Bu URL’den hiçbir şey taranmadı.

Akıllı telefonunuzu çiziklerden korumak, ancak kapaklarla ilgilenmemek mi istiyorsunuz? Sizinle aynı fikirdeyim, bazı kapaklar yanımızda bulundurduğumuz devasa cihazların görevlerini çok fazla artırıyor. Endişelenmeyin, alternatif çözümler var ve görmek gerçekten zevkli! Makalemizdeki onlar hakkında her şeyi öğrenin.

 • Yeterli! Dev akıllı telefonlardan çok bıktım
 • Goril Kadehi Nedir? Her sürüm arasındaki farkları bilmek

Trend Haberler

The most exciting games to look forward to in 2019

How to calibrate the battery on your Android phone or tablet

Have you ever heard of OSIRIS?

“Evet, bende var!” Veya “Hiç duymadım” seçeneğini seçin.

VS

 • 11821 Oylar! Bir şeyler ters gitti gibi görünüyor. Yeniden yüklemek yardımcı olabilir.
 • 53980 Oylar! Bir şeyler ters gitti gibi görünüyor. Yeniden yüklemek yardımcı olabilir. Hiç duymadım.

Kısayollar:

 • cilt
  • dbrand
  • Easyskinz
  • Mobil Donatıcılar
 • Tampon
  • Rhinoshield
 • 2018'in en iyi Android telefonları: yıl sonu seçimlerimiz

Çizikler söz konusu olduğunda farklı bir sohbet. Onları korumadan kaçınmak imkansızdır ve akıllı telefonlar "mahvetti" durumunda daha fazla devalüe eder. Bu yüzden yıllarca cihazlarımın boyutunu büyütmeyen ancak çizilmelere ve aşınmaya karşı koruyucu filmlere ve derilere güvenmeye karar verdim. Yalnızca akıllı telefonları korumakla kalmayıp aynı zamanda onları benzersiz ve kişiselleştiren birçok alternatif çözüm var.

dbrand

Muhtemelen pazardaki en ünlü cilt markalarından biri olan dbrand, son yılların en iyi akıllı telefonları, tabletler, iPad'ler ve hatta Macbook'lar ve Razer'ın bazı dizüstü bilgisayarları için özel yapıştırıcılar üretiyor. Xbox One X, PS4 Pro ve Nintendo Switch gibi oyun konsolları listeden çıkarılmaz.

 • İşte Google'ın söylentili oyun konsolunun neden büyük bir hit olabileceğinin nedeni

En basit renkli kaplamalara ek olarak, sadece göze değil, aynı zamanda dokunmaya da kolay olmayan gerçek malzemeleri kullanan bazı özel olanlar da var. Bunların en ünlüsü mermer, deri ve çeşitli ahşap türleri. Bu kaplamalar, cihazlarınızı çizilmelere karşı korumanın yanı sıra, elinizden kaymalarını önleyerek tutuşu arttırır.

 • Dbrand web sitesini ziyaret edin

My “old” Surface Pro 4 and a Nexus 5X with dbrand skins applied. / © Mobile Experience

Easyskinz

Daha özgün ve renkli bir şey arıyorsanız Easyskinz sizin için doğru seçim olabilir. Ayrıca, bu durumda deriler, Not 9, iPhone XS, Galaxy S9 ve en popüler oyun konsolları gibi serinin en iyileri için mevcut.

En ünlü markaların yer aldığı metalik kaplamalar var (aşağıdaki fotoğraftaki Rolex'e bakın) ve özel 3D dokular. Ayrıca, bu durumda, çizilmelere karşı koruma sağlanır, nihayet akıllı telefonunuzu evin çok fazla düşünmeden evin çeşitli yüzeylerinde dinlenmeye başlayabilirsiniz.

 • Easyskinz web sitesini ziyaret edin

Some of Easyskinz’s magnificent creations. / © Easyskinz

Mobil Donatıcılar

Mobile Outfitters'ın özelliği, bazı bölgelerde fiziksel mağazaların bulunduğu fiziksel varlıktır. Aslında, satış noktalarından birine giderek, cildin doğrudan uzman personel tarafından uygulanmasını isteyebilirsiniz, onları bükülme riskini almak istemeyenlere ya da yanlış bir uygulama hakkında endişeleniyorsanız yararlı olabilir.

Bazı şeffaf kaplamaların kullanılabilirliği de ilginçtir çünkü akıllı telefonunuzu ışıltılı tasarımını etkilemeden korur.

 • Mobile Outfitters web sitesini ziyaret edin

Mobile Outfitters also have colorful and elegant skins. / © Mobile Outfitters

Bir kaplamanın tasarımı gizlemeden koruması

Kapaklar hakkında konuşurken izin verdiğim tek istisna, tamponlarla ilgili. Sevgili Nexus 4'ümde kullandığım bir tamponu kullandım ve şu anda bir tane iPhone X'e monte ettim. Esasen arkada "delinmiş" kapaklar var, akıllı telefonları aynı şekilde darbelerden koruyor ancak tasarımını kapsamıyor geri. Bahsettiğim derileri ile birlikte mükemmel bir şekilde kullanılabilirler.

Rhinoshield Tamponu

Rhinoshield muhtemelen süper darbeye dayanıklı kapaklarıyla bilinir. Şirketin tüm tecrübesi, güzel tasarımını gizlemeden akıllı telefonunuzu en yıkıcı düşmelerden koruyabilecek bazı tamponların yaratılmasına da aktarılmıştır. Şu anda tampon artı bir cilt kullanıyorum ve bu kombinasyon size binlerce farklı renk ve doku kombinasyonunu keşfetme imkanı sunuyor.

 • Rhinoshield sitesini ziyaret edin

The special feature of bumpers is that they protect against falls by leaving the design below visible. / © AndroidPIT

Akıllı telefonunuzu nasıl koruyorsanız (koruyorsanız)?