Bebekler İçin En İyi Android Uygulamaları

Google Play Store, pek çok uygulama ile doludur ve ayrıca yeni yürümeye başlayan çocuklar için en iyi Android uygulamalarından bazılarını içerir. Yani, çocuklarınız için en iyi uygulamaları arıyorsanız, bu makale size çok yardımcı olacaktır. Play Store'da arama yapmanız gerekmez. Beğendiğiniz uygulamanın altındaki bağlantıya tıkla ve indir.

Ayrıca Bakınız: En iyi çocuk izleme uygulamaları

Bebekler için 10 En İyi Android Uygulamaları

Çocuklar Yeri

Bu, yalnızca tek bir uygulama değil, küçük çocuklar için en iyi Android uygulamalarından biridir, aslında çocuk uygulamasının paketlerine sahip özel bir uygulama başlatıcısıdır. Ebeveynlerin, uygulama içi satın almayı engelleme, diğer uygulama kurulumlarını önleme, belirli bir uygulamanın zamanlayıcı özelliği ile kullanımını sınırlama gibi çeşitli sınırlamalar koymasına olanak tanır. Beklenecek daha ne var?

Çocuk Yeri İndir

 

ABC Çocuklar

Çocuklarınız için ABC'leri eğlenceli bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olacak bir başka mükemmel uygulama. Küçük çocuklar burada yapmak için bir mektup çizmek ve uygulama bu mektubu ne olduğunu söyleyecektir. Eşleştirme, çocukların büyük harflerle büyük harflerle eşleşmelerini gerektiren başka ilginç bir şeydir. Uygulamaya hep birlikte çocukları meşgul tutmak renkli hayvanlar, ortamlar vb içerir. Bu uygulama ücretsizdir ve uygulama içi satın alma işlemi yoktur.

ABC Kids indir

 

Evcil Hayvanat Bahçesi

Bu uygulama aracılığıyla çocuklara hayvanlar hakkında öğretin. Adından da anlaşılacağı gibi, bu uygulama hayata gelen karikatür hayvanlarla dolu ve onlarla birlikte kaliteli zaman zevk için oynayabilirsiniz. Köpekler, filler, kediler vb. Içerir. Bu uygulama son derece interaktif ve bebekler hakkında komik bir şekilde öğretmek için mükemmeldir. Hem platform Android hem de iOS için kullanılabilir.

Evcil Hayvanat Bahçesi İndir

 

Peekaboo Barn

Çocuklar hakkında daha interaktif bir şekilde hayvanlar hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlayacak bir başka iyi ve kullanışlı Android uygulaması. Tüm hayvan isimleri ve sesleri ile ilgili. Bu uygulamanın en iyi kısmı, dilinize hayvanların ismini ayarlayabilmenizdir. Yani, eğer çocuklarına İspanyolca öğretmek isterseniz, o dili ayarlayın ve hepsi budur. Ayrıca, ayarlar menüsündeki başka bir seçenek, ebeveynlerin uygulama içi satın alma işlemlerini ve diğer uygulamalar için reklamları kontrol etmesine olanak tanır.

Peekaboo Barn indirin

 

Çocuklar İçin Çizim

Bu ücretsiz uygulama ile küçük bir ilham. Bu, yürümeye başlayan çocuğunuzun sayısız hayvanı izlemesine izin veren tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Ayrıca, çocuklarınızı gün boyu meşgul tutabilen ses efektleri ile birlikte interaktif eğlenceli animasyonlar da içerir. Bu bebeğinizin kaliteli zaman geçirmek için eğlenceli bir uygulama. Yani, bu uygulamayı alın ve çocuğunuzun daha yaratıcı bir eyleme katılmasına izin verin.

Çocuklar İçin Çizim İndir

 

YouTube Çocukları

Çocuklar için her türlü şov, müzik, video ve kanal bulabileceğiniz çocuklar için bir tane daha harika bir uygulama. İçerik çok eğlenceli ve sadece çocuklar için uygun. Ancak, bu bir ücretli olan ve akıllı telefon veya tablet üzerinde almak için birkaç dolar harcamak gerekecektir. Arayüz, büyük düğme ve kolay navigasyon ile çocuklar için tasarlanmıştır. İçerik filtreleme özelliği, çocuğunuzun erişebileceği şeyi seçmenize izin verir.

YouTube Çocuklarını indirin

 

Avokiddo Duygular

Çocuklarınıza beden dili ve duyguları hakkında bilgi vermek ister misiniz? Eh, o zaman bu için harika bir uygulama. Çocukların vücut dili hakkında bilgi edinebilecekleri de bu oyunla çok eğlenebilirler. Bu uygulamada dört hayvan, bir zürafa, bir koyun, bir geyik ve bir zebra vardır. Burada yapmak zorunda olduğunuz kıyafetler, yiyecekler, oyuncaklar vb. Farklı çeşitlerde olan hayvanlarla etkileşime girer. Onlarla bu türden etkileşimlerle etkileşime geçtiğinizde, hayvanlar gülümseme, kaş çatma, ağlama vb. animasyonlu bir oyun ama ücretsiz bir uygulama değildir ve bunu elde etmek için biraz para ödemeniz gerekir.

Avokiddo Duygular indirin

 

Çocuk Bulmacaları Puzzingo

Bu, çocukların bir şeyleri sürükleyip gerekli alana yerleştirmeleri gereken bir bulmaca oyunu. Oyuncaklar, sayılar, alfabe, çiftlik hayvanları, orman hayvanları ve deniz canlıları gibi altı kategoriye sahiptir. Çocuklarınız devam ettikçe onları açabilirler. Eşyaları tanımlamaları ve bunları siyah bir şekle yerleştirmeleri gerekiyor. Hayvanın şekli uygun hayvan seslerine sahipken, yüksek sesli oyuncakların uygun ses efektleri vardır. Bu ücretli bir oyun.

Çocuk Bulmacaları Puzzingo İndir

 

Komik Yemek Oyunları

Aslında bebeklerin en iyi android uygulaması listesinde başka bir çok sayıda oyunun bir koleksiyonudur. 17 oyun, 10 eğitim konsepti vardır ve en iyi bölüm, istediğiniz zaman çevrimiçi oyunlar oynanabilir. Oyunlar hafıza, yemek, bulmaca, şekiller, hayvanlar vs. ile ilgili. Yani, çocuklarınız sadece bir oyundan çok şey öğrenebilecekler.

Komik Yemek Oyunları İndir

 

Sonsuz Alfabe

Eğer çocuklara mektuplar ve kelimeler hakkında öğretmenin en iyi yolunun ne olduğunu merak ediyorsanız, bu uygulama tam da aradığınız şey. Evet, çocuklarınızı mektuba ve kelimelere çok eğlenceli ve ilginç bir şekilde tanıtacaktır. Bir kelimenin anlamı kısa animasyonlarla onlara temsil edilir. Ancak, in-app satın alma animasyon ile birlikte 100 kelime kilidini açarken ücretsiz sürümü sadece yedi kelime ve animasyonlar olduğu gibi app in-app satın almak için gitmek için önerilmektedir. Fiyat ihmal edilebilir. Böylece, çocuklara mektupları ve kelimeleri en eğlenceli şekilde öğretebilirsiniz.

Sonsuz Alfabeyi İndir

 

Bunlar Android cihazınızda alabileceğiniz küçük çocuklar için en iyi 10 Android uygulaması. Burada listelenen uygulamaların çoğu ücretlidir. Diğerleri biraz paraya mal olsa da, bunların hiçbiri pahalı değil. En önemlisi, küçüklerin onları sevecek!

Ayrıca bakınız: Galaxy Note 8'de oynamak için en iyi en iyi oyunlar