Çocuklar için En İyi Android Uygulamaları

Çocuklarınızla etkileşime geçmek için en iyi uygulama hangisi olduğuna karar vermek zor bir zaman mı? Eh, aşağıdaki liste, çocuklar için en iyi android uygulamayı seçmek için size yardımcı olabilir

Ayrıca bakınız – TOP 5 EN İYİ ÜCRETSİZ ANDROID HAVA DURUMU

 

Çocuklar için En İyi 5 En İyi Android Uygulamaları

1. DK Okuyucular

Bu çocuklar için erken bir okuma kültürü beslenmesi kadar çocuklar için en iyi android uygulamalarından biridir. Temel olarak farklı okuma yeteneklerine uygun bir dijital kitap kütüphanesinden oluşur. İçerik çiftlik hayvanlarından, büyük bir hazine olan imparator masallarına kadar uzanır. Arayüz davet ediyor ve bir güvenlik özelliği de içeriyor. Bir PIN ile korunmaktadır. Bir ebeveyn olarak, temelde daha fazlasını isteyemezsiniz. Geliştiricilere eller aşağı.

 

2. Moose Math 1,99 $

www.amazon.com

Terbiyeli olarak kabul gençlerin distribütörü Duck Moose tarafından deşarj, bu uygulama temel aritmetik becerileri üzerinde yoğunlaşıyor: ekleme ve çıkarma, ek sıralama ve tallying. Hesaplamalar, çocukların evcil hayvanlarını kurtardığı ve kendi özel sanal kentlerini bir araya getirdiği, dikkatlerini çekmeye yarayan eğlenceli bir oyun. Bu, çocukların beyin güçlerini geliştirmeleri için en iyi android uygulamalardan biri olmasını sağlar.

3. Sonsuz Alfabe

Sonsuz Alfabe muhteşemdir. Küçük parlak karikatür canavarlarla dolu eğlenceli bir alfabe eğitmeni. Renkli canavarlar, tam olarak çocuklarınız tarafından ortaya konan bir dizi kelime üzerinde hareket eder. Karakterle dolu. Erken dil eğitiminde çocuklar için en iyi android uygulamalardan , bu henüz en iyisi.

 

4. Oyuncak Hikayesi: Hikaye Tiyatrosu $ 1.99

play.google.com

Bu, özellikle hikaye anlatma yeteneklerini beslemek için bir dil geliştirme uygulamasıdır. Disney, çekici, zengin hikayeleri ve havalı animasyonlu klasikleri ile tanınan bir şirket tarafından piyasaya sürüldü. Ve bu çocuklar için hikaye anlatma zorlukları fethetmek için en iyi android uygulamaları biri yapar. Çocuklar karakterleri, fiziksel ayarları ve çizim çizgilerini seçer ve daha sonra anlatımı oluşturmak için seslerini kaydeder. Bu ne kadar muhteşem!

 

5. Dr Pandas Restaurant 2 $ 2.97

Mutfağınızda herhangi bir çocuğun kaybolmasına izin vermek her ebeveynin kabusu. Ya sen ve güvenlik garantiliysen? Yani endişelenmene gerek yoktu. Çünkü bu uygulama çocuğunuzun sanal karikatürist bir restoranda çalışmasına izin vererek güvenlik sorunlarını çözecektir. Menü seçenekleri çoktur. Bu turta kebaplar için pizza içerecektir. Vejeteryan modu da var ve bu kesinlikle vejeteryan ebeveynlere hitap edecek. Bu mutfak ile tanışmak için çocuklar için en iyi android uygulamaları biridir ve belki birgün usta şefler haline çevirmek!

 

6. AlphaTots Alfabe 2,99 TL

play.google.com

App ABC'leri öğrenmek için küçük olanlara yardımcı olmak için 26 eylem fiil kullanır. Çocuklar harfleri öğrenirken çok eğlenecekler! App 26 eğlenceli okul öncesi bulmaca ve mini oyunlar, her harfin Üst ve küçük harfli sürümleri, interaktif bir alfabe ve alfabe şarkı söyleme-uzun şarkı da dahil olmak üzere ilginç özelliklere sahiptir.

 

7. iStoryTime Storybook Kitaplığı

play.google.com

iStoryTime Storybook Kütüphanesi, profesyonel anlatım ve karakter ses ile yüksek sesli hikaye kitapları içeren ücretsiz bir uygulama. Uygulama, uygulama içi satın alımlar sunar ve her hafta yenileri eklendikçe her zaman yeni kitaplar edinebilirsiniz. Dört ücretsiz hikaye kitabı var ve bunlar Robin Hood, Buz Devri, Dev Şirin ve Madagaskar.

 

8. Toca Tabiatı 3,44 TL

play.google.com

Çocuklar için başka bir harika uygulama Toca Nature. Küçük olanı ağaç dikebilir, dağlara tırmanabilir, mantarları, meyveleri, kuruyemişleri toplayabilir, farklı hayvanları besleyebilir ve başka pek çok şey yapabilir. Çocuklar bu uygulamayı seviyorum!

 

9. Çocuklar İçin Hayvan Yapboz

www.amazon.fr

Çocuklar için Hayvan Yapboz, çocukların dokunsal, eşleştirme ve ince motor becerileri geliştirmelerine yardımcı olacak 84 hayvan bulmaca içerir. Yüksek kaliteli grafikler ve eğlenceli arka plan müziği ile basit, çocuk dostu bir arayüze sahiptir. Otizmli çocuklar da dahil olmak üzere yeni yürümeye başlayan çocuklar ve okul öncesi çocuklar için tasarlanmış eğlenceli bir oyundur. Uygulama ücretsizdir.

 

10. Çocuklar için eğitici oyunlar

play.google.com

Bu çocuklar için en iyi eğitim uygulamalarından biridir. Her yaştan çocuklar için uygundur ve birinde 12 oyun bulunmaktadır. Çocuklar müzik enstrümanlarının sesini tahmin edebilirler, hayvanları ve seslerini tanımayı öğrenecekler, bulmacaları çözebilecekler, çizmeyi öğrenecekler, ve daha fazlası. Uygulama ücretsizdir ve uygulama içi satın alımlar sunar.

Ayrıca Bakınız – TOP 5 BEST ANDROID PUZZLE APPS