Çözüldü LG G6 Yavaş Şarj Pili Hızlı Drene

#LG # G6, geçen yıl 5.7 inç IPS LCD ekran ve Snapdragon 821 işlemciye sahip olan amiral gemisi bir telefon. Cihaz, biri geniş açılı çekimler yapabilen 13MP arka kamera kullanıyor. Selefinden farklı olarak, bu model IP68 sertifikasına sahip olup su geçirmez ve toz geçirmezdir. Her ne kadar bu sağlam bir performans telefonu olsa da, bugün ele alacağımız bazı örneklerin ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, LG G6 yavaş şarj bataryasının hızlı ve başka sorunlara neden olacağına değineceğiz.

Bu konuda bir LG G6 veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serideki önceki bölümlere göz atmak istiyorsanız bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

LG G6 Yavaş Şarj Pil Hızlı Drene

Sorun: Bu telefonu yalnızca Ağustos 2017’den beri kullandım ve yakın zamana kadar çok iyi. Oreo güncellemesinden hemen önce, gece şarj etmek için telefonumu taktım ve aniden yavaş şarj hakkında bir mesaj aldım. Kutuda gelenlerden sonra başka hiçbir parça kullanmadım. Başka hiçbir şey ile hiçbir şey değiştirilmedi. Bu yüzden telefon birkaç aydır her gece “yavaş şarj oluyor”. Ayrıca en son yapılan yazılım güncellemesinden sonra bataryanın çok hızlı tükendiğini düşünüyorum. Tam bir ücret günün daha iyi bir kısmını sürecek, şimdi öğle vakti% 50’ye düştü. Lütfen sorunun nasıl düzeltileceği veya yardım edileceği konusunda öneride bulunun. Teşekkür ederim! PS SD kartım yok.

Çözüm: Bu durumda yapmanız gereken ilk şey, telefonun şarj portunu basınçlı hava kabı kullanarak temizlemek. Şarj sorunlarına neden olabileceğinden, bu bağlantı noktasına sıkışmış kir veya pislikleri temizlediğinizden emin olun. Ardından, telefonu farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanarak şarj etmeyi deneyin.

Sorun devam ederse ve telefonun bataryası çabuk boşaldığından, bir yazılım arızası nedeniyle bu sorunun ortaya çıkma olasılığını ortadan kaldırmak için fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekecektir. Sıfırlama yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözmeyi başaramazsa, bu daha önce hatalı bir pilden kaynaklanmış olabilir. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine getirmek ve kontrol ettirmektir.

LG G6 Düzgün Şarj Olmuyor

Sorun: Çok yakında bir ay önce şarj portum telefonumu düzgün bir şekilde şarj etmiyor. Şarj cihazı olmadığını biliyorum çünkü tüm cihazlar için çalışan bir şarj cihazım var ve hala yavaş şarj dedi. Bazen hızlı şarj oluyor Yine de .. Şarj portum düzgün bir şekilde şarj etmeyi bıraktığım süre zarfında arkadaşım beni telefonuma itti ve şarj olurken telefona düştüm ve şarj portunu çizebileceğine inandım .. Çizikleri düzeltmenin bir yolu var mı? Veya bir şey .. btw c tipi şarj kullanın

Çözüm: Telefonun şarj bağlantı noktasının zarar görmüş olması olasıdır. Farklı bir şarj kablosu ve şarj cihazı kullanmayı deneyebilir, ardından sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz. Varsa, şarj portunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekir. Sorunu çözmek için bu portun değiştirilmesi gerekiyor.

LG G6 Ekran Siyah Ama Telefon Çalışıyor

Sorun: LG G6 kullanıyorum. Dünyanın bu bölümünde bu telefonlar ucuza gelmediğinden satın almanın en büyük pişmanlığı. Sorun tamamen siyah ekran. Hiçbir şey görüntülenmiyor ancak açılıyor. Güç düğmesine / ses düğmesine aşağı basarak seti yeniden başlatmaya çalıştığımda, ekran görüntüsü aldığını duyabiliyorum. Ne yapmalıyım.

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, sorundan kurtarma modundan fabrika ayarlarına sıfırlama yaparak bir yazılım sorunundan kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın. Kurtarma modunda bile ekran hala siyah kalırsa, telefonun ekran aksamını değiştirmeniz gerekebilir. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine getirmek ve kontrol ettirmektir.

LG G6 Islandıktan Sonra Başlamıyor

Sorun: LG G6’m suya battı. Sonra kapattım. Ertesi gün çalıştırdığımda başlamadı. Şarj cihazına (orijinal) bağlandığında soru işaretli batarya işaretini gösterdi. Sesi azaltma tuşunu ve ardından açma / kapatma tuşunu birlikte tutarak zorla başlatmaya çalıştım ancak başlamıyor. Ben şimdi ne yapmalıyım?

Çözüm: Bu, su geçirmez bir telefon olmasına rağmen, telefona su girebileceği ve devrelerine zarar verebileceği durumlar vardır; bu durumda bu durum olası bir durumdur. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu en az 48 saat boyunca pirinç torbasına koymak. Pirinç telefondaki nemi emer. Bu yapıldıktan sonra telefonu şarj edin ve açın. Sorunun devam etmesi durumunda, bunun bir servis merkezinde kontrol ettirilmesi gerekecektir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti etmiyoruz Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.