Bluetooth Htc One M8 On Connect değil Nasıl Onarılır

Bluetooth bağlantısı sorunu en yaygın sorunlardan biridir ve özellikle akıllı telefonların çoğunda bir araba ile eşleştirmeye çalıştığınızda oluşur. Htc One M8 için de durum aynıdır, bu telefonun bir çok kullanıcısı Bluetooth'un Htc One M8'de Bağlanmayacağını bildirmiştir. Bir Htc One M8 kullanıcısıysanız ve bu sorunla karşı karşıya kalıyorsanız, korkacak hiçbir şey yoktur. Düzeltmek için birkaç yol var; Burada sizin için çalışacak bazı adımları tartışacağız.

Samsung Galaxy S5'te Bluetooth bağlantısı sorunu veya HTC One M7'de Bluetooth bağlantısı sorunuyla karşılaşırsanız bizi ziyaret edin.

Bluetooth Htc One M8'de Bağlanmayacak

Ayrıca bkz. HTC One M8 telefon çağrıları alma sorunu nasıl giderilir

HTC One M8 üzerinde Bluetooth bağlantısı sorununu çözmek için Adımlar

> Her şeyden önce, Htc One M8 ve Bluetooth cihazınızdaki bellenimin güncel olduğundan emin olun.

> Bluetooth cihazı ile telefonunuz arasında önceki eşleşmeleri silin. Bunu yapmak için, Ayarlar> Bluetooth'a gidin. Önce eşleştirmeleri silin ve sonra tekrar bağlayın.

> Mesaj gönderirken sorun yaşıyorsanız, Mesaj erişim seçeneğinin Ayarlar> Bluetooth> Gelişmiş'e gittiğinden emin olun.

> Bluetooth cihazınızı isimlendirirken, özel karakterler kullanmayın, bazı problemler yaratabilir. Ayrıca cihazınıza herhangi bir deli isim vermediğinizden emin olun. Bunu kontrol etmek için Ayarlar> Bluetooth'a gidin ve Cihaz adını kontrol edin.

Bu adımlar, Bluetooth'un Htc One M8'de Bağlanmamasına ilişkin sorunu çözmelidir.