Android'de silinen fotoğrafları kurtarma

Bir fotoğraf albümünü yanlışlıkla sildiyseniz veya akıllı telefonunuzun galeriden herşeyi yanlışlıkla temizlemiş olsaydı, o zaman bildiğiniz gibi '' dipteki dipsiz çukur '' hissini bilirsiniz. Asla korkmayın, kayıp fotoğraflarınız hiç de kayıp değildir. Size, Android'deki fotoğrafları kurtarmanın ne kadar kolay olduğunu göstereceğiz. Hatırlanması gereken tek bir şey var: hızlı hareket et.

  • Silinen metin mesajları nasıl kurtarılır
  • Fotoğraf galerinizdeki resimler nasıl gizlenir?

Unbelievable! The average amount of money stolen in email attacks in 2017 was 950 Euros!Did you know this?5050790 participants

Belki de "Sil, sil, sil … oh no!" Ifadesini aldıktan sonra çılgınca bir aramanın sonucunda bu makaleye ulaştın. senin galerinde. Endişelenme, çok geç değil! Fotoğraflarınıza neler olabileceğini merak ediyorsanız, bu paniği yaşamayacağınız konusunda size nasıl yardımcı olacağınızı da bildirebiliriz.

Atlamak:

  • Bir uygulama ile silinmiş fotoğraflar nasıl kurtarılır?
  • Fotoğraflarınızı nasıl güvenle yedeklersiniz?

Bir uygulama ile silinmiş fotoğraflar nasıl kurtarılır?

Öncelikle Play Store'a gidin ve DiskDigger fotoğraf kurtarma uygulamasını alın ve uygulamayı çalıştırın. Play Store'da silinen fotoğrafları kurtarmayı talep eden birkaç uygulama var, ancak araştırmamızdan DiskDigger sadece daha güvenilir değil, aynı zamanda reklam sunmaya geldiğinde daha az müdahaleci oldu.

Uygulamanızın ardından, telefonunuzdaki Wi-Fi ve veri bağlantılarını kapatmanız yararlı olur. Bunun nedeni, verilerin silinmesi durumunda, fotoğraf, müzik veya dokümanların, cihazın hafızasında bir şey yazılıncaya kadar silinmemesidir.

Not: Köklü olmayan bir cihazda, DiskDigger küçük resim önbelleklerinizdeki görüntüleri kurtarmaya sınırlıdır, bu da görüntülerin orijinal fotoğraflardan veya videolardan daha düşük kalitede olacağı anlamına gelir. Fotoğrafların veya videoların tam çözünürlüklü orijinal sürümlerini kurtarma, yalnızca cihazınızı köklendirme ile mümkündür. Telefonunuzu nasıl rootlayacağınızı bilmiyorsanız, Android'i kullanmaya başlamak için kök dizinine bakın.

Yakın zamanda fotoğraflarınızı sildiyseniz, DiskDigger bu fotoğrafları bulabilir ve bunları cihazınızdaki bir klasöre geri yükleme veya bir bulut hizmetine geri yükleme seçeneği sunulur.

DiskDigger managed to find and restore deleted photos in our test. / © AndroidPIT (screenshot)

İlk başta, DiskDigger fotoğraflarımızı bulabilir gibi görünmüyordu, ancak ayarlarına hızlı bir şekilde daldı ve minimum dosya boyutu faktörünün işaretini kaldırmak, silinmiş resimlerimizi ortaya çıkardı.

DiskDigger photo recovery

Fotoğraflarınızı kurtardıktan sonra, bunun bir daha asla gerçekleşmeyeceğinden emin olmak istersiniz. Ve hepimizin önlenmesinin tedaviden daha iyi olduğunu biliyoruz.

Android'deki fotoğraflarınızı nasıl yedeklersiniz?

Artık Android'de silinmiş fotoğrafları nasıl kurtaracağımızı anlattık, bir sonraki adım bu durumun tekrar olmasını önlemektir. Bunu yapmak için Google Fotoğraflar gibi bir uygulama kullanmanızı öneririz. Bu, sınırsız fotoğraf depolama olanağı sunar (dosyalar çok büyük olmadığı sürece) ve yedekleme işlevinin kurulumu kolaydır.

Uygulamayı kurduktan sonra, sadece Ayarlar bölümüne gidin, ardından Yedekle ve senkronize edin ve fotoğraflarınızı ne sıklıkla ve hangi yöntemle yedekleyeceğinizi seçebilirsiniz. Google fotoğraflarını nasıl kullanacağınız hakkında tam bir rehber için bağlantıya tıklayın.

Google Photos

  • Android'deki her şeyi nasıl yedeklerim?
  • Android'de kayıp veriler nasıl kaydedilir?

Daha önce hiç feci kayıp veri kazalarınız oldu mu? Android'de silinen fotoğrafları kurtarmak için ne yaptınız? Bizi yorumlarda belirtin.

Google Pixel 2 XL'yi nereden satın alabilirim?

Best price

BRAND NEW Google pixel 2 XL 128gb Black locked to EE

£560.00

Shipping from £8.00
£568.00 total

Check Offer

Google Pixel 2 XL – 128GB – Black – Unlocked Smartphone (FROM US)

£569.99

Shipping from £9.50
£579.49 total

Check Offer

Google Pixel 2 XL 64GB Black Smartphone Unlocked

£629.00

£629.00 total

Check Offer

Google Pixel 2 XL 64GB Black Smartphone Unlocked

£629.00

£629.00 total

Check Offer