Android’de ücretsiz film ve TV şovları akışı

Android akıllı telefonunuzda harika TV şovları ve filmler alabilmek için bir kablo veya video aboneliği için ödeme yapmanız gerekmez. Bana inanma Her türlü içeriği yasal olarak ve ABD’de ücretsiz olarak yayınlamanıza izin verecek bir uygulamalar listesi hazırladık. Buna bir bak!

Hulu

Hulu, kullanıcıların bir abonelik ücreti ödemeden akıllı telefonlarında veya tabletlerinde premium TV şovları ve filmler izlemelerine izin veriyor. Mevcut ve klasik şovlar, Hulu orijinalleri, filmler ve birçok çocuk şovu ile doludur ve mükemmel bir aile tablet arkadaşıdır.

Hulu kütüphanesine tam erişim istiyorsanız, sınırlı reklamlarla ayda 5,99 dolar ve reklamsız 11,99 dolar ödemeniz gerekecek, ancak ücretsiz sürümde de çok değerli taşlar var. Sabırlı olmaya istekliysen, ücretsiz harika şovlar bulabilirsin.

stream 2

Hulu: TV Yayını, Filmler ve daha fazlası

çatırtı

Crackle, yeni TV şovları ve filmler ile aylık olarak güncellenen popüler ücretsiz bir uygulamadır. Grouper tarafından oluşturulmuş ancak daha sonra Sony tarafından satın alınmış olan bu uygulama, içerik boyunca düzenli aralıklarla yayınlanan reklamları içerir. listedeki servis bağlantı noktaları.

Crackle, Netflix veya Amazon gibi, daha popüler olan bazı orijinal içerikler aldı. Bunların en ünlüsü, Jerry Seinfeld’in başrol oynadığı “Arabalarda Komedyenler Kahvede”. Sekizinci sezonunda Will Ferrell, Ricky Gervais ve Barack Obama gibi önemli konukları ağırladı.

Crackle – Ücretsiz TV ve Filmler

CBS

CBS uygulamasıyla, kablolu TV abonelik bilgilerinizi doğrulamak zorunda kalmadan istediğiniz kadar yayın yapabilirsiniz. The Big Bang Theory, Criminal Minds, İlköğretim, The Good Wife ve Two and Half Men gibi şov bölümleri ile birlikte David Letterman ile Late Show ve Craig Ferguson ile Late Late Show gibi gece yarısı hitleri geliyor.

Tarafından görüşCory SchmidtKablo TV aboneliğine ücretsiz veri akışı uygulamaları tercih ediyorum.What do you think?5050701 katılımcı
cbs

CBS – Tam Bölümler ve Canlı TV

CW Ağı

Amerika’nın Next Top Model, Ok, Doğaüstü ve The Vampire Diaries gibi gösterileriyle CW eğlenceli içerikle hayal kırıklığına uğratmaz. Kablo TV abonelik bilgilerinizi doğrulamanız gerekmez, ancak reklamlara oturmak zorundasınız. Sonuçta, bu sorunsuz çalışan (içeriği seviyorsanız) sorunsuz bir uygulama.

cw

CW

Tarihçe

History Channel’ın uygulaması, Amerikan Pickers, Gangland, Dağ Adamları, Ice Road Trucker ve (yakın zamanda The Grand Tour adı altında Amazon Prime’a taşınan) Top Gear’ın eski bölümleri gibi bazı eğlenceli gerçeklik programları sunuyor. Geçmiş uygulaması, WWII veya temiz bir özellik olan Eski Tarih gibi şovlara göre arama yapmanızı sağlar. Tek dezavantajı, bölüm başına gösterilen birkaç reklam olmasıdır.

history

TARİHİ: TV Şovunu İzleyin Tam Bölüm & Kampanyalar

SPB TV

Android SPB TV uygulaması bölgeye özgü değildir ve tuhaf ve harika istasyonlar arasından dünyanın her yerinden içerik sunar. NASA kanalından Kadınlar için Komedi’ye kadar bu uygulama size oldukça sağlıklı bir içerik karışımı sunuyor.

SPB TV’de en yeni Hollywood gişe rekorları kıran NBC veya Showtime’ı bulamazsınız, ancak bir joker kart üzerinde bir şans almak istiyorsanız, bu kullanılacak uygulama. İstasyonların bir kaçı kesinlikle daha yetişkin bir yapıya sahip gibi görünüyor (bu bilgiyi nasıl kullanmayı seçtiğiniz size kalmış).

stream 3

SPB TV – Ücretsiz Çevrimiçi TV

Crunchyroll

Bir başka mükemmel Anime akış uygulaması Crunchyroll. Ve buna Google Play’de ulaşılabilir. Ücretsiz olarak mevcut en iyi anime büyük bir seçim var. App, on milyondan fazla indirme ile oldukça popüler ve iyi bir derece aldı.

Uygulamayı çalıştırmak oldukça basittir. En sevdiğiniz şovlara göz atmanız yeterlidir, altyazılarla yayınlanırlar. Varsayılan değer İngilizce’dir, böylece dil ayarlarıyla uğraşmanıza gerek kalmaz. Bazı reklamları izlemeniz gerekecek, ancak çoğunlukla sunduğu premium hizmet için. Temel olarak, 4.99 $ ödeyerek Crunchyroll ilanlarını izlemenize gerek kalmayacak.

stream 5

Crunchyroll – Her şey Anime

Bunlar, akıllı telefonunuzdaki ücretsiz filmlerin ve TV şovlarının akışını yayınlamak için birkaç öneri. Bu uygulamalardan herhangi birini denediyseniz, onlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu listeden çıkardığımız favori uygulamalarınızdan herhangi biri var mı? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Bu makale ilk yayından beri yeniden yazılmıştır. Aşağıdaki yorumlar mevcut içeriği yansıtmayabilir.