Çevrimdışı izlemek için Netflix içeriği nasıl indirilir

Netflix’ten uzak duramıyorsunuz? Dünyanın en popüler akış platformu uzun zamandır her şeyi düşünüyor ve akıllı telefonlara film ve TV dizisi indirmenize izin veriyor. Bu makalede, Android veya iOS olsun, en sevdiğiniz TV dizilerini Wi-Fi olmadan bile cihazınızda nasıl izleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bölüme atla:

    Netflix indirmeyi destekleyen cihazlar Netflix filmlerini akıllı telefonunuza indirin Gereksinimler İndirme işlemine nasıl devam edilir İndirme seçeneğini görmüyor musunuz? Netflix hakkında bilinmesi gereken iki özellik İndirilen içeriğimi nereye kaydedebilirim?

Hangi cihazlar Netflix’e film ve TV dizisi indirmeyi destekliyor?

Netflix, Wi-Fi olmadan bile uygulamanızda film, şov ve TV dizisi izlemenize olanak tanır.

    4.4.2 veya üstü bir Android akıllı telefon veya tablet iOS 9 veya üstü bir iOS cihaz (iPhone, iPad, iPod touch) Windows 10 sürüm 1607 veya üzeri bir tablet veya PC

netflix

Netflix filmlerini Android ve iOS’ta indirme

Gereksinimler

Bu cihazlardan herhangi birine sahipseniz, indirmeden önce Kablosuz ağa bağlı olduğunuzdan ve uygulamanın en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun ve son olarak Netflix’te etkin bir hesabınız olduğundan emin olun.


Netflix

İndirme işlemine nasıl devam edilir?

Netflix uygulamasını açtığınızda, alt çubukta bir indirme simgesi bulacaksınız. Bu bölümde, indirilen filmleri ve şovları bulacaksınız, ancak indirmek için yeni içerik aramaya da gidebilirsiniz. Özel düğmeyi tıklayarak, tüm indirilebilir içerikleri gösterecek bir ekrana yönlendirileceksiniz.

İndirmek istediğiniz bir dizinin filmini veya bölümünü bulduğunuzda, ok simgesini tıklamanız ve indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin. Filmler için indirme simgesinin açıklama sayfasında yer aldığını ve dizi için indirme simgesinin her bir bölümün yanında olduğunu unutmayın.

Netflix1

İndirme seçeneği mevcut değil mi?

Katalogda belirli bir film arıyorsanız ve indirme simgesini görmüyorsanız, içerik indirilemez. Netflix’te bulunan tüm içerik indirmeyi desteklemez.

GörüşlerJessica MurgiaSeyahat etmeden veya tatile çıkmadan önce sık sık izlediğim dizilerden bölümler indiriyorum.What do you think?505022 katılımcı

Bilmeniz gereken iki işlev

Her ikisi de uygulama ayarlarınızda gizlendiğini bilmeniz gereken iki önemli işlev vardır. Bir işlev, indirilen videoların kalitesini seçmenizi sağlar: standart kalite (azaltılmış ve kırpılmış dosya) veya daha fazla bellek kullanan ve video kalitesini 1080p’ye getiren üstün kalite arasında seçim yapabilirsiniz.

Android’de indirmeler bölümündeki her şeyi sırayla tutacak bir tür yönetici olan Smart Downloads’tan yararlanabilirsiniz. Bu seçeneğin etkinleştirilmesi, tamamlanan bölümleri siler ve bunları sonraki bölümlerle değiştirir. Veri tüketimi konusunda endişeleriniz varsa, bu özelliğin yalnızca Kablosuz ağınız varsa çalışacağından emin olabilirsiniz.

netflix2

Cihazınızın SD kartını unutmayın

MicroSD desteği olan bir cihazınız varsa, filmlerinizi cihazda saklamak yerine kaydetmek için kullanabilirsiniz:

    Netflix uygulamasını açın Uygulamanın ayarlar menüsüne gidin İndirme bölümünde Konumu indir’i tıklayın. İndirilen dosyalarınızı nereye yerleştireceğinize karar verebilirsiniz.

Netflix’te indirme işlevini mi kullanıyorsunuz yoksa yalnızca film ve TV dizileri mi yayınlıyorsunuz?

    Köklü bir akıllı telefonda Netflix nasıl indirilir ve kullanılır

Apps
Tips & Tricks

Facebook Twitter