Android'den iPhone'a nasıl aktarılır?

Kişileri Android'den iPhone'a aktarmak istiyorsanız, birkaç şekilde yapılabilir ve bunlar aşağıda tartışılmıştır.

Android veya iPhone'unuzla ilgili herhangi bir problemle karşılaşırsanız, Technobezz'i ziyaret edin, hemen hemen tüm çözümler burada verilmektedir.

Ayrıca bkz. İPhone'un kilidini açma

Android'den iPhone'a nasıl aktarılır?

Google hesabı üzerinden Android'den iPhone'a kişileri aktarın

Bir Android telefon kullandıysanız, telefonunuzda kesinlikle Google hesaplarını kullanırdınız. Aktarım işlemi çok kolay ve Android telefonundaki Ayarlar'a gitmenizi ve Hesapla ve Senkronizasyon'u seçmenizi gerektirir. Google hesap ayrıntılarını girin ve senkronizasyonu etkinleştirin, ardından telefonu ve Google kişilerini senkronize eder.

Daha sonra Google hesaplarınızı eklemek ve hesapların kişilerini etkinleştirmek için iPhone ayarlarına gidin. Bu, iPhone'unuzdaki tüm Google kişileri gösterecektir.

Android'den iPhone'a kişileri aktarmanın ikinci yöntemi

Yukarıdaki prosedür başarısız olursa, Google kişileri Google'da senkronize ettikten sonra bu yönteme geçin. İPhone'unuzun Ayarlar> Postalar, Kişiler, Takvimler> Hesap ekle> Diğer> KartDAV hesabı ekle ve aşağıda gösterildiği gibi gerekli bilgileri doldurun.

Sunucu: Google.com yazın

Kullanıcı adı: tam Google hesabını veya Google uygulamaları e-posta adresini yazın.

Şifre: Google Hesabı veya Google uygulamaları şifresi.

Açıklama: Kişisel hesaplar gibi listeden açıklama girin.

Ve bilgileri başarıyla doldurduğunuzda, en üstteki tıklayın. Rehber seçeneğini AÇIK bırakın. İşlem tamamlandığında iPhone'unuzdaki kişiler uygulamasına gidin ve senkronizasyon iPhone ve Google’da başlatılacak.

Yöntem 3

Bu işlem, önce android telefonun SIM kartındaki tüm kişileri almanızı gerektirir. Ancak bu yöntem yalnızca Android telefon SIM kartı iPhone'unuza sığdığında başarılı olacaktır. Kişiler SIM karta kaydedildikten sonra iPhone'da aynı şeyi takın. Ardından, ayarlar> posta, rehber, takvim> SIM kişileri içe aktarma seçeneğine gidin. Bu tüm kişileri iPhone'a aktarır.