Aşırı Isınan Samsung Galaxy Note 9 Nasıl Onarılır

#Samsung #Galaxy # Note9'a sahip olan okuyucularımıza, telefonlarında yaşadıkları sorunları gidermelerine yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serisinin başka bir bölümüne hoş geldiniz. Bu, geçen yıl piyasaya çıkan Note serisi cihazlardaki en yeni model. Bu cihaz en yeni donanım bileşenlerinden bazılarını kullanır ve birçok olağanüstü özelliğe sahiptir. Her ne kadar bu güçlü bir performans telefonu olsa da, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, fazla ısınan Galaxy Note 9 ile mücadele edeceğiz.

Bir Samsung Galaxy Note 9 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Aşırı Isınan Samsung Galaxy Note 9 Nasıl Onarılır

Sorun: Herkese merhaba Samsung notu 9 Geçenlerde, bir aylık kullanımdan sonra, daha önce hiç karşılaşmadığım çok kritik bir sorunla karşı karşıyayım. bu telefonu samsung usa'dan aldım. Telefonum aniden ısınıyor. Telefonun arkasından ısı hissediyorum ve Telefonum yeniden başlatılıyor ve yeniden başlatılıyor Non stop. Ben Mevcut Yolları Aracı denedim: parayı silin; Sistemi yeniden başlatın; fabrika verilerini geri yükle, Ama telefonumu her kullandığımda oluyor. Hangi uygulamayı kullandığım önemli değil: YouTube, Bazı Oyun uygulamaları, Just Watching ya da ne. ve şarj ederken bir şey yaparsam otomatik olarak yeniden başlatmaya başlayacağı anlamına gelir. Bugün çok garip güçlü bir sinyal duydum Telefonumdan geliyor ve Bu sinyalden sonra Telefon Her Bir saniyede Yeniden Başlatılıyor. Var Olan Tüm Yollar Var Olan Bazı Aşırı Isınma Sorunlarını Düzeltme Fakat Anlamam Gerekenler Telefonumda Sorun Nedir, Teşekkürler.

Çözüm: Bu telefonda sorun giderme adımlarını gerçekleştirmeden önce, ilk önce en yeni yazılım sürümünde çalıştığından emin olmak en iyisidir. Bir güncelleme varsa, indirmenizi ve yüklemenizi öneririm.

Bu durumda ilk önce yapmak isteyeceğiniz şey, soruna neden olabilecek bir yazılım arızası olasılığını ortadan kaldırmaktır. Telefonunuzda bir microSD kart takılıysa, aşağıda listelenen sorun giderme adımlarına geçmeden önce kartı çıkarın.

Yumuşak sıfırlama gerçekleştirin

Yazılım sıfırlaması genellikle telefon yanıt vermediğinde yapılır, ancak bu durumda telefon yazılımını yenileyeceği için de çalışır. Bu işlem genellikle telefonda sorunlara neden olabilecek küçük yazılım hatalarını giderir.

 • Sesi azaltma düğmesini basılı tutun ve bırakmayın.
 • Şimdi ses kısma düğmesini basılı tutarken Güç tuşunu basılı tutun.
 • Her iki tuşu da 10 saniye veya daha uzun süre basılı tutun.

Telefon açıldığında, sorunun hala devam edip etmediğini kontrol etmeye çalışın.

Sorunun Güvenli Modda olup olmadığını kontrol edin

İndirdiğiniz bir uygulamanın yüklendiğinde telefonda sorunlara neden olacağı durumlar vardır. İndirdiğiniz bir uygulamanın soruna neden olup olmadığını kontrol etmek için telefonu yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaların bu modda çalıştırılmasına izin verildiğinden Güvenli Modda başlatmanız gerekir.

 • Cihazı kapat.
 • Ekranda görünen model adı ekranını geçen Güç tuşunu basılı tutun.
 • SAMSUNG ekranda göründüğünde, Güç tuşunu bırakın.
 • Güç tuşunu bıraktıktan hemen sonra, Ses kısma tuşunu basılı tutun.
 • Aygıt yeniden başlatmayı tamamlayana kadar Sesi azaltma tuşunu basılı tutmaya devam edin.
 • Ekranın sol alt köşesinde Güvenli mod görüntülendiğinde, Ses seviyesini azaltma tuşunu bırakın.

Sorunun bu modda ortaya çıkmaması durumunda, büyük olasılıkla yüklediğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyordur. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın. Uygulamayı kaldırdıktan sonra telefonu yeniden başlatın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

Telefonun önbellek bölümünü silin

Telefonun özel bölümünde depolanan önbellek verilerinin bozulabileceği durumlar vardır. Bu olduğunda, bu genellikle telefonda bazı sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Soruna neden olanın bu olasılığını ortadan kaldırmak için, telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeniz gerekir.

 • Telefonu kapat.
 • Ses Açma ve Bixby tuşlarını basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun.
 • Android logosu görüntülendiğinde, üç tuşu da bırakın.
 • Android sistem kurtarma menüsü seçenekleri görünmeden önce bir 'Sistem güncellemesini yükleme' mesajı 30 – 60 saniye boyunca gösterilecektir.
 • Önbellek silme bölümünü vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın.
 • Seçmek için Güç tuşuna basın.
 • Evet, onları vurgulamak için Ses kısma tuşuna basın ve seçmek için Güç tuşuna basın.
 • Önbellek silme bölümü tamamlandığında, Sistemi şimdi yeniden başlat vurgulanır.
 • Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edin.

Fabrika ayarlarına sıfırlama yap

Yukarıdaki adımların sorunu çözmemesi durumunda, bunun sebebi bunun bir yazılım güncelleme işlemi sırasında tamamen kaldırılmayan eski yazılım verilerinden kaynaklanmasıdır. Şu an bununla başa çıkmanın en iyi yolu fabrika ayarlarına sıfırlama yapmaktır. Telefon verilerinizin işlem sırasında silineceğini unutmayın; bu nedenle önce yedek bir kopya aldığınızdan emin olun.

 • Telefonu kapat.
 • Ses Açma ve Bixby tuşlarını basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun.
 • Yeşil Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları bırakın ('Sistem güncellemesini yükleme' Android sistem kurtarma menüsü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye gösterecektir).
 • 'Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla'yı vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın.
 • Seçmek için Güç düğmesine basın.
 • 'Evet – tüm kullanıcı verilerini sil' vurgulanana kadar Ses kısma tuşuna basın.
 • Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın.
 • Ana sıfırlama tamamlandığında, 'Sistemi şimdi yeniden başlat' vurgulanır.
 • Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Sıfırlamadan sonra sorun devam ederse, telefonu bir servis merkezine getirmeniz ve bunun zaten hatalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmış olabileceğinden kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Merak etme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardımcı olabilirsek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.