Bu sezon Android cihazınızdan en iyi nasıl yararlanabilirsiniz?

Tatil sezonu sevinç ve paylaşımla doludur, ancak aynı zamanda yılın en stresli zamanlarından biridir. Çılgınca alışveriş yapıyoruz, bütün gün koşturuyor, her gün tüm hazırlıkları hallediyoruz. Yılın en uzun tatil zamanlarından biridir ve en uzun stres dönemlerinden biridir. Endişelenme! Cebinde bulunan şık küçük bilgisayar her şeyi daha da iyi yapabilir.

İhtiyacınız olanı artırmak için kapsamlı bir uygulama listesi, hizmetler, ürünler ve diğer araçlar küratörlüğünü yaptık. Android'in gücünü nasıl kullanabileceğiniz ve Noel Baba'nın salyangoz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

En iyi fırsatları bulun

Groupon

Groupon, iyi fırsatlar bulmak için en popüler Android uygulamalarından biridir. 15 pazarın 500'den fazla şehri destekleyen uygulama, çoğu yerde insanlar için fırsatlar sunuyor. Bu fırsatlar, teknoloji, gıda, giysi, eğlence ve daha fazlasına kadar değişir. Koleksiyonlarda tatiller ve özel günler için de temalı var, böylece bir Noel hediyesi veya iki tane bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

See Groupon in the Google Play Store

DailySteals

DailySteals, fırsatlar bulmak için çok popüler bir web sitesidir. Çoğunlukla, adından da anlaşılacağı üzere genellikle yalnızca bir gün süren teknoloji ile ilgili tekliflere sahiptir. Sık sık geri dönün ve muhtemelen seveceğiniz bir şey bulacaksınız.

See DailySteals in the Google Play Store

woot

Woot.com, günlük olarak fırsatlarını değiştiren başka bir web sitesidir. Bu sitelerle her zaman hit-ya-özledim, bu yüzden serin tekliflerin ortaya çıktığı zamana en iyi hazırlanmalısınız. Uygulamayı indirebilir ve sitedeki her şeyi takip edebilirsiniz.

See Woot in the Google Play Store

Slickdeals

Çoğu çevrimiçi fırsatlar, muhtemelen Slickdeals'ı duymuşsundur. Bu site çok büyük ve çok iyi bir nedenden dolayı. Gerçekten pek çok fırsatın olduğu bir yerde düşünemiyorum. Slickdeals da çoğunlukla toplum tarafından yönlendirilir. Kullanıcıları, yılın her günü, günün her saatinde, fiyatları paylaşıyor, fiyatları paylaşıyor ve buluyor.

See Slickdeals in the Google Play Store

Amazon Alışveriş

Amazon, düşük fiyatlar için daima iyi bir kaynak olmuştur; bu da uygulamanın açıkça sergilendiği bir şeydir. Kullanıcıların denizden geçmesi için rehberlik yapması değil, aynı zamanda Amazon'un Gold Box Deals'leri de iyi gösteriyor.

Konuyu daha da ilginç hale getirmek için Amazon Alışveriş uygulaması, diğer ürünler için çevrimiçi fiyatları görmenizi kolaylaştırır. Bir mağazadan herhangi bir ürünü alıp doğrudan perakendeciden almanın maliyetinin ne kadar olacağını görmek için tarayın (veya barkod kullanın). Amazon'la fiyat eşleşmesi gerçekleşen mağazalara giderseniz çok yararlıdır (Best Buy gibi).

See Amazon Shopping in the Google Play Store

En iyi satın alım

Best Buy'dan bahsedecek olursak, onların uygulamalarını da alıp ihtiyacınız olan tüm teknolojiyi takip edebilirsiniz. Günlük fırsatlar buluyorlar ve ihtiyacınız olan ürünlerin yerel mağazalarınızda bulunup sunulmadığını görebilirsiniz. Bu appu haftada en az bir kez kullanıyorum ve her zaman bir çekicilik gibi çalışıyor!

See Best Buy in the Google Play Store

Walmart

Walmart mağazaları hemen hemen her yerde ve en iyi fiyatlarla bazılarına sahip olma eğilimindedir.Bu onun uygulaması zaten iyi bir indirme yapar, ama gerçekten Beğenme Sebebi Savings Catcher özelliği.

Savings Catcher, müşterinin bir satın alma işleminden sonra makbuzunu taramasını sağlar. Hizmet, daha sonra yerel rakiplerin fiyatlarını arar ve sizlere bir hediye kartı biçiminde fark vererek fiyatlarını eşleştirir. Bu harika bir şey ve sizin tarafınızdan hiçbir işe yaramıyor.

See Walmart in the Google Play Store

Mobil ödeme, işleri hızlandırmaya yardımcı olur

Hepimiz mağazamızda kredi kartlarını kullanmaya alışkınız, ancak işleri ödemek için daha kolay bir yol var.

Android Pay

Editörün Seçimi

Android Pay nasıl kullanılır – Nedir, bankalar hangi bankayı destekliyor?

Mobil ödeme servislerinin kullanıma sunulması sayesinde, akıllı telefonlarıyla insanlar gerçek dünyadaki eşyaları giderek daha çok ödeyeceklerini görüyoruz. Bunlardan biri, Google tarafından geliştirilen Android Pay …

Tatillerde zaman yalnızca para değil, sevdiklerinizle birlikte keyif alacağınız değerli anlar da. Parayı unutun ve ceplerinizde kartlar bulmak için uğraşın. Telefonunuz daima elverişlidir, bu nedenle mobil ödemeleri kullanarak yararlanın.

Tabii ki, en sevdiğim kontaksız ödeme hizmeti Android Pay'tır. Hemen her NFC kaplı akıllı telefon kullanabilir ve tüccarlar hizmeti desteklemek için kaydolmaya devam eder. Size zaman kazandıracak ve çok fazla insana hayran kalacak. Deneyimime göre, aslında hala en iyi sohbete başlayanlardan biri.

See Android Pay in the Google Play Store

Samsung Pay

Samsung kendi temassız ödeme servisine sahiptir ve aslında oldukça şaşırtıcıdır. NFC'ye sahip olmayan terminallerde bile kullanabilirsiniz! Eski okul ödeme terminallerini ödemek için Manyetik Güvenli İletim (MST) adı verilen ikincil bir teknoloji kullanıyor.

Samsung Pay, esas itibariyle terminal üzerinden bir kartı sallayarak öykünür. Sadece telefonunuzu şerit yakın olsun ve büyü olur. Oldukça şaşırtıcı değil mi? Tek dezavantajı, servisi kullanmak için uyumlu bir Samsung telefonuna ihtiyacınız olacaktır.

Eve yol bulma

Aralık, seyahat etmenin en yoğun zamanlarından biri de. Hepimiz bir arabaya atlayabilir ve ülke çapında aile ziyareti yapmak için günler sürdüremezsiniz, bu yüzden kesinlikle Noel için eve yardıma ihtiyacınız olacaktır.

Google Haritalar

Çoğunuz muhtemelen bilmediğiniz yerlere gidiyorsunuzdur. Bazıları, sizinle her zaman sahip olduğunuz en iyi araç olduğunu söylüyor. Android kullanıcıları için en iyi konum ve navigasyon uygulaması önceden yüklenmiştir: Google Haritalar. Ayrıca tartışmalı en iyi seçenek, bu nedenle kazan-kazan. Yani, diğer platformlardan insanlar onu indirmek için kendi yolumdan gitmek!

See Google Maps in the Google Play Store

İşte başlıyoruz

Google'dan herhangi bir nedenle haritalama uygulaması gerekmiyorsa, başka seçenekler de vardır.

BURADAN BURADAN BEN GO'yu sevdim. 100'den fazla şehir için çevrimdışı haritalar sunuyor. Google'ın haritalama bilgilerini çok kaydetmenin bir yolu var, ancak neredeyse aynı derecede kullanışlı ve kolay anlaşılır değil. Ayrıca BURAYA Haritalar'ın tüm sokaklar için hız sınırlarını bildiğini seviyorum. Aslında, uygulamanın ne kadar hızlı gitmem gerektiğini bilmediği bir durumla karşılaşmadım.

See HERE Maps in the Google Play Store

Google Çeviri

Hala tüm bu Google uygulamalarından bıktınız mı? Değildi. Arama devi gerçekten en iyi servislerden bazılarına sahiptir!

Yabancı dilde konuşan tatil sezonunda yabancı ülkelere seyahat etmek, yerel dili bilmiyorsanız sorun olabilir. Google Translate tamamen harika. 90'dan fazla dili desteklemenin yanı sıra, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Kolayca bir kelime kutusuna yazın veya telefonla konuşun ve kelimeleri çevirin.

Yeterince soğuk değil mi? Fotoğraf makinesini kullanarak canlı metin çevirisine ne dersin? Fotoğraf makinenizi herhangi bir yazıya yönlendirin ve istediğiniz dile dönüştüğünü görün.

See Google Translate in the Google Play Store

Kayak Uçuşlar, Oteller, Otomobiller

Kayak, uçuş bulma, otel rezervasyonu yapma ve araç kiralama konularında en popüler uygulamalardan biridir. Uygulamanın Google Play Store'da 4.5 yıldızlı bir derecesi var ve iyi bir nedenle. Kayak, seyahat ederken tüm konaklamalarınızı kolaylıkla bulmanızı sağlar. Uygulama basit ve çok temiz ve hiçbir meseleyle işi yapacak. Bu tatil ebeveynleri ile kalıyorum değil, her zaman bu bir gidebiliriz!

See Kayak in the Google Play Store

Airbnb

Elbette, oteller herkes için değildir. Airbnb, tatil konaklamanız için biraz daha ev gibi daha az kalabalık bir şeyler istiyorsanız, ihtiyacınız olan şeyi bulabilir. İnsanlar, ilgilenen üyelere kısa süre evlerini kiralamak için kullandıkları bir platformdur. Güvenli, rahat ve kolaydır. Bazen geleneksel bir otelden daha uygun fiyatlı.

See Airbnb in the Google Play Store

Uber

Araba yok? Sorun değil! Uber seni hareket ettirecek. Orada çok sayıda mükemmel sürüş paylaşımı uygulaması var, ancak Uber sadece ABD'de değil, en çok mevcut araç olmalı. Listeye bunun için neden getirildiğinin başlıca nedeni budur.

Uber, insanların herhangi bir yere götürmek için özel bir şoföre başvurabileceği bir servistir. Bir taksi daha ucuz ve servis genellikle müthiş. Hafta sonu maceralarım için her zaman kullanırım!

Uber'e buradan kaydolun! Veya uygulamayı indirmek için aşağıdaki düğmeyi tıklamanız yeterlidir.

See Uber in the Google Play Store

GasBuddy

Şimdi, kendi arabanızla yola çıkarsanız, bir noktada gazlanmanız gerekir ve hepimiz bunun ne kadar pahalı olabileceğini biliriz! GasBuddy'yi kullanarak çevredeki en ucuz benzin fiyatlarını bulabilirsiniz. O taksiler ve birikintiler toplanıyor! Uygulama biraz görsel yenileme kullanabilir, ancak çalışıyor.

See GasBuddy in the Google Play Store

Google arama

Bu biraz belirgin gelebilir, ancak Google Arama ve Google Asistan gerçekten yardımcı olabilir. Google Arama'nın bilgi grafiği çok büyüktür, bu nedenle önemli yerler ve binalarda veya başka şeyler için bir sürü bilgi isteyebilirsiniz. Buna ek olarak, Google ipuçları bulabilir, hesap makinesi olarak çalışabilir, para dönüşümü yapabilir, diller arasında tercüme yapabilir ve daha pek çok şey yapabilir.

Google Asistan size, Gmail'ten çekilen uçuşlarınız hakkında bilgi bile verecektir. Bu tamamen bir hayat kurtarıcı. Tek dezavantajı İnternet bağlantısı gerektirmesi.

See Google in the Google Play Store

Google Keep

To-do'ların tümünü takip etmek için Google Keep'i kullanmayı çok seviyorum. Google'ın resmi uygulamasıdır, bu nedenle tüm Android cihazlarda harika çalışıyor ve bu süper basit olmuyor. Almanız gereken her şeyin bir listesini oluşturun ve bunları paketlerken kontrol edin. Ayrılmadan önce dikkat etmeniz gereken işlerin başka bir listesini yapın! Büyükanne sadece memleketinde alabildiğin kurabiyelerden istiyor mu? Bir Google Keep yayını paylaşın ve kişiler düzenleyebilir.

See Google Keep in the Google Play Store

Noel için en iyi hediye bulmak

Arkadaşlarınız ve aileniz için en iyi hediye hediye edinme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Bu makalenin başında listelenen uygulamalar sizin için yeterince iyi değilse, her tür kişi için kapsamlı en iyi hediye listelerinin bolluğuna sahibiz. İşte en popüler olanlar!

 • En iyi Android telefonlar
 • En iyi Android tabletleri
 • En ucuz Android telefonlar
 • En ucuz Android tabletleri
 • En iyi Verizon telefonları
 • En iyi AT & T telefonları
 • En iyi T-Cep telefonları
 • En iyi Sprint telefonları
 • En iyi US Cep Telefonları
 • 2015 yılının en iyi taşınabilir projektörleri
 • En iyi kablosuz şarj aletleri
 • En iyi Android uyumlu araba aksesuarları

Sarma

Bunlar, ailenizin ihtiyaç duyduğu tatil kahramanı olmak için akıllı telefonunuzda bulunabilecek tüm araçlardır. Umarız günlerini en azından biraz daha kolaylaştırırlar.

Tatillerde gününüzü Android ile kaydetmek için kendi ipuçlarınızı paylaşmak için yorumları doldurmayı unutmayın! Diğer Android akıllı telefon kullanıcılarına tavsiye edecek herhangi bir uygulama, hizmet veya ürün var mı?