Bilgisayarınızdan Instagram’a fotoğraf yüklemenin 3 basit yolu

Instagram şu anda en popüler sosyal medya platformlarından biri ve hemen hemen her cihazdan erişebiliyorsun. Bununla birlikte, en tartışmalı yönlerden biri, Instagram’ın, özel uygulaması dışında fotoğraf yüklemenize izin vermemesidir. Bilgisayarınızdan yapmak ister misiniz? Sizin için çözümümüz var!

Tarayıcı Geliştirici Modu

PC’nizden veya Mac’inizden Instagram’a fotoğraf yüklemenin en hızlı ve kolay yolu, bir tarayıcı aracılığıyla hesabınıza erişmek ve geliştirici konsolunu kullanmaktır; bir akıllı telefonun kullanımını simüle etmek için, esasen Instagram’ı telefonunuzda olduğunu düşünmek üzere kandırmaktır. Sadece Instagram web sitesinden giriş yapın, klavyedeki F12 tuşuna basın ve sağda görünecek olan menüde, üstünde bir akıllı telefonu veya tableti temsil eden simgeye basın.

    Instagram Stories’te şarkı sözlerini görüntüleme

upload instagram pc

Bu, ekranın Android veya Android uygulaması gibi görüneceğinden, tarayıcının akıllı telefon modunda (veya tercih ederseniz tablet) sitenin görselleştirmesini simüle etmesine olanak tanıyacak, fotoğraf yükleme de dahil olmak üzere işlevlerini açacak (masaüstü sürümünde mevcut değildir). iOS.

Resmi Windows 10 uygulamasını indirin

Bilmeyenler için Instagram, Windows 10 kullanıcılarına Windows Mağazası’ndan indirebileceğiniz resmi uygulamalarını sunar. Her ne kadar Android ve iOS sürümleriyle aynı olmasa da, yine de kolayca hesabınıza fotoğraf yükleyebilir veya Windows 10 uygulamasından Hikayeler oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz.

    Bir profesyonel gibi Instagram Hikayeleri nasıl yapılır

instagram windows 10

BlueStacks’ı Android öykünücüsü olarak kullanın

Bilgisayarınızdan Instagram’a fotoğraf yüklemenin en az ortodoks yolu, Google’ın işletim sistemini bilgisayarınızda bulunan sanal bir ortamda çalıştıran bir yazılım olan Android emülatörünü kullanmaktır. Sonuç olarak, Android için resmi Instagram uygulamasını indirmek için Google Play Store’u kullanabilirsiniz.

Ağdaki tüm Android emülatörleri arasında, BlueStacks kesinlikle en iyisidir. PC’nize veya Mac’inize yüklendikten ve yüklendikten sonra, kendinizi Google hesabınızla Play Store’a erişebileceğiniz ve Instagram uygulamasını indirebileceğiniz klasik Android ana ekranın önünde bulacaksınız. Bir Android akıllı telefon kullanıyormuşsunuz gibi, Instagram uygulamasını başlatın ve normal şekilde kullanın.

Bütün bu numaraların farkında mısın? Başkalarını tanıyor musun? Yorumlarda bize bildirin!

Apps
Tips & Tricks

Facebook Twitter