Çatlak Ekran Onarım Nasıl Samsung Galaxy S9 Plus

Çatlak ekran onarımı nereye giderseniz gidin çok pahalı ve telefonunuzun en pahalısı, servis ücreti artar ve mağazadan mağazaya değişir. Örneğin, Samsung Galaxy S9 Plus kırık ekranınızı tamir ettirdiğinizde 400 dolar daha fakir olacaksınız ve en ucuzu. Ancak günümüzde mobil cihazlar milyarlarca dolarlık bir endüstri olduğundan, bölgenizde kırık ekranların onarımında uzmanlaşmış bir dükkan bulmak zor olmaz. Cep telefonu tamiri, ne yaptığınızı bildiğiniz sürece kolaydır. Mesele şu ki, herkes bin dolarlık bir akıllı telefondan bir vidayı bile sökmek zorunda değil.

Çatlak Ekran Onarımı

ImgAmazon.com Link ProductAmazon.com Link Price on Amazon.com
Cracked Screen RepairCheck Price

table.wpDataTable { table-layout: fixed !important; }
table.wpDataTable td, table.wpDataTable th { white-space: normal !important; }
table.wpDataTable td.numdata { text-align: right !important; }

Galaxy S9 Plus'ınızdaki kırık ekranlarla uğraşırken her zaman iki seçeneğiniz vardır. Ya kendin yap ya da yerel dükkana ya da bir Samsung mağazasına götür. Elbette, akıllı telefon onarımı konusunda yeterli bilgiye sahip olanlar için, ilk tercihi seçebilirler, ancak risk almak istemeyenler için, ikinci seçenek ve bir çok bekleme saati veya gün en iyisi olacaktır. seçeneği.

Onarım Galaxy S9 Plus Kırık Ekran Kendiniz

Teknik bilginize bağlı olarak, bu en ucuz seçeneğiniz olabilir. Galaxy S9 Plus ekran değiştirme kitini çevrimiçi olarak satın alabilir ve kırık ekranı çıkarmak ve çalışan bir ekranla değiştirmek için telefonunuzu yıkabilirsiniz. Orijinal değiştirme ünitelerini çevrimiçi olarak veya herhangi bir Samsung mağazasında veya mağazasında bulabileceğiniz için değiştirme kitini satın almak kolaydır. En zor kısım, telefonunuza daha fazla zarar vermeden telefonunuzu nasıl başarılı bir şekilde yıkayacağınızdır.

Çatlak Ekranınızı İşte Onarın IP68 toz ve su geçirmezliği olan bir telefondan bekleyebileceğiniz gibi, hemen hemen her parça şasiye düzgün bir şekilde yapıştırılıyor. Bu nedenle, diğer bileşenlerin yanı sıra sökmeniz gereken tüm vidaların yanı sıra, kuru tutkal ile uğraşmanız ve esnek kabloları kırılgan olduklarından ve kolayca kırılabildiğinden ayırmada çok dikkatli olmanız gerekir. Bir ısı tabancası Galaxy S9 + gibi bir telefonu yıkarken çok yararlı bir araçtır. Telefonunuzu parça parça ayırmada iyi bir iş çıkartabileceğinizi düşünüyorsanız, iFixit tarafından hazırlanan adımları diğerlerinden daha ayrıntılı olarak izlemenizi öneririm.

Size Yakın Profesyonel Ekran Onarımı Bulun

Bölgenize bağlı olarak, ekranınıza ağır bir fiyat ödeyecekseniz, kırık ekranın değiştirilmesini sağlamak için telefonunuzu yanınıza getirebileceğiniz birkaç Samsung mağazası olabilir. Teknisyenin servislerinin yanı sıra yeni ekran için sizden ücret alınacaktır ve ekranın ne kadar kötü olduğuna bağlı olarak telefonunuzu tekrar kullanabilmek için birkaç saat beklemeniz gerekebilir.

Etrafında Samsung mağazası olmayan bir yerdeyseniz, ekran onarımı sağlayan yerel dükkanları bulmayı deneyebilirsiniz. "Yakınımdaki ekran onarımı" google’ı kullanabilirsiniz ve google size aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca seçenek verebilir.

Size tanıtmak istediğimiz bir diğer hizmet de Amazon'dan geliyor. Şirket ayrıca akıllı telefon onarım hizmetleri de veriyor ve siz de onların dükkânına gitmek yerine, teknisyenleri sizi bulacak ve nerede buluşmak isterseniz cihazınızı onaracak. Ekran onarım ücretini ödemeye razıysanız ancak telefonunuzu getirecek bir dükkan bulmak için zamanınız yoksa, bu en iyi seçenek olabilir.

Yani, bu oldukça fazla. Umarım bu kısa yazı size bir şekilde yardımcı olabilir. Galaxy S9 Plus ürününüzde bizimle paylaşmak istediğiniz başka sorunlarınız varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişim kurmaktan veya yorum yapmaktan çekinmeyin.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da takip ederek sözleri yayınlayın.

Çatlak Ekran Onarımı

ImgAmazon.com Link ProductAmazon.com Amazon.com Bağlantı Fiyatı
Çatlak Ekran Onarımı Fiyatı kontrol et

table.wpDataTable {table-layout: fixed! important; } table.wpDataTable td, table.wpDataTable th {beyaz alan: normal! önemli; } table.wpDataTable td.numdata {text-align: right! important; }

içindekiler

  • Çatlak Ekran Onarımı
    • Onarım Galaxy S9 Plus Kırık Ekran Kendiniz
    • Size Yakın Profesyonel Ekran Onarımı Bulun
      • Bizimle iletişime geçin
    • Çatlak Ekran Onarımı