Bıraktıktan Sonra Google Pixel 3 Yeşil Ekran Nasıl Onarılır

#Google # Pixel3, arama devinin son zamanlarda piyasaya çıkmış olan en yeni amiral gemisi cihazıdır. Telefon, hem ön hem de arkada Corning Gorilla Glass 5 bulunan bir Alüminyum çerçeve kullanıyor. 5.5 inç P-OLED ekrana sahip ve en yoğun işlemci gerektiren uygulamayı bile sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için 4GB RAM’li güçlü Snapdragon 845 işlemciyi kullanıyor. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, düştükten sonra Pixel 3 yeşil ekranı ele alacağız.

Bu konuda bir Google Pixel 3 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bıraktıktan Sonra Google Pixel 3 Yeşil Ekran Nasıl Onarılır

Sorun: Bu yüzden 3 gün sonra bu yeni telefonu Pixel 3 aldım, telefonumu yatağımın üstüne koydum, kız kardeşim yatağımın üzerine oturmaya geliyor (çünkü ikinci katta uyumuyorum) telefonum oradaydı ve sonra su böylece su almak için kalkar ve o sadece telefon ya da yere biraz fırlattı bir şey üzerinde koştu ve sonra ben bazen gökkuşağı sonra bazen turuncu sonra mavi ve kırmızı şimdi yeşil ve gerçekten beyaz var bu gökkuşağı ekran var Her renkte var, bu yüzden her şeyi güç düğmesi ile denedim ama samsung şey göstermedi bir şey yapmadı 10 saniye boyunca siyahtı, kapama / açma düğmesine basıyorum ve her şeyi denedim ve hatta aynıydı hiçbir şey söylemiyor

Çözüm: Zaten bu sorun, düşüşten kaynaklanan hasarlı bir ekran aksamından kaynaklanıyor gibi görünse de, başka bir faktörün bu soruna neden olup olmadığını kontrol etmek için yapabileceğiniz birkaç sorun giderme adımı var.

Telefonu Güvenli Modda başlatın

Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, indirdiğiniz bir uygulamanın soruna neden olup olmadığını kontrol etmektir. Bunu yapmak için, yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaların bu modda çalışmasına izin verildiğinden telefonu Güvenli Mod’da başlatmanız gerekir.

Telefon açıksa

    Telefonunuzun güç düğmesini basılı tutun. Ekranınızda, Kapat düğmesine dokunun ve basılı tutun. Telefonunuz güvenli modda başlar. Ekranınızın altında “Güvenli mod” göreceksiniz.

Telefon kapalıysa

    Telefonunuzun güç düğmesine basın. Google logosu ekranınızda göründükten sonra, animasyon başladığında telefonunuzun ses seviyesini azaltma düğmesini basılı tutun. Animasyon sona erene ve telefonunuz güvenli modda başlayıncaya kadar basılı tutun. Ekranınızın altında “Güvenli mod” görürsünüz.

Sorunun bu modda ortaya çıkmaması durumunda, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun hangi uygulama olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Fabrika ayarlarına sıfırlama

Bu soruna neden olabilecek bir diğer olası faktör, fabrika ayarlarına sıfırlama ile doğrulanabilen bir yazılım hatasıdır. Telefon verilerinizin işlem sırasında silineceğini unutmayın, bu yüzden devam etmeden önce yedek bir kopyaya sahip olduğunuzdan emin olun.

    Güç yükleme + Sesi Kısma düğmelerini, önyükleme modu (üstünde Başlat bulunan bir Android’in görüntüsü) görünene kadar basılı tutun, ardından bırakın. Kullanılabilir seçenekler arasında geçiş yapmak için Ses Seviyesi düğmelerini kullanarak Kurtarma modunu Seçmek için güç düğmesi. Cihaz Google başlangıç ekranını kısa bir süre için yanıp sönecek ve ardından Kurtarma modunda yeniden başlayacaktır. Ekranda “Komut Yok” ifadesi bulunan bozuk bir Android görüntüsüyle sunulursa Güç düğmesini basılı tutun. Sesi Aç düğmesine bir kez basın, ardından Güç düğmesini bırakın. Android Kurtarma ekranından Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’yı seçin. Evet’i seçin. Sistemi şimdi Yeniden Başlat’ı seçin.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, telefonu bir servis merkezine getirmeniz ve ekran aksamının zaten hasar görmüş gibi göründüğünden onarılmasını sağlamanız gerekir.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.