Bazı Uygulamalar İçin Ekranda Tutulacak 5 Android Uygulaması

Genellikle haber okuma, inceleme ve yeni uygulamalar denemeye katılıyorum. Bu yüzden her zaman ekran görüntüsü almak ve söz konusu uygulama veya hizmetle olan deneyimim hakkında yazmakla meşgulüm. Yazarken bir şeyi hızlıca kontrol etmem gerektiğinde telefonun ekranının kapalı olduğunu bulmak sinir bozucu oluyor.

Android Apps To Keep Screen On Final

Daha fazla sinir bozucu olan ne? Kilidi açmak için almam gerekiyor, çünkü parmak izi sensörü arkada duruyor.

Telefonumu uyandırmak için sürekli ihtiyaç duyduğumda benim durumumda olmanız gerektiğine eminim çünkü çok görevli, gerçek bir baş ağrısı. En sevdiğiniz uygulamaları kullanırken ekranı açık tutmak için bazı Android uygulamaları.

Hadi başlayalım.

Android Sistemini Kullanırken Ekran Nasıl Korunur?

Android ayarlarında uyku süresini artırmak için kullanabileceğiniz bir özellik vardır, böylece telefonunuz ekranı kapatmaya ve otomatik kilitlemeye karar vermeden önce daha uzun sürebilir. Ayarlar’ı açın ve Kilit ekranı ve şifresi altında Uyku’ya gidin.

Android Apps To Keep Screen On 1Android Apps To Keep Screen On 2

Ekranı kapatmadan ve akıllı telefonunuzu kilitlemeden önce Android’in ne kadar süre bekleyeceğine karar verdiğiniz yer burasıdır.

Android Apps To Keep Screen On 3

Bu işe yarar, bir dezavantajı var. Yalnızca hangisinin daha az veya daha fazla olabileceğini belirttiğiniz zamanı bekler ve sistem genelinde çalışır; yani haberler, RSS okuyucuları veya sosyal medya uygulamaları gibi belirli uygulamaları seçemezsiniz. Bunun için bazı uygulamalara bir göz atalım.

1. Ekranı Açık Tutun

Ekranda Tutun oldukça basit bir uygulama. Siz indirin, kurun ve ekranı uyanık tutmak için bir seçenek var. Saati ayarlamanın bir yolu yok. Telefon kilitlenmeden önce ne kadar bekleyeceğimizi soran sistem ayarının aksine, burada, manuel olarak kilitlemek için güç düğmesine basana kadar açık tutabilirsiniz. Fiziksel qwerty tuş takımı olan bir telefonunuz varsa, isteğe bağlı olarak tuş takımının arka ışığını da açık tutmayı seçebilirsiniz!

Android Apps To Keep Screen On 8Android Apps To Keep Screen On 9

Ayrı bir uygulama olarak kullanılabilen Arka Işık Yöneticisi bazı yeni ve ilginç seçenekler sunar. Zaman aşımı seçiminden daha uzun bir süreye sahip (60 dakikaya kadar). ‘CPU’yu çalıştırmaya devam et’ seçeneğinin ne yaptığından emin değilim. Öğrenirsen bana haber ver! Her iki uygulama da reklamsız tamamen ücretsizdir. Ancak, tek tek uygulamaları seçmenin bir yolu yoktur.

2. Uyan

Wakey, Wakey tarafından beyaz listeye alınan tüm uygulamaları kullanırken ekranınızı uyanık tutacak basit ve kullanışlı bir uygulamadır. Hangi uygulamaların dikkatinizi hak ettiğini seçerken, size daha fazla kontrol sağlar.

Android Apps To Keep Screen On 4Android Apps To Keep Screen On 5

Uygulamanın ücretsiz sürümü, reklam destekli sınırlıdır ve ekranı açık tutmak için bir zamanlayıcı ayarlamanızı sağlar. Aynı sistem ayarları gibi çalışır. Reklamları kaldırmak, telefonu FaceWake kullanarak uyandırmak ve beyaz liste uygulamaları için 0,99 dolara yükseltmeniz gerekir. FaceWake özelliği, kamera yüzünüzü algıladığı sürece ekranı açık tutar. Güzel. Ayrıca Tasker desteği de var ancak bir Xiaomi telefonuna sahipseniz, bu uygulama sizin için kullanmayacak.

3. Hayatta Kal

Hayatta Kal, telefonunuzun ekranını bir uygulama olarak kendi arayüzü olmadan gelen üzerinde tutmak için başka bir uygulama. Gerekli izinleri verdikten sonra, bildirim alanından ayarlara erişmeniz gerekir. Giriş yaptıktan sonra, ekranın her zaman açık kalmasını istediğiniz uygulamaları seçebilirsiniz.

Android Apps To Keep Screen On 6Android Apps To Keep Screen On 7

Kapatılmadan önce ekranın kararmasına izin vermek, ekranı masanın üzerinde tutmak veya araba rıhtım ve renkli temalar koymak gibi bazı seçenekler var ancak yine de gerçekten yardımcı oluyorlar. Pro sürümü size 1.99 $ mal olacak ve uygulama seçimi özelliğini açar.

4. Ekranı Açık Tutun

Uygulamayı başlattığınız an, göreceğiniz ilk şey, akıllı telefonunuza yüklenen tüm uygulamaların bir listesidir. Sadece ekranı açık tutmak istediklerinizi seçin ve gitmeye hazırsınız.

Android Apps To Keep Screen On 10Android Apps To Keep Screen On 11

Bazı harika seçeneklerle kullanışlı bir menü var. Tek bir düğmeye dokunarak tüm uygulamalar için özelliği devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz. Ayrıca isteğe bağlı olarak sistem uygulamalarını gizleme seçeneği de vardır; böylece yalnızca Play Store’dan veya başka bir yerden manuel olarak yüklediğiniz uygulamaları görüntüleyebilirsiniz. Daha az darmadağın.

Ekrana Yapıştırılmış

Süreyi veya uygulamaları gibi çeşitli parametreleri temel alarak ekranı uyanık tutmanın bir yoluna ihtiyacınız varsa, yukarıdaki uygulamalardan biri işi halletmenize yardımcı olur. Bir uygulamayı kontrol etmek için sık sık telefonunuzun kilidini açmak zorunda kalmazsınız ve bu da değerli zamanlarınızdan tasarruf etmenizi sağlar.

Sıradaki: Kilit ekranı duvar kağıdınız olarak bir GIF resmi ayarlamak ister misiniz? Nasıl olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayın.