Birisinin Facebook, Twitter ve Instagram'da sizi nasıl sildiğini nasıl öğrenebilirim?

Sosyal medyada sizi "arkadaşlarınızdan" hangisinin sildiklerini bulmak ister misiniz? Sizi takip etmeyi veya arkadaşlığını bırakmayı kimin durdurduğunu nasıl saptayacağımızı göstereceğiz, böylece onlarla gerçek hayatta arkadaş edinemezsiniz. İşte Facebook, Instagram ve Twitter için talimatlar.

  • Facebook Messenger ipuçları
  • Nihai WhatsApp ipuçları ve püf noktaları

Facebook

Arkadaşlarınızın sizi özlediğini farketmek için arkadaş listenizi tarayana kadar beklemek zorunda değilsiniz. Chrome ve Firefox için Beni Kim Olduğunu Gizle isimli bir tarayıcı uzantısı var, ki bu da Facebook'a her giriş yaptığınızda sizi özlemiş insanların bir listesini gösterecektir. Geriye dönük olarak çalışmıyor, bu nedenle bugün yükleyin. Arkadaşlarınıza ne zaman son "" son geldiğini de söyleyecektir – birinin mesajlarınıza güvenip kaçınmakta olup olmadığını bileceksiniz.

  • Tarayıcı uzantısını buradan indirin.

heyecan

Twitter'daki birini kaldırmanın daha az acı verici bir hakaret olduğu halde, yine de kimin artık sürekli musings akışınızla ilgilenmediğini görmek için meraklı olabilirsiniz. Birisinin salıverilmesini istediğinizde sizi uyaran bir pano almak için StatusBrew'u kontrol edin. Diğer şeylerin yanı sıra, gösterge tablosunun Kitle bölümündeki en son takipçilerinizi ve "takip edilmeyen kullanıcıları" takip eder.

  • StatusBrew'a buradan üye ol.

Opinion by Brittany McGheeIt’s less of a grievous insult to delete someone on Twitter than FacebookWhat do you think?505031 participants

Instagram

Instagram, yakın tarihte takipçi verileri politikasını güncellediğinden, daha önce kimlerin sizi takip etmediğini bulmak için bir yol sunan çok sayıda uygulama artık çalışmıyor. StatusBrew hala bir seçenek olmalı, ancak size mal olacak. Onların ödenen "Temel" planı ayda 20 $ 'da başlar ve Temel ücretsiz plandan çok daha fazla sosyal medya yönetimi özelliği sunar. Kaydolduktan sonra, gösterge tablosunun Kitle bölümüne gidin ve kenar çubuğunda Yeni Takiplenmeyenleri tıklayın.

  • StatusBrew'a buradan üye ol.

Artık kimin arkadaşsız olduğunu nasıl bulacağını biliyorsun. Şimdi ne yaparsan sana kalmış. Gerçekten bilmek istediğinden emin misin?

Google Pixel XL'in nerede satın alınacağı

Best price

Google Pixel XL 32GB Unlocked CASH ON COLLECTION ONLY I CAN POST ASK FIRST

£330.00

£330.00 total

Check Offer

Google Pixel XL 32GB Unlocked CASH ON COLLECTION ONLY I CAN POST ASK FIRST

£330.00

£330.00 total

Check Offer

Google Pixel XL 32GB 4G LTE SIM FREE/ UNLOCKED – Black

£425.99

£425.99 total

Check Offer

SIM FREE NEW Google Pixel XL 4G LTE G-2PW2200 Quite Black 32GB Unlocked

£444.77

£444.77 total

Check Offer

Google Pixel XL 128GB 4G LTE SIM FREE/ UNLOCKED – Black

£454.99

£454.99 total

Check Offer

Compare prices