Çözüldü LG V20 Ekran Beyaz Çizgileri Vardı

#LG # V20'nin sahibi olan okuyucularımızın telefonla yaşadıkları sorunları düzeltmemize yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin başka bir taksitine hoş geldiniz. Bu model 2016 yılında piyasaya sürüldü ve 5,7 inçlik IPS LCD ekran ve çıkarılabilir bir 3200 mAh pil (normalde birinci sınıf bir cihazda bulunmayan bir özellik) ile alüminyum gövdesiyle kolayca ayırt edilebilir. Telefon, tüketicilerin yüksek kaliteli sesleri hareket halindeyken deneyimlemelerine olanak veren dört DAC teknolojisine sahip olduğu için en iyi müzik merkezi olarak bilinir. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, LG V20 ekranının beyaz çizgiler sorunu ve diğer ilgili sorunları olduğunu ele alacağız.

Bu konu için bir LG V20 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • LG V20 Ekran Beyaz Çizgileri Vardı
  • LG V20 Ekran Mor Siyah Döndü
  • LG V20 Ekran Duvar Kağıdı Bozuldu
  • LG V20 Yanlış Yedek Ekran

LG V20 Ekran Beyaz Çizgileri Vardı

Sorun: Merhaba, LG V20 ekranıyla ilgili sorunlara yeni başladı. Bir sabah bir alarmı kapatmaya gittim, fakat alarmı keserken ekranda beyaz çizgiler belirdi. Herhangi bir bariz sorun görüp göremeyeceğimi görmek için telefonu daha önce ayırdım (vidaları, moboları, vs.). Anladığım kadarıyla, her şeyi temizledim, tekrar bir araya getirdim ve LG logosu ve ANDROID ekranı ile güçlendirildiğinde hiçbir beyaz çizgi bulamadığı için şaşırdı. Bunu Sprint logosu takip eder, ancak Sprint logosu göründüğünde beyaz çizgiler geri döner ve telefon kullanılamaz (dokunmatik ekran çalışmayabilir ve ekranda hiçbir şey göremezsiniz). Telefon, su hasarının meydana gelebileceği bir durumda bulunmadı, ancak üç kez düştü (bunlar 2ft'den daha azdı. Halıdan yere düştü).

Çözüm: Büyük olasılıkla büyük olasılıkla hatalı bir donanım bileşeni, muhtemelen ekrandan kaynaklanıyor. Kurtarma modunda fabrika ayarlarına sıfırlama yapabiliyorsanız, bunu yapmanızı öneririz. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın. Bu sorunu çözmezse, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

LG V20 Ekran Mor Siyah Döndü

Sorun: Mobil ekranım mor renkten siyaha siyahtan çıktı, çünkü sorun devam ediyordu. Tümü, güç düğmesinin yanında, etrafındaki mor renkli bir dairesel halka ile başladı ve tüm mobil ekranım üzerinden çekildi. başlangıçta bu mor renk oldu ama şimdi bir gün geçti bu yana tam siyah olmak için gitmeye başladı .. Pls pls mobil cep telefonu satın aldığım gibi Pakistan mobil tamircileri güvenmek istemiyorum olarak yardım Dubai ve maalesef garantim bu konuya 1 ay kala sona ermişti

Çözüm: Telefonunuzun ekranının zaten hasar görmüş olması ihtimali var. Yapabileceğiniz en iyi sorun giderme adımı, telefonu kurtarma modunda başlatmaktır. Bu moda erişirseniz, fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanızı öneririm. Bu işe yaramazsa, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

LG V20 Ekran Duvar Kağıdı Bozuldu

Sorun: Bugün 21 Temmuz 2018'de, telefonum Kilit ve Ana ekranlarıma geldiğinde çıldırdı. Orada sahip olduğum fotoğraflar, daha iyi bir kelime olmadığı için, boktan çıktı ve onları geri alamıyorum. Orada ne olduğundan emin değilim, ama çok fazla fotoğrafım var, yeni bir tane yüklemem gerekirse hayatta kalacağım. Bununla birlikte, bunu yaptığımda, ilgili duvar kağıdı için seçtiğim fotoğrafı doğru bir şekilde boyutlandıramayacağım, ve bozulmaya çalıştığım zaman, onu genişletmeme izin vermeyeceğim, sadece uzatacak ve tüm fotoğrafın içeri girmesine izin vermeyeceğim. Düşünebildiğim her şeyi denedim, ve web'de bulduğum bazı şeyleri denedim ve hiçbir şey işe yaramadı. Sunduğunuz herhangi bir yardım için şimdiden teşekkür ederiz.

Çözüm: Telefon ekranına tam olarak uyacak şekilde 1440 x 2560 piksel boyutunda bir duvar kağıdınızın olması gerekir. Bir Google araması yaparak bu boyutta duvar kağıtları alabilirsiniz.

LG V20 Yanlış Yedek Ekran

Sorun: LG V20 ile bir sorunum var! LCD'm bozuldu ve onu değiştirmeye çalıştım ama farklı bir seri satın aldım! Değiştirdiğimde siyah bir ekran görünüyor! uyumlu hale getirmek için herhangi bir çözüm var mı? şimdiden teşekkürler.

Çözüm: Maalesef, satın aldığınız ekranı telefonunuzda kullanamayacaksınız. Cihazınız için doğru ekran montajını almalısınız.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.