Çözüldü LG G6 Yavaş Şarj Akü Süzgeçleri Hızlı

#LG # G6, geçen sene piyasaya sürülen ve 5,7 inçlik IPS LCD ekrana ve Snapdragon 821 işlemciye sahip olan amiral gemisi bir telefon. Cihaz, biri geniş açılı çekimleri yakalayabilen çift 13MP arka kamera kullanıyor. Önceki modelden farklı olarak, bu model IP68 sertifikalı ve su geçirmez ve toz geçirmez. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı örneklerin ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, LG G6 yavaş şarj eden pilin hızlı sorununu ve diğer ilgili sorunları gidereceğiz.

Bu konuyla ilgili bir LG G6 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • LG G6 Yavaş Şarj Akü Drenajları Hızlı
  • LG G6 Düzgün Şarj Olmuyor
  • LG G6 Ekran Siyah Ama Telefon Çalışıyor
  • LG G6 Isladıktan Sonra Başlamıyor

LG G6 Yavaş Şarj Akü Drenajları Hızlı

Sorun: Ağustos 2017'den bu yana sadece bu telefonum vardı ve yakın zamana kadar harika geçti. Oreo güncellemesinden hemen önce, telefonumu gece şarj etmek için fişe taktım ve aniden yavaş şarj etme ile ilgili mesajı aldım. Daha önce hiç başka bir parça kullanmamıştım. Başka bölümlerle hiç bir şey değişmedi. Böylece, telefon birkaç ay boyunca her gece "yavaş şarj oluyor". Ayrıca en son yazılım güncellemesinden sonra pilin çok hızlı düştüğünü düşünüyorum. Tam bir ücret günün daha iyi bir kısmını sürdürebilirdi, şimdi öğlen saatine göre% 50'ye düştü. Lütfen sorunun nasıl düzeltileceği veya nasıl düzeltileceği konusunda öneride bulunun. Teşekkür ederim! PS SD kartım yok.

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonun şarj bağlantı noktasını bir basınçlı hava kabı kullanarak temizlemektir. Şarj işleminde sorunlara yol açabileceğinden, bu bağlantı noktasında sıkışmış olan kir veya kalıntıları temizlediğinizden emin olun. Ardından, telefonu farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanarak şarj etmeyi deneyin.

Sorun devam ederse ve telefonun pili hızla boşaldığı için, bu sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanma olasılığını ortadan kaldırmak için fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekir. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, bu büyük olasılıkla zaten hatalı bir pilden kaynaklanır. Şu an yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

LG G6 Düzgün Şarj Olmuyor

Sorun: Çok yakın bir ay önce şarj limanım telefonumu düzgün bir şekilde şarj etmiyordu. Şarj cihazı olmadığını biliyorum çünkü tüm cihazlar için çalışan bir şarj aldım ve hala yavaş şarj diyordum .. Bazen hızlı şarj oluyor Yine de .. Şarj limanım dolduğunda şarjım durdu arkadaşım beni telefonumun üzerine itti ve şarj olurken telefona düştüm ve şarj portunu çizmiş olabileceğine inandım. Çizmeleri düzeltmenin bir yolu var mı? Ya da bir şey .. Ben c tipi şarj cihazı btw kullanın

Çözüm: Telefonun şarj bağlantı noktasının hasar görmüş olması çok olasıdır. Farklı bir şarj kablosu ve şarj cihazı kullanmayı deneyebilir, ardından sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz. Bunu yaparsa, şarj portunun bir servis merkezinde kontrol edilmesini sağlamanız gerekecektir. Sorunu çözmek için bu portun değiştirilmesi gerekiyor.

LG G6 Ekran Siyah Ama Telefon Çalışıyor

Sorun: LG G6 kullanıyorum. Bu telefonlardan aldığımız en büyük pişmanlık, dünyanın bu bölgesinde ucuza gelmiyor. Sorun tamamen siyah olan ekran. Hiçbir şey gösterilmez ama yanar. Güç düğmesine / ses düğmesine basarak seti yeniden başlatmayı denediğimde, ekran görüntüleri aldığını duyabiliyorum. Ne yapmalıyım.

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, sorunun fabrika çıkışını kurtarma modundan sıfırlayarak bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın. Ekran hala kurtarma modunda olsa bile siyah kalırsa, telefonun ekran aksamının yerine geçmesi gerekeceği olasılığı vardır. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

LG G6 Isladıktan Sonra Başlamıyor

Sorun: Gg G6 suya battı. Sonra kapattım. Ertesi gün onu değiştirdiğimde başlamadı. Şarj cihazına bağlandığında (orijinal) soru işareti olan pil işareti gösterildi. Sesi kısmak tuşunu basılı tutarak kuvvetli bir şekilde başlatmayı denedim, sonra da iktidarı bir araya getirdim ama başlamıyor. Ben şimdi ne yapmalıyım?

Çözüm: Bu su geçirmez bir telefon olmasına rağmen, suyun telefona girebileceği ve devresine zarar verebileceği durumlar söz konusu olabilir. Şu an yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu en az 48 saat boyunca bir pirinç torbasına yerleştirmektir. Pirinç, telefondaki mevcut nemi emecektir. Bu yapıldıktan sonra telefon açıldıktan sonra telefonu açar. Sorun devam ederse, bunun bir servis merkezinde kontrol edilmesini sağlamanız gerekecektir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.