Batarya Boşaldıktan Sonra Google Pixel 3 Nasıl Çalışmıyor

#Google # Pixel3’e sahip olan okuyucularımızın cihazlarında yaşadıkları sorunları gidermelerine yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin başka bir bölümüne hoş geldiniz. Bu, geçen yıl serbest bırakılan arama devinden en son amiral gemisi telefon. Birkaç üstün özelliklere sahip olduğu için tüketiciler arasında popüler bir telefon. Bu, sağlam bir performans sergileyen cihaz olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, pilin bitmesinden sonra Google Pixel 3'ün başlamamasıyla mücadele edeceğiz.

Bu konuda bir Google Pixel 3 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Batarya Boşaldıktan Sonra Google Pixel 3 Nasıl Çalışmıyor

Sorun: Google pikselim 3 hiç başlamıyor, batarya sembolünü açıyor, ancak batarya şarjı sembolünü açmıyor. Bataryanın sıfıra boşalmasından kaynaklandı ve çalışmaya başlamamış ya da bir gece (8 saat) orijinal şarj cihazında bıraktıktan sonra. Sesi açmayı ve güç düğmesini yeniden başlatmayı denedim ve bu işe yaramadı. Bu daha önce oldu ve bir Verizon mağazasında orijinal kabloyla takılı kalması düzeltildi ve fişe takılıyken bataryayı şarj etmeye başladı. Ancak, çevrimiçi olarak mantıklı bir yol ve benzer hikayeler yok gibi görünüyor. .

Çözüm: Bu durumda yapmak isteyeceğiniz ilk şey, telefonun bataryasının yeterli şarj olduğundan emin olmaktır. Cihazı şarj etmek için aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını izleyin.

 • Telefonun şarj portunu basınçlı hava kabı kullanarak temizleyin. Bu portta sıkışan kir veya kalıntıları temizlediğinizden emin olun.
 • Telefonu şarj etmek için farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin.
 • Telefonu bilgisayarın USB portundan şarj etmeyi deneyin.
 • Telefonu şarj etmek için kablosuz bir şarj cihazı kullanmayı deneyin.

Batarya yeterli şarj olduğunda, cihazı açma zamanı gelmiştir.

Yumuşak sıfırlama gerçekleştirin

Bu durumda yapmanız gereken ilk şey yumuşak bir sıfırlamadır. Bu, genellikle telefon yanıt vermediğinde yapılır, ancak bu adım telefon yazılımını yenileyeceğinden bu konuda da yapılabilir. Sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edin.

Telefonu Güvenli Modda başlatın

Sorun devam ederse, bir sonraki adım telefonun Güvenli Modda başlatılıp başlatılamayacağını kontrol etmektir.

 • Aygıt açık durumdayken, Güç kapatma istemi görünene kadar Güç düğmesini basılı tutun ve sonra bırakın.
 • “Güvenli modda yeniden başlat” istemi görünene kadar Kapat'ı basılı tutun ve sonra bırakın.
 • Onaylamak için Tamam'a dokunun.

Sorun bu modda mı oluşuyor? Eğer değilse, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanıyor olabilir. Bunun ne olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Fabrika ayarlarına sıfırlama yap

Yapmanız gereken son sorun giderme adımı fabrika ayarlarına sıfırlamadır. Bu, telefonu orijinal fabrika durumuna geri döndürür. Bu adımı gerçekleştirdiğinizde telefon verilerinizin silineceğini unutmayın.

 • Telefon Kapatılana Kadar Güç Düğmesini basılı tutun
 • Güç Düğmesini ve Sesi Azaltma Düğmesini Birkaç Saniye basılı tutun
 • Ekranda Fastboot Modunu Görmeyi Bekle
 • Düğmelerden Çıkın
 • Kurtarma Modunu Seçin
 • Android Robot Görüntüsünün Açılmasını Bekleyin
 • Güç Düğmesini basılı tutun ve ardından Sesi Açma Düğmesine basın
 • Verileri Sil / Fabrika Ayarlarına Sıfırla'yı seçin
 • Evet seç
 • Sistemi Şimdi Yeniden Başlat'ı seçin

Yukarıdaki adımların sorunu çözmemesi durumunda, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.