Çözüldü LG G6 Yavaş Şarj Pil Drenajları Hızlı

#LG # G6, geçen yıl piyasaya sürülen ve 5.7 inç IPS LCD ekrana ve Snapdragon 821 işlemciye sahip amiral gemisi bir telefon. Cihaz, biri geniş açılı çekimler yapabilen çift 13MP arka kamera kullanıyor. Selefinin aksine bu model şimdi IP68 sertifikalı ve su geçirmez ve toz geçirmez. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız belirli örneklerin ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, LG G6 yavaş şarjlı pil boşalmaları hızlı sorununu ve diğer ilgili sorunları ele alacağız.

Bir LG G6 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

LG G6 Yavaş Şarj Pil Hızlı Boşalıyor

Sorun: Bu telefonu sadece Ağustos 2017’den beri yaşadım ve yakın zamana kadar harika oldu. Oreo güncellemesinden hemen önce, gece boyunca şarj etmek için telefonumu taktım ve aniden yavaş şarj etme mesajını aldım. Kutuda gelen parçalardan daha önce hiç kullanmadım. Başka parçalarla hiçbir şey değiştirilmedi. Böylece telefon birkaç aydır her gece “yavaş şarj oluyor”. Ayrıca en son yazılım güncellemesinden sonra pilin çok hızlı düştüğünü düşünüyorum. Tam bir şarj günün daha iyi bir parçası olacaktı, şimdi öğle vakti% 50’ye düştü. Lütfen sorunun nasıl düzeltileceği veya yardım edileceği konusunda bilgi verin. Teşekkür ederim! PS: SD kartım yok.

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonun şarj bağlantı noktasını bir basınçlı hava kabı kullanarak temizlemektir. Şarj bağlantı noktalarına neden olabileceğinden, bu bağlantı noktasında sıkışmış kir ve kalıntıları çıkardığınızdan emin olun. Ardından, telefonu farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanarak şarj etmeyi deneyin.

Sorun devam ederse ve telefonun pili hızlı bittiği için, bu sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanması olasılığını ortadan kaldırmak için fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekecektir. Sıfırlamayı yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, bunun nedeni büyük olasılıkla arızalı bir pil olabilir. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine getirmek ve kontrol ettirmek.

LG G6 Düzgün Şarj Etmiyor

Sorun: Son zamanlarda yaklaşık bir ay önce şarj portum telefonumu düzgün bir şekilde şarj etmiyor .. Şarj cihazı olmadığını biliyorum çünkü tüm cihazlar için çalışan bir şarj cihazım var ve hala yavaş şarj dedi. Bazen hızlı şarj oluyor Ancak .. Şarj portumun düzgün şarj etmeyi durdurması sırasında arkadaşım beni telefonuma itti ve şarj olurken telefona düştüm ve şarj portunu çizmiş olabileceğine inandım .. Çizikleri düzeltmenin bir yolu var mı? Veya bir şey .. B tipi c tipi şarj cihazı kullanıyorum

Çözüm: Telefonun şarj bağlantı noktasının hasar görmüş olması muhtemeldir. Farklı bir şarj kablosu ve şarj cihazı kullanmayı deneyebilir, ardından sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz. Varsa, şarj bağlantı noktasını bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekir. Sorunu çözmek için bu bağlantı noktasının değiştirilmesi gerekebilir.

LG G6 Ekranı Siyah Ama Telefon Çalışıyor

Sorun: LG G6 kullanıyorum. Bu telefonlar dünyanın bu bölgesinde ucuz gelmez gibi satın alma en büyük pişmanlık. Sorun ekranın tamamen siyah olması. Hiçbir şey görüntülenmiyor ama açılıyor. Güç düğmesine / ses düğmesine aşağı basarak seti yeniden başlatmaya çalıştığımda, ekran görüntüsü aldığını duyabiliyorum. Ne yapmalıyım.

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, kurtarma modundan fabrika ayarlarına sıfırlama yaparak sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın. Kurtarma modunda bile ekran hala siyahsa, telefonun ekran aksamını değiştirmeniz gerekebilir. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

LG G6 Islandıktan Sonra Başlamıyor

Sorun: lg G6’m suya battı. Sonra kapattım. Ertesi gün ne zaman onu açtım başlamadı. Şarj cihazına (orijinal) bağlandığında soru işaretli pil işareti gösterdi. Sesi kısma tuşunu ve ardından güç tuşunu birlikte tutarak zorla başlatmaya çalıştım ama başlamıyor. Ben şimdi ne yapmalıyım?

Çözüm: Bu su geçirmez bir telefon olmasına rağmen, suyun telefona girebileceği ve devresine zarar verebileceği durumlar vardır, bu da bu durumda olan şeydir. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu en az 48 saat boyunca bir torba pirinç içine yerleştirmektir. Pirinç, telefonda bulunan nemi emer. Bu yapıldıktan sonra telefonu şarj edin ve açın. Sorun devam ederse, bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.