Apple Watch grubunuzu nasıl değiştirirsiniz?

Apple Watch bir güzellik meselesidir, ancak her zaman ve tekrar tarzınızı değiştirmenin zararı olmaz. Neyse ki, en azından estetik bölümünde işleri biraz tazelemek için Apple Watch’unuzun bandını kolayca değiştirebilirsiniz. İşte nasıl yapıyorsun.

Birinci nesil bir Apple Watch veya bir Seri 2, 3 veya 4’e sahip olmanız farketmez. Boyutlar uyumlu olduğu sürece, bandı başka bir grup için hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Esasen, Apple Watch gruplarına gelince iki boyut vardır. 38mm ve 40mm kasalar için olan bantlar birbirleriyle uyumludur. 42mm ve 44mm’de gelen büyük kasa bantları da aynı şekilde karıştırılabilir ve eşleştirilebilir.

    Apple Watch Series 4’ü satın almak için neden beklemiyorum?

Apple Watch bandınızı nasıl çıkarabilirsiniz?

    Koltukta otururken ya da benzeri bir şey yaparken, saat bandını düz bir yüzey üzerinde veya kucağınızda çıkarmak her zaman iyi bir fikirdir. Yapmak istediğin son şey, grupla uğraşırken bekçi kulübesini bırakmak. Bir sonraki kısmı yaptığınızda saat bandının açık olmasını istersiniz, bu yüzden bileğinizi çıkarın ve mandalı açın. Bant serbest bırakma düğmesini basılı tutun ve basılı tutarken, bandı çıkarmak için bir tarafa kaydırın. Ardından istediğiniz yeni grupta kaydırabilirsiniz. Yeni bant takıldığında bir tık sesi duymalısınız.

apple watch series4 change band

İşlem, link bilezikler için biraz farklıdır, çünkü sökülmeden önce iki kısma ayrılması gerekir. Bunu yapmak için, bir klik sesi duyana kadar bir seferde kelebeği bir kez kapatın. Ardından, bilekliklerin içindeki hızlı açma düğmelerinden birine basın (kesin olan önemli değildir) ve bandı iki parçaya ayırmak için basılı tutun. Buradan, bandı aynen yukarıda anlatıldığı gibi çıkarmak için bant bırakma düğmesini kullanabilirsiniz.

apple watch series4 band change 2

Sonunda Milanese Loop’a geliyoruz. Manyetik kapatmanın bant konektöründen kaymasına izin vermek için 2018’de Apple tarafından yeniden tasarlandı. Aşağıdaki resimde nasıl çalıştığını görebilirsiniz, ancak 2018 yeniden tasarımından önce satın alınan bantların pabuçtan kaymayacağına dikkat edin.

milanese loop watch band diagram

    Büyüyen satışlar akıllı saatlerin yavaşlayan bir trend olduğunu kanıtladı

Bu makaleyi Apple Watch grubunuzu değiştirmek için yararlı buldunuz mu? Daha iyi bir yönteminiz varsa, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.