Android'de ücretsiz olarak ücretli uygulamalar nasıl elde edilir?

Uygulamaları severiz. Ücretsiz uygulamaları seviyoruz. Ve en önemlisi ücretsiz verilen uzaktan ücretli uygulamaları seviyoruz. Ancak korsanları sevmiyoruz ve çalmayı sevmiyoruz. Android'de ücretli uygulamaları ücretsiz olarak almak için Play Store'da olmak üzere birçok yasal yol vardır ve sizinle bir kaçını paylaşacağız.  

  • Google Play Store'a en iyi alternatifler
  • Google Play Store'u manuel olarak nasıl yükleyebilirim?

Devam etmeden önce, ücretsiz uygulamaların başka şekillerde maliyet alabileceğini belirtmek gerekir: Bir çalışma keşfedildiğinde, reklam destekli uygulamalar reklamsız eşdeğerlerden% 79 daha fazla mobil veri kullanabilir. Sınırlı bir aylık mobil veri planıysanız, uygulamanın "ücretsiz" sürümünü seçmek yanlış ekonomidir.

Günün Bedava Uygulaması

Freapp benim en sevdiğim uygulamalarımdan biridir, çünkü her sabah ücretsiz olarak yeni bir yeni uygulama karşıladım. İstediğim her zaman değil ama diğer satış uygulamalarının sahip olduğu bir ton listeye bakmamı sağlıyor.

Naturally, you don’t get anything for free on an app without looking at ads. / © AndroidPIT

Herhangi bir anlaşma programında olduğu gibi, teklifler değişir: bazı uygulamalar güncellemeler için uygun olmayacak ve bazı ücretsiz uygulamalar muhtemelen başlangıç ​​için hiçbir şeye mal değildir. Yine de, fırsatlar sadece gelmeye devam ediyor ve orada sıklıkla bazı gerçek değerler var.

Freapp – Free Apps Daily

İnternetten kovan akıl isteyin

İnternette hiçbir güç kütük istihbaratından daha dikkate değer değildir. Heyecanlı anlaşmalar için araştırırken gözlemlemek için iyi bir yer Reddit. Özellikle, altındakiler googleplaydeals ve AndroidGameDeals. Bunları birlikte kontrol etmek için aşağıdaki bağlantıyı izleyin:

  • / r / googleplaydeals ve / r / AndroidGameDeals

Orada yayınlanan oyunlar popülerlik sırasına göre sıralanıyor ve sitede tartışılıyor. Çoğu zaman uygulama geliştiricilerinin kendileri sorularınıza cevap verecektir.

Google Play anketleri

Daha önce anketlere cevap vermek karşılığında Google'ın ücretsiz Play Store kredisi hakkında yazdık. Henüz farkında değilseniz, Google kendi ödül programını sunuyor çünkü sizinle ve alışkanlıklarınız hakkında daha fazla bilgi istiyor.

Google Opinion Rewards uygulamasını yüklemeniz, kısa bir anket doldurmanız ve sikkenizi almanız yeterlidir. Haftada bir anketle sınırlandırılmışsınızdır (bu nedenle erkenden emekliye ayrılmayacaksınız) ve her anket için her zaman ödeme almazsınız, ancak anket başına bir dolar kazanabilirsiniz. Birkaç dakikalık zamanınız için fena değil.

Google likes to know things about you, and it is willing to pay you for it. / © ANDROIDPIT

Google Opinion Rewards

İndirimli uygulamalar ve satışlar

AppSales gibi bazı uygulamalar, ilgilendiğiniz uygulamaları bir izleme listesine eklemenizi sağlar; böylece satışa çıktığında bilgilendirilebilirsiniz. Tam anlamıyla ücretsiz değil, ancak tam fiyattan daha iyi. Artı, AppSales bazen ücretsiz uygulamalar yayınlar.

Appsales tracks both discounts and freebies. / © AndroidPIT

AppSales – Sales & Free Apps

Google Play iade politikası

Dikkat edin: Bunu çok sık yapmak Google'ın sizi şüpheli olarak işaretlemesine ve ücretli uygulamaların geri ödemesine izin vermemize neden olabilir.

Bir oyunla ilgileniyorsanız ve üzerine birkaç kuruş harcamanıza razı olmasanız da – aslında buna değdiğini bilmiyorsanız taahhüt etmek istemiyorsanız – o zaman, Google'ın uygulama döndürme politikasından yararlanabilirsiniz. Bir uygulamayı ödediğinizde, satın alım işleminizle uğraşmadan önce test etmek için iki saatiniz var.

Birkaç saat uzun sürecek gibi görünmeyebilir, ancak oyun için bir fikir edinmek için gerçekten yeterince uzun sürebilir ve bunun bedelini ödemek isteyip istemediğiniz bilinmemektedir. Ve gerçekten çok kırıldıysan, sadece bir telefonda ve bir kronometre dışında bir gece eğlencesi üretebilirsin.

Google allows you to refund an app with two hours of the initial purchase, no questions asked. / © ANDROIDPIT

Sorun Giderme: "Şu anda size geri ödeme yapamıyorum"

Yeni satın aldığınız bir uygulamayı "yalnızca size şu anda geri ödeme yapamıyorum" mesajıyla karşılanmaya çalışmaya başlayabilirsiniz. Daha sonra kaldırmayı deneyin. Elbette, Play Store tarafından engellendiğiniz sırada geri ödeme süresinin dolması muhtemel ve Play Store'ın istenmeyen uygulamayı başarılı bir şekilde kaldırıp geri ödemenize izin vermesinden önce geri ödeme penceresinin kapanması mümkündür.

Bu durumda yapabileceğiniz çok şey yok. Ancak, öneride bulunacağımız bir şey, uygulamayı yüklediğinizde ve geri ödemeye çalıştığınızda açıkça gösteren hata mesajının bir ekran görüntüsünü almanızdır. Bu, Google'ın geri ödeme süresi içinde hatalarla karşılaştığının kanıtı sağlar.

If you can’t refund the app in Google Play, make sure you get a screenshot of the attempt. / © ANDROIDPIT

Ardından, geri bildirim isteyen geliştiriciye ekran görüntüsünü e-posta ile gönderebilirsiniz (tarihin oraya da girdiğinizden emin olun). Geliştiricinin iletişim ayrıntıları artık Google Play'deki her uygulama açıklamasının alt kısmında gereklidir.

Geliştirici yanıt vermiyorsa, iadeler ve geri ödemeler için Google Play yardım sayfasından Google ile iletişime geçmeyi ve sağ üst köşedeki Bize ulaşın düğmesine basmayı deneyebilirsiniz. Google'ın uygulama satın alma fiyatınızı geri alacağına dair herhangi bir garanti yok, ancak geri dönüş penceresinde iade etmeye çalıştığınıza dair kanıtınız olduğu gerçeği, paranızı geri almanız için yeterli olacaktır.

  • Google Play çalışmadığında ne yapılması gerekir?
  • En güzel ücretsiz Android oyunlar

Ücretli uygulamaları ücretsiz olarak puanlıyorsunuz (yasadışı yöntem yok, lütfen)? Ücretli bir uygulama için şimdiye kadar bulduğunuz en iyi anlaşma nedir? Yorumlarda kendinizi duyurun.

Google Pixel 2'yi nereden satın alabilirim?

  1. Google Pixel 2 – 64GB – Kinda Blue (Unlocked) Smartphone £ 475.00 £ 475.00 toplamı
  2. YENİ Google Pixel 2 64GB Unlocked Smartphone – Just Black £ 480.00 £ 480.00 toplamı Fiyat 照lık
  3. Google Pixel 2 64GB 4GB Unlocked Smartphone – Şeffaf Beyaz / Just Black £ 537.95 £ 537.95 toplamı
  4. YENİ Google Pixel 2 64GB 4GB Unlocked Smartphone – Şeffaf Beyaz UK SHIP £ 543.90 £ 543.90 Toplamı Çek Teklif Yap
  5. Google Pixel 2 64GB SIM FREE / UNLOCKED – Siyah £ 579.99 £ 579.99 toplamı Çek Teklifi

Compare prices