kadar basılı tutun. Sesli komut tarafından istendiğinde konuşarak adınızı kaydedin. Karşılama mesajınızı seçin ya da yeni bir tane kaydetmeyi tercih edebilirsiniz. Kurulumu tamamlamak için sesli komutları takip edin.

Ve işte bu kadar!

Umarım sorunu cihazınızla çözmenize yardımcı olabiliriz. Kelimeyi yaymamıza yardımcı olsaydınız çok memnun oluruz, bu yüzden yararlı bulduysanız lütfen bu yayını paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!