Android'de YouTube Videoları Nasıl Dönülür (ve Diğer Serin Hileler)

Play Store'un müzik çalarlarla dolu olmasına rağmen, YouTube benim go-to müzik çalarım. Bu video oynatma uygulaması, sizin ve benim gibi insanların müzik dinleme tarzını değiştirdi – neredeyse her şarkı, video ve albümde var ve hayır, abartmıyorum.

Ve duymak isteyeceğiniz şarkıları ikinci tahmin edebilecek olması, üstteki kirazdır.

Evet, YouTube bir müzik platformu olarak çok iyi. Ancak, Android'de mükemmel bir müzik çalar olmaktan vazgeçen bir özellik var. YouTube, videoları döngülemenize hala izin vermiyor. Ezdiğin yeni şarkı mı? Her seferinde el ile tekrar oynatmanız gerekecek.

Argh … sinir bozucu.

Neyse ki, YouTube videolarını Android cihazınızda tekrar modda tutmanıza yardımcı olacak birkaç geçici çözüm var. Biri basit bir çözüm olsa da, diğeri havalı bir üçüncü taraf uygulaması kullanıyor.

Öyleyse, bu iki yöntemin nasıl çalışacağını görelim.

1. Basit ve Kolay Çözüm

Aptalca gelse de, seçim silahımız YouTube'un Çalma Listesi özelliği olacak. Tekil videoların aksine, oynatma listesi seçeneği, videoları tekrarlamanızı sağlar. Yani, planımız bir video ya da iki seçim yapmak ve çalma listesini tekrar tekrar koymak.

1. Adım: Favori videonuzun yanındaki üç noktalı menüye dokunun. Çalma listesine ekle> Yeni bir oynatma listesi oluşturun ve gizliliği Özel olarak ayarlayın.

2. Adım: Şimdi oynatma listesi oluşturuldu, açın ve büyük Oynat düğmesine basın. Oynatmaya başladığında videonun Aşağı okuna dokunun ve Döngü simgesine basın.

İşte bu, sıralandın. Video el ile müdahale edene veya şarkıdan sıkılıncaya kadar bir döngü içinde oynamaya devam edecektir (hangisi önce gelirse).

Pro Tip: You can remove old songs and add new ones to this playlist. So, that the next time your favorite song changes, you just have to execute a few steps of addition and deletion.

2. Üçüncü Taraf Uygulaması ile

Bizim seçim uygulaması Musepic: Youtube Videolar tekrarlayın. Bu uygulama, YouTube'daki tüm videoları içeriyor. Musepic de, YouTube'un şartlar ve koşullarına aykırı olduğu için arka planda video oynatmanıza izin vermez.

Musepic indir

Bu uygulama sadece bir döngü üzerinde video oynatmakla kalmaz, aynı zamanda videonun belirli bölümlerini seçmenize de olanak tanır. En iyi bölüm, döngü yapmak istediğiniz video segmentlerini seçebilmenizdir.

1. Adım: Favori videonuzu arayın ve açtıktan sonra başlangıç ​​ve bitiş noktalarını ayarlayın. Bu adım isteğe bağlı olsa da.

Adım 2: Loop düğmesini açınız ve kaydediniz. Ekranın alt kısmında bir mini istemi göreceksiniz. Oynat seçeneğine dokunun ve sıralanırsınız.

Ve yeni takıntınızı kontrol etmek istiyorsanız, ekranın alt kısmındaki tekrar sayısını kontrol edebilirsiniz.

3. Adım: Parçanızı düzenlemek için üç noktalı menüye dokunun ve Düzenle'ye basın.

Birkaç Serin YouTube Hileler

1. Daha Sonra İzleyeceğiniz Program

İzlenecek bir videonuz var mı? Basit, Daha Sonra İzle listesine ekleyin. Bu şık özellik, belki de YouTube'daki en düşük özelliklerden biridir. Bu şekilde, meşgul olduğunuzda videoları kaçırmazsınız.

Videonun üç noktalı menüsüne dokunun ve Daha Sonra İzle'ye Ekle'yi seçin. Bu özellik herhangi bir hatırlatıcı göndermez. Bu nedenle, Kitaplıktaki Daha Sonra İzle kartını proaktif olarak kontrol etmeniz gerekir.

2. Trend Olan Videolar Bölgesini Değiştirin

Ülkenizin trend videolarından memnun değilseniz, en iyi seçenek konumu değiştirmek.

Menü> Ayarlar> Genel'e gidin ve Konum'a dokunun. Şimdi seçtiğiniz ülkeyi görene kadar aşağı kaydırın.

3. YouTube'dan Ara Vermenizi Hatırlatmasını isteyin

Çok fazla Binging? YouTube'un ilgilenmesine izin verin.

Genel Ayarlar'a gidiniz ve 'Ara vermek için bana hatırlat' seçeneğini açınız. Bir zaman ayarla ve ayarlanacaksın.

Akıllı telefon bağımlılığı bir gerçeklik haline geldiğinde, bizim bing alışkanlıklarımızı kontrol etmeliyiz.

4. Arama Aralığını Değiştirin

YouTube artık arayüze iki kez dokunduğunuzda ileri veya geri atlamanıza izin veriyor. Varsayılan atlama 10 saniyedir, ancak bunu değiştirmeyi seçebilirsiniz.

Genel ayarlara gidin ve aramak için iki kez dokunun.

Also on Guiding Tech
YouTube Go vs YouTube App: What’s the Difference?

Read More

YouTube’un En İyilerini Alın

Yani bunlar, YouTube videolarını Android'e nasıl bağlayabileceğinizden iki tanesiydi. Ve yukarıdaki hilelerle birleştiğinde, YouTube deneyiminizin olabildiğince sorunsuz olacağını iddia ediyoruz.

Gizli bir YouTube hile biliyor musunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde bizimle paylaşın.