Apple, watchOS’ta bile şişmanlamaya hayır diyor

Apple, Watch sahiplerinin kendi uygulamalarını bile kaldırmasına izin vermeye karar verdi. Şu anda watchOS 6’da mevcut olan bu işlev, saatin önceden şirket tarafından yüklenmiş olsalar bile, kullanılmayan uygulamaları silmenizi sağlar. Tebrikler!

Genellikle bu sayfalarda, modern akıllı telefonlara önceden yüklenmiş uygulamalardan kurtulmak için Android kullanıcılarının kullanması gereken çeşitli yöntemler hakkındaki kılavuzları okuyabilirsiniz. Facebook uygulamalarının bazı Samsung veya Huawei cihazlarına önceden yüklendiğinden kaç kez şikayet ettik?

    Samsung cihazlarında bloatware ve can sıkıcı varsayılanları atlayın

Çoğu durumda, bu uygulamalar ve çeşitli üreticilerin (galeri, takvim, posta vb. İçin özel uygulamalar gibi) birçok özel çözümü bile kaldırılamaz; Her gün telefon.

AndroidPIT samsung galaxy a50 detail1

Apple, iPhone ve iPad’inde, birkaç yıl boyunca uygulamalarının çoğunun kaldırılmasına olanak tanıyarak, neredeyse her önceden tanımlanmış her uygulamanın üçüncü taraf bir çözümle değiştirilmesini sağlar. Geçenlerde size iPhone’unuzu nasıl% 100 Google yapabileceğinizi açıkladım.

    İPhone’unuzu% 100 Google’a nasıl getirirsiniz?

google iphone

WatchOS 6 ile başlayarak, bu sonbaharda geliyor, Apple saat sahipleri aynı süper gücün keyfine varacak!

    watchOS 6: Apple Watch sonunda daha bağımsız hale geldi

WatchOS 6’da, açıklayıcı bir kırmızı “X” (tıpkı indirdiğiniz uygulamalar gibi) görünmesini sağlamak için parmağınızı bir uygulamanın simgesi üzerinde tutmanız ve ardından Remote gibi sistem uygulamalarını kaldırmanız yeterlidir. , EKG için Alarm, Zamanlayıcı, Kronometre ve Apple’ın uygulaması. Bu, Apple hizmetlerini değiştirmek için üçüncü taraf uygulamaları kullanırken çoğaltmayı önlemenizi sağlar.

Apple’ın bu şekilde davranması hakkında ne düşünüyorsunuz? Android üreticileri işaretlerini almalı mı?

Kaynak: Giyilebilir