Canlı Çizimler: Bu Not 8 özelliğini Galaxy S8'de kök olmadan edinin

Samsung Galaxy Note 8 ile büyüteç olmadan Galaxy S8 arasındaki farkları bulmak zor olsa da, Not 8'e özgü birkaç özellik var. Canlı Çizimler sadece bir örnek. Canlı Çizimler ile çizimlerinizden küçük animasyonlar oluşturabilir ve onları arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Bu özelliği bir Galaxy S8'de artık root olmadan edinmek mümkündür.

  • Samsung Galaxy S8 incelemesi
  • S-Pen nedeniyle, Not 8'in herhangi bir yarışma yoktur.

Canlı Çizimler, Not serisine özel. Klavyede, modu seçebilir ve gönderecek animasyonları çizebilirsiniz. XDA forumunda özellikle becerikli bir kullanıcı, S8'deki özelliği aktive etmenin bir yolunu bulmuştur. Bu mümkün olmadan önce ancak bir telefon köklenme yaptıktan sonra, şimdi de unroot telefonlarda yönetebilirsiniz.

Live Drawings on the Galaxy S8 / © AndroidPIT

Canlı Çizimler: S8'de nasıl kurulabilir?

S8'de bu özelliğin nasıl kurulacağı ile ilgili ayrıntılı talimatlar XDA Forum'da bulunmaktadır. Orada, indirilecek APK'ları da bulacaksınız. Yüklemeden önce, ayarlarda Güvenli Başlat modunu değiştirmeniz gerekir. Ardından, yeniden başlatıp APK'ları yükleyin, ardından klavye ayarlarınıza gidin ve Samsung Sinir Klavyesini seçin

İşlemi bir Galaxy S8 ile denedik. Elbette bir S8 + ile de çalışmalıdır. Samsung'daki diğer Android Nougat akıllı telefonlar da destekleyebilir, bekleyip görmeliyiz.

Use Live Drawings with the S8. / © AndroidPIT

Canlı Çizimleri S8 ile Kullanma: Nasıl çalışır?

Bu özelliği başarılı bir şekilde yükledikten sonra, yalnızca boşluk çubuğunun solundaki düğmeyi kullanarak Canlı Çizim işlevini bulabilirsiniz. Ardından küçük bir doodle çizebileceğiniz boş bir şerit göreceksiniz: bir ok, bir kalp, bir gülümseme veya göndermek istediğiniz her şey. Renk ve kalem boyutunu ayarlayabilir ve çizmek için bir arka plan resmi veya rengi seçebilirsiniz.

Animasyonlu çizimi göndermek biraz daha pratik. E-postaya veya başka bir mesaj türüne yapıştırmak basit değil, animasyonu Gmail veya diğer uygulamalar yoluyla göndermek istiyorsanız, mesajlaşma servisinizdeki paylaşım menüsünü kullanarak göndermelisiniz. Animasyonlar, GIF görüntüleri olarak gönderildikleri için platformlar arasında erişilebilir durumdadır.

Deneyecek misin? Yorumlarda nasıl gittiğini bize bildirin!

Samsung Galaxy Note 8'in nereden alınır

Best price

Samsung N950F Galaxy Note8 (Maple Gold) unlocked

£884.98

£884.98 total

Check Offer