Android’de ücretsiz olarak ücretli uygulamalar nasıl elde edilir

Uygulamaları severiz. Ücretsiz uygulamaları severiz. Ve ücretli uygulamaların çoğunun ücretsiz olarak dağıtılmasını seviyoruz. Ama korsanları sevmiyoruz ve çalmayı sevmiyoruz. Play Store da dahil olmak üzere Android’de ücretsiz olarak ücretsiz uygulamalar almanın birçok yasal yolu var ve biz de sizinle birkaçını paylaşacağız.

Devam etmeden önce, ücretsiz uygulamaların başka şekillerde maliyetli olabileceğine dikkat çekmek gerekir: Bir çalışmada keşfedildiği gibi, reklam destekli uygulamalar reklamsız eşdeğerlerden ortalama olarak% 79 daha fazla mobil veri kullanabilir. Aylık sınırlı bir mobil veri planındaysanız, bir uygulamanın “ücretsiz” sürümünü seçmek yanlış bir ekonomi olabilir.

Günün ücretsiz uygulaması

Freapp benim favori uygulamalarımdan biri çünkü her sabah başka bir yeni uygulama tarafından ücretsiz olarak karşılanıyorum. Her zaman istediğimden biri değil, diğer satış uygulamalarının sahip olduğu bir dizi listeye bakmak zorunda kalmamı sağlıyor.

freapp

Herhangi bir fırsat programında olduğu gibi, teklifler değişiklik gösterir: bazı uygulamalar güncellemeler için uygun olmaz ve ücretsiz uygulamaların bazıları muhtemelen başlangıçta hiçbir ücrete tabi değildir. Bununla birlikte, anlaşmalar devam etmekte ve orada genellikle bazı gerçek taşlar vardır.


Freapp – Günlük Ücretsiz Uygulamalar

AppHoarder – ücretli uygulamalar ücretsiz gitti

Bu uygulama tasarruflu memnun edecek. Çoğu geliştirici, promosyon uygulamalarından dolayı veya satış sırasında premium uygulamalarını geçici olarak ücretsiz yapar ve bir uygulamayı indirdikten sonra, sizindir. Her zaman fırsatlar için Google Play Store’a bakmak yerine, bu uygulama şu anda ücretsiz olarak kullanılabilen ücretli uygulamaları toplar ve bunları bir listede görüntüler. Herhangi bir günde kaç kişi olduğunu şaşıracaksınız, ama elbette, çoğu o kadar iyi değil. Neyse ki, en çok neye ilgi duyduğunuzu belirlemek için gelişmiş arama ve filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz.

App Hoarder

    Google Play Store’dan alın

İnternet kovanı sorun

İnternette hiçbir güç, sürü istihbaratından daha dikkat çekici değildir. Heyecan verici fırsatlar için araştırma yaparken bakmak için iyi bir yer Reddit. Özellikle, subreddits googleplaydeals ve AndroidGameDeals. Birlikte kontrol etmek için aşağıdaki bağlantıyı izleyin:

    / r / googleplaydeals ve / r / AndroidGameDeals

Orada yayınlanan oyunlar popülerliğe göre sıralanır ve sitede tartışılır. Oldukça sık sık uygulama geliştiricileri kendi sorularınızı cevaplayacaktır.

Google Play anketleri

Daha önce anketleri yanıtlamak için Google’ın ücretsiz Play Store kredisi hakkında yazdık. Henüz farkında değilseniz, Google kendi ödül programını sunar, çünkü siz ve alışkanlıklarınız hakkında daha fazla bilgi almak ister.

Basitçe Google Opinion Rewards uygulamasını yükleyin, kısa bir anket doldurun ve para kazanın. Haftada bir anketle sınırlandırılırsınız (bu nedenle erken emekli olamayacaksınız) ve her anket için her zaman ödeme alamazsınız, ancak anket başına bir dolara kadar kazanabilirsiniz. Zamanınızın birkaç dakikası için fena değil.

AndroidPIT Paid Apps For Free Google Opinion Rewards

Google Görüş Ödülleri

İndirimli uygulamalar ve satışlar

AppSales gibi bazı uygulamalar, ilgilendiğiniz uygulamaları bir izleme listesine eklemenizi sağlar, böylece satışa çıktığında size bilgi verilir. Tamamen ücretsiz değil, ancak yine de tam fiyattan daha iyi. Ayrıca, AppSales zaman zaman ücretsiz uygulamalar yayınlar.

appsales

AppSales: Ücretli Uygulamalar Bedava ve Satışa Çıktı

    Google Play çalışmadığında ne yapmalı? En iyi ücretsiz Android oyunları

Ücretli uygulamaları ücretsiz olarak nasıl puanlandırıyorsunuz (yasa dışı yöntem yok, lütfen)? Ücretli bir uygulama için şimdiye kadar bulduğun en iyi fırsat nedir? Yorumlarda kendinize haber verin.