Arama yaparken Android Kötü Alım Kalitesini Nasıl Onarılır

Bir cep telefonu kullanmanın temel amacı, arama yapmak ve almaktır. Çok kullanışlı ve yardımsever; Çoğumuzun cep telefonlarımız olmadan tek bir gün düşünemediğini biliyorum. Şimdi bu kullanışlı cihaz sorun çıkarmaya başlarsa, o zaman bizim için gerçekten çok sorunludur.

Bugünün android telefonları, insanlar arasında en çok kullanılan cep telefonlarıdır, ancak birçok kullanıcı, Arama Yaparken Android Kötü Alım Kalitesi ile karşı karşıyadır. Bir android kullanıcısıysanız ve aynı sorun sizi evinizde veya işyerinizde rahatsız ediyorsa, işte bu konuyla başa çıkmanın bazı yolları vardır.

Arama yaparken Android Kötü Alım Kalitesi

Ayrıca bkz. Android telefonlarda pil ömründen tasarruf için ipuçları

Arama yaparken Android Kötü Alım Kalitesini Düzeltmek için Adımlar

Servis aldığınız alanları bulun – Eğer zayıf bir sinyale sahipseniz, evinizde sinyal gücünün yüksek olduğu kapıların, pencerelerin ve mikrodalga veya televizyon vb. Bu yüzden, Arama Yaparken Android Kötü Alım Kalitesi'nin en kolay çözümlerinden biri, söz konusu alanlardan söz konusu alanlardan uzaklaşmamaktır.

Bluetooth kulaklık kullanın – Evinizde resepsiyonun uygun olduğu bazı alanlar varsa, en iyi fikir Bluetooth kulaklık kullanmaktır. Telefonu, resepsiyonun iyi olduğu yerde tutun ve Bluetooth üzerinden konuşarak hareket edebilirsiniz.

Anteni yükseltin – Bir başka yol ise, telefonunuzu birkaç telefon gibi destekliyorsa, harici bir anten kurmaktır. Bu antenler çok pahalı değil, ancak satın alırken çok dikkatli olmalısınız çünkü tüm antenler tüm telefonlar için tasarlanmamıştır. Ardından anteni telefon ile bağlamanız gerekir.

Tekrarlayıcı yükleme – Evinize bir tekrarlayıcı yükleyebilir ve bir veya iki odada daha iyi hizmet verebilir, ancak sorun biraz pahalıya gelebilir.

Google Voice'u İndirin – Birçoğunuz, tüm bölgelerde sunulmasa da Google Voice (GV) hakkında duymuş olmanız gerekir. Bu uygulamayı android telefonunuza yüklemek için, önce bir Google hesabınızın olduğundan emin olun ve ardından bu uygulamayı Google Play mağazasından indirin ve yükleyin.

Bir kez indirdikten sonra, bir sonraki adım oturum açmak ve “arama yapmak” adlı seçeneği işaretlemektir. Bir ölçüde Çağrı Yaparken Android Kötü Alım Kalitesini çözecektir.