Android’de Videoları Birleştirmek için En İyi 5 Ücretsiz Uygulama

Bugün, akıllı telefon fotoğrafçılığı ve işleme gücü, insanların çoğunun telefonlarını yalnızca YouTube veya diğer benzer platformlar için şaşırtıcı içerik oluşturmak için kullandıkları bir aşamada. Apple bile iPhone 11 Pro’nun profesyonel düzeyde tasarımlar yapabileceğini iddia ediyor. Dolayısıyla, son birkaç yıldan beri bir Android cihazı kullanıyorsanız, videoları doğrudan telefonunuzda çekebilir, kırpabilir, kırpabilir, birleştirebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Combine Videos Android Featured

Ancak, çoğu telefon yetenekli bir video düzenleme uygulamasıyla birlikte gelmediğinden, Play Store’dan bir tane indirmeniz gerekir. Dolayısıyla, profesyonel bir video düzenleyici veya Android cihazınızda videoları birleştirmenize yardımcı olacak bir uygulama istiyorsanız, doğru yere geldiniz. İşte Android’de videolara katılmak için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz uygulamalar listemiz.

1. Filmora Git

Filmora Go, Android’de alabileceğiniz en iyi video düzenleme uygulamalarından biridir. Ve beklediğiniz gibi, sadece videoları birleştirmekten çok daha fazlasını yapabilir. Uygulama, temel olarak çeşitli özelliklere sahip ağzına kadar dolu güçlü bir video düzenleyicisine erişmenizi sağlar.

Combine Videos Android 1

Sağ alt köşedeki artı işaretine dokunarak istediğiniz kadar videoya katılabilirsiniz. Bununla birlikte, en iyi bölüm, geçişi daha pürüzsüz hale getirmek için bir sürü şaşırtıcı animasyon ekleyebilirsiniz.

Combine Videos Android 2

Ve hepsi bu değil. Uygulama ayrıca videolarınızın görünümünü değiştirmek için kullanabileceğiniz önceden ayarlanmış temalar içerir. Uygulama ayrıca müziğinizi eklemenizi sağlar ve herhangi bir video düzenleyiciden beklediğiniz diğer tüm temel özellikleri sunar. Tüm bu özelliklere rağmen, kullanıcı arayüzü oldukça başlangıç dostudur ve eminim asmak için herhangi bir büyük problemle karşılaşmayacaksınız.

2. KineMaster

Sadece kullanıcı arayüzü hakkında konuştuğumuzdan, sizi Kinemaster ile tanıştırmak istiyorum, çünkü bu Filmora Go ile elde ettiğiniz şeyin tam tersidir. Beni yanlış anlamayın. Hiçbir şekilde kötü değil. Sadece başlangıç dostu değil, çünkü bilgisayarınızda kullanacağınız bir masaüstü video düzenleyicisine çok benziyor.

Combine Videos Android 3

Düzenlemenize birden fazla klip eklemek Filmora Go’da yaptıklarınız kadar basit değil. Bunun için, önizleme ekranının sağındaki kullanışlı kadrandaki Medya seçeneğini tıklamanız gerekir. Ama bir kez astığınızda, eminim bu kadrana aşık olacaksınız.

Combine Videos Android 4

Hemen hemen her şey için ana kontrol merkezidir. Projenize daha fazla klip ekleyebilir, videonun üzerine katman ekleyebilir, sesinizi ekleyebilir, sesinizi videoya kaydedebilir ve hatta başka bir klip yakalayabilirsiniz. Diğer tüm ayrıntılı ayarlara, zaman çizelgesindeki klibe dokunarak erişilebilir. Yani tüm özellikleri isteyenler ve hafif öğrenme eğrisinden korkmayanlar için KineMaster seçmeniz gereken bir uygulamadır.

3. YouCut

YouCut, popüler InShot video düzenleyicisinin geliştiricilerinden bir başka harika video düzenleme uygulamasıdır. Kullanımı tamamen ücretsizdir ve düzenlemelerinize filigran eklemez, yukarıda belirtilen uygulamalarla elde edemeyeceğiniz bir şey. Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır ve birden fazla klip eklemek Filmora Go’daki kadar basittir.

Combine Videos Android 5Combine Videos Android 6

Uygulama, birleştirmeyi sorunsuz hale getirmek için klipler arasında serin efektler eklemenizi sağlar. Ayrıca, telefonunuzda video yapmak için ihtiyacınız olan tüm temel özelliklere hemen hemen sahip olursunuz. Videoları kolayca kırpabilir, filtre, metin veya emoji ekleyebilir, film müziğini değiştirebilir ve videoları göndermek istediğiniz yere bağlı olarak kırpabilirsiniz.

Combine Videos Android 7Combine Videos Android 8

Tüm bunların yanı sıra, çeşitli seçenekler de elde edersiniz. Fotoğraf slayt gösterileri yapabilir, videonuzun renklerini ayarlayabilir, arka planı değiştirebilir ve hatta videoları kolaylıkla sıkıştırabilir veya dönüştürebilirsiniz. Videoları kolayca birleştirmenize olanak tanıyan basit, saçma bir video düzenleyici arıyorsanız, YouCut ile gidebilirsiniz.

4. ActionDirector

YouCut’un dikey yönünü beğendiyseniz, ancak özellik kümesinden memnun değilseniz, ActionDirector’a göz atmalısınız. Alttaki büyük artı işaretine dokunarak iki videoyu kolayca birleştirmenize yardımcı olacak başka bir etkileyici video düzenleme uygulaması.

Combine Videos Android 9Combine Videos Android 10

Uygulamanın kullanıcı arayüzü, önizlemenin hemen altındaki bir barda tüm önemli düzenleme özelliklerine sahip olduğundan oldukça kullanıcı dostudur. Bu özellikler, kırpma veya oynatma hızını değiştirme gibi temel düzenleme araçlarından ten yumuşatma ve gelişmiş renk düzeltme gibi daha gelişmiş seçeneklere kadar her şeyi içerir.

Combine Videos Android 11Combine Videos Android 12

Bir animasyon seçmek için iki klip arasındaki yıldırım düğmesine dokunmanız gerektiğinden, videolar arasında geçiş eklemek de oldukça kolaydır. Burada sadece gerileme, uygulamanın son düzenlemelerinize küçük bir filigran eklemesidir. Bununla birlikte, 4K olarak dışa aktarmanıza izin verir, kalitenize çok önem verenler için mükemmel bir seçimdir.

5. Quik

İşleri tamamlamak, Android’de bugüne kadar kullandığım en basit ve en kullanışlı video editörlerinden biri olan Quik. Popüler GoPro aksiyon kameralarının arkasındaki kişiler tarafından geliştirilen uygulama, videoları birleştirmenize, efekt eklemenize ve hatta müziği birkaç dokunuşla değiştirmenize olanak tanır.

Combine Videos Android 14Combine Videos Android 15

Videoları düzenlemeyi çok daha hızlı ve basit hale getirmeyi amaçlayan bir dizi şaşırtıcı özelliğe sahiptir. Örneğin, videonuzun görünümünü ve izlenimini değiştirmek istiyorsanız, uygulama bunu tek bir dokunuşla yapmanıza yardımcı olacak bir dizi tema sunar. Müziği değiştirmek ister misiniz? Ayrıca bir dokunuş uzakta. Kaptın bu işi.

Combine Videos Android 16Combine Videos Android 17

Uygulama, video düzenlemeyi eğlenceli hale getirmeye yöneliktir ve bu size cazip geliyorsa, kontrol etmelisiniz. Telefonumda var ve çoğunlukla Instagram için kısa videolar düzenlemek için kullanıyorum. Ancak daha büyük projeler için KineMaster veya Filmora Go’yu tercih ederim.

Videoları Kolayca Birleştir

Şimdi Android en iyi ücretsiz video katılma appson bazılarını biliyorsunuz, hangisini seçeceksiniz? Videoları birleştirmek için bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, listedeki herhangi bir uygulamadan hayal kırıklığına uğramayacağınızdan eminim. Ancak, katman tabanlı video düzenleme veya bazı harika efektler gibi ek özellikler arıyorsanız, hepsini deneyebilir ve bir seçim yapabilirsiniz.

Sıradaki: Filmora Go ile KineMaster arasında kafanız mı karıştı? Bu video düzenleme uygulamaları arasında ayrıntılı bir karşılaştırma için sonraki makaleye göz atın.