AT & T, Verizon, Sprint ve T-Mobile'da sesli postayı nasıl kapatabilirim?

Cep telefonunuza sesli mesaj göndermek mantıklı. Sonuçta, zamanın yüzde kaçı kullanılabilir? Ama, aynı zamanda sinirlerinizi de alabilir. Burada, tüm büyük ABD'li operatörlerdeki sesli postanızı telefonlar için nasıl açacağınızı göstereceğiz. Ne yazık ki, bir Verizon, AT & T, T-Mobile veya Sprint müşterisi olmanıza bakılmaksızın müşteri hizmetini aramayı gerektirir.

  • Android telefonunuzdaki aramaları nasıl engelleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır
  • Bu gizli Android kodlarını kontrol edin

Verizon'da sesli postayı nasıl kapatabilirim?

Verizon ile sesli postanın çeşitli versiyonları (temel, görsel ve premium görsel) vardır. Bazı sesli mesaj türleri aylık 2,99 ABD Doları tutarındadır, bu nedenle onlardan kurtulmak için daha fazla sebep vardır. Verizon'da sesli mesajı devre dışı bırakmak için, müşteri hizmetini (800) 922-0204 numaralı telefondan arayıp kapatmasını istemekle yükümlüsünüz.

Opinion by Brittany McGheePaying $2.99 per month for voicemail is absurdWhat do you think?5050106 participants

AT & T'de sesli posta nasıl kapatılır

AT & T'deki sesli mesajı devre dışı bırakmak için AT & T telefonunuzdan 611'i aramanız gerekir; müşteri servisine ulaşmak için başka telefonlardan (800) 331-0500 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Buradan, sesli posta özelliğini kaldırabilir ve posta kutunuzu silebilirsiniz.

To deactivate your voicemail, you’ll have to call customer service. / © AndroidPIT

Sprint'te sesli mesajları nasıl kapatabilirim?

Sprint'te sesli postayı devre dışı bırakmak için, müşteri hizmetlerine başvurmanız gerekir. Sprint telefonunuzdan * 2'yi arayabilirsiniz. Herhangi bir telefondan (855) 639-4644'ü arayabilirsiniz. Bir temsilciyle konuşmadan önce hesap bilgilerinizi kullanışlı olmayı unutmayın; işlem hızlanır.

T-Mobile'da sesli mesajı kapatma

T-Mobile telefonunuzdan müşteri servisine ulaşmak ve sesli posta özelliğini kaldırmak için T-Mobile cihazınızdan 611'i arayın. Veya T-Mobile'a ulaşmak için herhangi bir hattan (877) 746-0909'u arayabilir ve posta kutusunu devre dışı bırakmalarını isteyebilirsiniz.

Alternatif yöntem: sesli mesajı kapatmak için çağrı yönlendirmeyi devre dışı bırakın

Cihazınızın ana Ayarlar menüsüne gidin, ardından Cihaz> Uygulamalar> Telefon> Daha fazla ayarlar> Çağrı yönlendirme> Sesli arama seçeneklerine gidin . Daha sonra bu üç şeyi devre dışı bırakın: Meşgul, İleri zaman Yanıtlanmamış ve İleri zaman ulaşılmamış iletin. Bu seçenek telefonunuzdan kullanılamayabilir, ancak kablosuz operatörünüzü aramak istemiyorsanız, denemeye değer!

Sonuç olarak, telefonunuzdaki sesli posta özelliğini kapatmak ve telesekreterden iyi şekilde kurtulmak istiyorsanız, kablosuz iletişim servis sağlayıcınızı aramalısınız. Yorumlarda nasıl gittiğini bize bildirin!

Google Pixel'in nereden satın alınacağı

  1. Google Pixel 5 inç 32GB Yeni Siyah (Eng / IT / ES / DE / FR) Gemi Geleceği Yeni £ 329.17 £ 329.17 Toplam Fiyat Kredisi
  2. Google Pixel XL 32GB Kilitsiz NAKLİYE SADECE KOLEKSİYON SİPARİŞ EDİYORUZ İLK £ 330.00 £ 330.00 toplamı
  3. Google Pixel 5 inç 32GB Gerçek Siyah (İnglizce / IT / ES / DE / FR) Stokta var AB orijinal £ 336.45 £ 336.45 toplam